Clermont Foot 63. Schodzi: Jean-Claude Billong. Wchodzi: Florent Ogier.

wchodzi Wchodzi
Florent Ogier #21
schodzi Schodzi
88'

Podopieczni Mauricio Pochettino nie spuszczają nogi z gazu. Lionel Messi poluje na swojego pierwszego gola w tym meczu.

1
86'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Achraf Hakimi. Wchodzi: Eric Ebimbe.

Eric Ebimbe #28
85'

Paris Saint-Germain. Schodzi: Marco Verratti. Wchodzi: Edouard Michut.

Edouard Michut #38
84'

Clermont Foot 63. Schodzi: Mohamed Bayo. Wchodzi: Oriol Busquets.

Mohamed Bayo #27
83'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Kylian Mbappe.

Piłkarze Paris Saint-Germain bawią się w najlepsze. Kylian Mbappe wystawił piłkę Neymarowi, który bez trudu znalazł drogę do siatki. Brazylijczyk też zapisał na swoim koncie hat-tricka.

Paris Saint-Germain
1
1
2
82'

To jest pokaz siły Paris Saint-Germain. Kibice Clermont Foot 63 właśnie docenili klasę wicemistrzów Francji.

80'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi.

Nie mają dość! Lionel Messi oddał piłkę Kylianowi Mbappe, a ten znakomicie przymierzył i trzeci raz wpisał się na listę strzelców. Dodatkowo Messi skompletował hat-tricka asyst.

1
1
1
78'

Gracze Paris Saint-Germain czekają już na ostatni gwizdek arbitra. Gospodarze są pogodzeni z porażką.

76'

Lionel Messi mógł sam wpisać się na listę strzelców. Słynny piłkarz ograł trzech obrońców, ale nie trafił w bramkę!

1
74'

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Neymar.

To jest nokaut! Neymar fantastycznie zagrał z głębi pola do Kyliana Mbappe. Francuski zawodnik minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Tym razem nie było spalonego.

1
1
1
73'

Posiadanie piłki:

Clermont Foot 63 - 34 proc.

Paris Saint-Germain - 66 proc.

71'

Gol! Strzelił Neymar.

Neymar wymierzył sprawiedliwość. Brazylijski napastnik zwiódł Arthura Desmasa i pewnie wykorzystał rzut karny.

1
1
1
71'

Żółtą kartkę otrzymał Johan Gastien.

Johan Gastien #25
Clermont Foot 63
70'

Kylian Mbappe wywalczył rzut karny. Akim Zedadka spowodował upadek snajpera, sędzia bez zawahania wskazał na 11. metr.

68'

I kolejny spalony. Jim Allevinah celnie uderzył i Georginio Wijnaldum interweniował na linii bramkowej.

67'

Clermont Foot 63. Schodzi: Jason Berthomier. Wchodzi: Grejohn Kyei.

Grejohn Kyei #9
Jason Berthomier #8
66'

Clermont Foot 63. Schodzi: Jodel Dossou. Wchodzi: Jim Allevinah.

Jim Allevinah #11
Jodel Dossou #24
65'

W drugiej połowie niewiele się zmieniło. Paris Saint-Germain ma więcej z gry i kontroluje wydarzenia boiskowe.

63'

Ależ akcja PSG! Lionel Messi strzałem głową skierował piłkę do siatki, jednak Kylian Mbappe został złapany w pułapkę ofsajdową.

1
2
62'

Zawodnicy Clermont Foot 63 nie składają broni. Gianluigi Donnarumma skutecznie interweniował po strzale Jasona Berthomiera.

61'

Jest kolejna próba Kyliana Mbappe. Nic z tego, piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką. Lionel Messi po chwili wypuścił podaniem Mbappe, ale ten trafił prosto w golkipera.

59'

Bardzo elektryczny jest Arthur Desmas. Golkiper gospodarzy wybił piłkę za linię boczną. Kilkadziesiąt sekund później przed szansą stanął Neymar, który fatalnie przedstrzelił.

57'

Neymar szukał w polu karnym Lionela Messiego. Brazylijczyk jednak niedokładnie zagrał i piłka trafiła do koszyczka bramkarza.

56'

Kolejny pojedynek Alidu Seidu z Kylianem Mbappe. Środkowy obrońca zrehabilitował się i zabrał piłkę napastnikowi PSG.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Neymar.

52'

Z rzutu rożnego dośrodkował Neymar. Sergio Ramos najwyżej wyskoczył do piłki i przeniósł ją nad poprzeczką.

51'

Strzały (celne):

Clermont Foot 63 - 4 (2)

Paris Saint-Germain - 5 (3)

49'

Neymar złapał się za prawą nogę po brutalnym faulu. Sędzia główny najwyraźniej nie zabrał ze sobą żółtych kartek.

47'

Beniaminek musi gonić wynik, ale przyjezdni częściej utrzymują się przy piłce. Piłkarze Paris Saint-Germain nie ułatwiają sprawy rywalom.

czas Druga połowa
Czy beniaminek urwie punkty PSG?
45'

Arbiter doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

44'

Goście są podrażnieni po golu Jodela Dossou. Neymar zdecydował się na strzał i Arthur Desmas efektownie interweniował.

