Tottenham Hotspur. Schodzi: Harry Winks. Wchodzi: Bryan Gil.

87'

Dobre uderzenie Harry'ego Kane'a, lecz skutecznie interweniował Kepa Arrizabalaga.

1
84'

Steven Bergwijn kolejny raz kiepsko uderza na bramkę. Jedna z nielicznych sytuacji gości.

1
81'

Kiwał Lukaku, ale dopadło do niego trzech obrońców i nie zdołał już podać do kolegi ani strzelić na bramkę.

1
77'

Dogranie Mounta z narożnika wybite.

1
77'

Bardzo dobrze piłkarze Chelsea FC utrzymują się przy piłce. Długi to był atak, aż w końcu rzut rożny po bloku Bena Daviesa.

2
73'

Chelsea FC. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: N'Golo Kante.

72'

Dobra próba przyjezdnych, ale zabrakło odrobiny precyzji w ostatnim podaniu.

1
70'

Wyszli z akcją goście i wywalczyli rzut rożny, z którego jednak niewiele wynikało. Piłka od razu została wybita przez defensorów.

2
69'

Romelu Lukaku dobrze przyjął, obrócił się z piłką, by następnie uwolnić się od obrońcy i oddać strzał. Obronił to jednak Hugo Lloris.

1
2
2
67'

Wyszedł za pole karne Lloris, chcąc wybić piłkę. Ta odbiła się jeszcze od obrońcy. Na szczęście dla Tottenhamu nie wpadła pod nogi gracza Chelsea.

1
2
1
66'

Zapasy Skippa i Azpilicuety w polu karnym. Sędzia nie dyktował faulu dla żadnej ze stron, a akcja Chelsea spaliła na panewce.

1
65'

Bardzo szybko odzyskują piłkę gracze The Blues. Tottenham z dużymi problemami przy wyjściu z własnej połowy.

2
63'

Ziyech niezbyt dokładnie z narożnika. Piłka wybita.

3
62'

Kolejna okazja miejscowych. Ziyech strzelał, ale zablokował go Kane. Będzie rzut rożny.

1
58'

Steven Bergwijn uderzał, ale nie trafił czysto i obronił to Kepa Arrizabalaga.

1
55'

Gol! Strzelił Thiago Silva. Asystował mu Mason Mount.

Mount dogrywał z rzutu wolnego i najlepszą pozycję wywalczył sobie Silva, kierując piłkę obok Hugo Llorisa.

10
5
3
2
2
55'

Faul z lewej strony strony boiska. Chelsea FC przed szansą na dośrodkowanie.

1
54'

Uderzenie Masona Mounta z daleka, ale nad bramką.

1
50'

Wyszedł przed bramkę Kepa Arrizabalaga i tym samym nie mógł dojść do piłki Harry Kane.

1
49'

Rozkręcili się gospodarze, a szczególnie Hakim Ziyech. Tym razem uratowali się goście.

1
2
47'

Gol! Strzelił Hakim Ziyech. Asystował mu Callum Hudson-Odoi.

Co za bramka! Przymierzył w samo okienko bramki Hugo Llorisa, który stanął jak wryty. Doskonałe otwarcie Chelsea FC.