Stygną nam emocje w meczu. Liverpool ma wszystko pod kontrolą.

2
1
87'

Minuty płyną, na murawie od dawna już wszystko jest jasne. Arsenal nie potrafi zagrozić gospodarzom.

1
84'
ZMIANA

Liverpool FC. Schodzi: Thiago Alcantara. Wchodzi: Tyler Morton.

wchodzi Wchodzi
Tyler Morton #80
schodzi Schodzi
1
1
84'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Thomas Partey. Wchodzi: Mohamed Elneny.

83'

Gospodarze nie oddają piłki rywalom. Wyraźna przewaga Liverpoolu, który nie forsuje tempa.

1
80'

Liverpool wciąż chce więcej. Arsenal nieśmiało atakuje, ale gościom niewiele wychodzi.

2
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Takumi Minamino. Asystował mu Mohamed Salah. Mane w polu karnym na prawo do Salaha, a ten wprost na nogę Minamino. Rezerwowy z bliska na 4:0!

76'
ZMIANA
75'

Odpowiedź Arsenalu. Strzał Partey'a na korner wybił bramkarz.

73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mohamed Salah. Asystował mu Sadio Mane. To już jest nokaut. Zagranie do Mane, ten wpadł w pole karne i zagrał na nogę Salaha. Strzał Egipcjanina z bliska znalazł się w bramce. 3:0!

3
1
70'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Fabinho.

1
70'

Salah runął w polu karnym, ale o faulu zdaniem sędziego nie było.

1
2
1
1
2
68'

Jota uderzał z kilka metrów, górą Ramsdale! Mogło być po meczu.

1
66'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Martin Odegaard.

65'

Przed szansą goście, uderzał z pola karnego Pierre-Emerick AubameyangAlisson nogą odbił piłkę!

3
4
1
1
1
64'

Liverpool ma mecz pod kontrolą. Arsenal nie potrafi przedostać się na połowę gospodarzy.

61'

Dość długo trwała przerwa, piłkarze pozbierali się o kontynuują grę.

2
1
1
1
1
58'

Jota przed kolejną szansą. Ostatecznie Portugalczyk zderzył się z bramkarzem i obaj potrzebują pomocy medycznej.

57'

Ramsdale odbił piłkę, po chwili dobijał Salah, ale w bramkę nie dał rady tafić.

1
1
1
1
1
55'

Gubią się w defensywie Kanonierzy. W coraz większych problemach jest Arsenal.

53'
ZMIANA

Arsenal. Schodzi: Sambi Lokonga. Wchodzi: Ainsley Maitland-Niles.

52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diogo Jota. Tavares przed polem karnym podał piłkę rywalowi. Ruszył z nią Jota, położył obrońcę, bramkarza i spokojnie trafił do pustej bramki. 2:0!

6
3
1
1
1
50'

Z ok. 15 metrów technicznie uderzył Alex Oxlade-Chamberlain, piłka przeleciała tuż obok słupka.

47'

Emile Smith Rowe wpadł z piłką w pole karne, ale w ostatniej chwili zatrzymał do Virgil van Dijk.

1
1
1
1
1
46'

Gramy po przerwie!

45'

Sędzia doliczył minutę.

44'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Sadio Mane.

1
1
43'

Sprzed pola karnego płasko uderzył Sambi Lokonga, ale przymierzył tam, gdzie stał bramkarz.

1
41'

Po stracie gola stara się zaatakować Arsenal. Do przerwy już jednak pozostało niewiele czasu.

1
1
1
1
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Trent Alexander-Arnold. Alexander-Arnold dośrodkował z rzutu wolnego na szósty metr, a Mane uderzeniem głową pokonał bramkarza. 1:0!

6
7
1
1
2
37'

A teraz z ok. 16 metrów huknął Trent Alexander-Arnold, bramkarz końcami palców na rzut rożny.

2
1
35'

Kostas Tsimikas do Salaha, ten uderzał z kilku metrów, ale Aaron Ramsdale po raz kolejny kapitalnie w bramce!

1
1
1
33'

Ostro poza boiskiem. Mikel Arteta i Juergen Klopp ostro spięli się przy ławkach. Musiał wkroczyć w to wszystko sędzia. Obaj trenerzy ukarany zostali żółtą kartką.

3
2
1
31'

Kontra Arsenalu, Pierre-Emerick Aubameyang do Lacazzette'a, ten do siatki z bliska. Gola jednak nie ma, Gabończyk wcześniej był na spalonym. Wciąż 0:0.

1
2
29'

Strzał Alcantary odbił Aaron Ramsdale, dobijać starał się Mane, ale bramkarz nie dał się pokonać! Ostatecznie piłka wyleciała na rzut rożny.

1
1
27'

Liverpool w meczu wykonywał już dość sporo rzutów rożnych, ale niewiele z nich wynika. Arsenal dobrze jest zorganizowany w defensywie.

2
1
25'

Dogrywał Trent Alexander-Arnold, obrońca wybił piłkę na rzut rożny.

1
1
23'

Zagranie w pole karne do Saki, zawodnik Arsenalu nie za bardzo wiedział co ma zrobić z piłką i ostatecznie trafił nią w obrońcę.

2
1
20'

Salah do Joty, ale zbyt mocno. Dodatkowo Portugalczyk był na spalonym.

2
20'

Brakuje celnych uderzeń. Zaczynamy się powoli nudzić. Więcej oczekiwaliśmy po grze obu drużyn.

3
17'

Dośrodkowanie w pole karne, do piłki dopadł Saka, ale został przyblokowany przez obrońcę.

2
14'

Salah w polu karnym z piłką, ale źle dogrywał do partnera i okazja przepadła.

3
10'

Liverpool zamknął Arsenal na jego połowie. Jednak gospodarze nie potrafią znaleźć dziury w defensywie gości.

4
4
1
7'

Optyczna przewaga Liverpoolu, ale niewiele z niej wynika. Arsenal czeka na błąd gospodarzy.

4
4
4'

Pierwszy strzał w meczu. Sprzed pola karnego uderzał Salah, ale dość daleko od celu.

2
2
2
3'

Spokojne pierwsze minuty. Arsenal wysoko, Liverpool stara się dokładnie konstruować swoje akcje.