44'

Paris Saint-Germain w tarapatach. Gianluigi Donnarumma wybiegł z bramki i uratował sytuację.

42'

Gol! Strzelił Jodel Dossou. Asystował mu Saifeddine Khaoui.

Gospodarze zaskoczyli wicemistrzów Francji. Saifeddine Khaoui odnalazł się na prawej stronie boiska i celnie dograł w kierunku Jodela Dossou. Skrzydłowy tylko dopełnił formalności.

1
2
1
3
3
40'

Do głosu doszedł Idrissa Gueye. Środkowy pomocnik bardzo mocno uderzył zza pola karnego, Arthur Desmas odprowadził piłkę wzrokiem.

1
1
39'

Dośrodkowanie Jasona Berthomiera i ofiarna interwencja Sergio Ramosa. Clermont Foot 63 szuka gola kontaktowego.

1
37'

Wydawało się, że Achraf Hakimi uderzył przeciwnika w twarz. Sędzia pozwala piłkarzom na wiele, gramy dalej.

35'

Kylian Mbappe walczy o koronę króla strzelców Ligue 1. Utalentowany Francuz zdobył dzisiaj 18. bramkę w tym sezonie. Gracz PSG zrównał się z Martinem Terrierem i Wissamem Ben Yedderem.

1
33'

Dynamiczne wejście Kyliana Mbappe. Skrzydłowy wbiegł w pole karne, lecz niecelnie dośrodkował. Będzie rzut rożny dla PSG.

1
2
31'

To nie jest dzień bramkarza Clermont Foot 63. Arthur Desmas popełnił kolejny błąd i za darmo oddał piłkę przeciwnikom.

29'

Paryżanie bawią się piłką. Lionel Messi zapisał na swoim koncie już dwie asysty i widocznie ma ochotę na więcej.

27'

Kylian Mbappe padł na murawę z grymasem bólu na twarzy. Sędzia główny nie dopatrzył się faulu, jego decyzja nie spodobała się Neymarowi.

23'

Zawodnicy Pascala Gastiena są zupełnie bezradni, widać wyraźną przewagę gości. Pachnie kolejną bramką Paris Saint-Germain.

21'

Paris Saint-Germain nie zwalnia tempa. W dalszym ciągu akcja toczy się na połowie Clermont Foot 63.

19'

Fenomenalne dogranie Lionela Messiego. Argentyńczyk popisał się no-look passem, piłka trafiła do Kyliana Mbappe, który przelobował bramkarza rywali. To była znakomita akcja w wykonaniu wicemistrzów Francji.

6
7
5
18'

Po stronie PSG aktywny jest Sergio Ramos. Hiszpański stoper zapędził się pod pole karne beniaminka i rozdziela podania.

16'

Piłkarze Mauricio Pochettino zyskali pewność siebie po trafieniu Neymara. Gospodarze nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce.

14'

Niezła akcja w wykonaniu Lionela Messiego. Argentyńczyk ruszył środkiem boiska, przełożył sobie piłkę na prawą nogę i strzelił nad poprzeczką.

2
2
13'

Neymar potwierdził swoją wysoką formę. Reprezentant Brazylii ustrzelił dublet w starciu z FC Lorient (5:1) i otworzył wynik meczu z Clermont Foot 63.

11'

Z ostrego kąta uderzył Jodel Dossou. Skrzydłowy nie zaskoczył bramkarza, Gianluigi Donnarumma pewnie interweniował.

9'

Po długiej przerwie arbiter wznowił grę. Paris Saint-Germain ma jednobramkową przewagę, gol Neymara ostatecznie został uznany.

7'

Miejscowi nie zgadzają się z decyzją Erica Wattelliera. Sędziowie jeszcze przyglądają się tej sytuacji.

5'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi.

Szybko poszło. Piłkarz Clermont Foot nie podnosił się z murawy, ale paryżanie kontynuowali grę. Lionel Messi celnie dograł do Neymara i Brazylijczyk świetnie sfinalizował całą akcję.

7
7
6
4'

Opiekun Paris Saint-Germain nie zlekceważył beniaminka. W wyjściowym składzie gości znaleźli się Lionel Messi, Kylian Mbappe, a także Neymar. Bramkarz gospodarzy stoi przed trudnym wyzwaniem.

1
2'

PSG ma minimalną przewagę na początku spotkania. Podopieczni Mauricio Pochettino wymieniają podania na połowie rywali.

czas Start meczu
20:58

Sędzia główny: Eric Wattellier.

20:57

Niespodzianka. Sergio Ramos wraca do podstawowego składu.

1
20:55

Tak wygląda wyjściowa "jedenastka" gospodarzy.

20:52

Paryżanie mogą skupić się na ligowych zmaganiach. W 31. kolejce zespół Mauricio Pochettino będzie rywalizował z walczącym o utrzymanie Clermont Foot 63. Zapraszamy na relację LIVE z tego wydarzenia. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 21:00.