(1:0)
Zakończony

Getafe CF

komentarz

Real Madryt kontynuuje marsz po mistrzostwo Hiszpanii bez większych problemów pokonując Getafe 2:0.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

1
90'

A teraz uderzył Enes Unal i piłka odbiła się od słupka!

89'

Z pola karnego mocno, ale niecelnie uderzył Cabaco. Goście mogli złapać kontakt bramkowy.

87'

Uderzył Oscar Rodriguez, Courtois wypiąstkował piłkę.

86'

Real. Schodzi: David Alaba. Wchodzi: Nacho.

85'

Z dystansu uderzył Asensio. Będzie rzut rożny. Real cały czas panuje nad wszystkim.

83'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Marco Asensio.

82'

Getafe CF. Schodzi: Jorge Cuenca. Wchodzi: Erick Cabaco.

wchodzi Wchodzi
Erick Cabaco #3
schodzi Schodzi
Jorge Cuenca #15
81'

Nic nie zmienia się w meczu. Real cały czas dyktuje swoje warunki. Rywale czekają na koniec potyczki.

79'

Żółtą kartkę otrzymał Djene Dakonam.

Djene Dakonam #2
Getafe CF
78'

Bale na Santiago Bernabeu przywitany gwizdami. Nie jest łatwo Walijczykowi.

76'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Olivera.

Mathias Olivera #17
Getafe CF
74'

Getafe CF. Schodzi: Gonzalo Villar. Wchodzi: Florentino Luis.

Florentino Luis #5
Gonzalo Villar #6
74'

Real. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Gareth Bale.

74'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Dani Ceballos.

72'

Strzał Marcelo poszybował dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

71'

Po dograniu z rogu głową minimalnie niecelnie uderzył Eder Militao.

70'

Real na dużym luzie, szuka gola numer trzy. Strzał z dystansu Alaby, piłka odbiła się od obrońcy i obok słupka wyszła na korner.

68'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Rodrygo Goes. Vazquez rozegrał piłkę z Rodrygo i precyzyjnym strzałem z pola karnego spokojnie trafił do siatki. 2:0!

65'

Sandro Ramirez z piłką w polu karnym Realu, ale źle rozegrał akcję.

64'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego. Potężnie uderzył Valverde. Tuż obok słupka!

63'

Techniczny strzał Benzemy, piłka uderzona z ok. 16 metrów trafiła w obrońcę.

1
1
62'

Atak pozycyjny Realu Madryt. Gospodarze długo rozgrywają swoją akcję na połowie gości.

komentarz

59'

Twarde lądowanie zaliczył Marcelo. Brazylijczyk ucierpiał, a dokładnie jego plecy.

57'

Ładne wejście w pole karne Marcelo, strzał jednak minął bramkę Sorii.

56'

Miękka wrzutka w pole karne Benzemy, tam zabrakło jednak właśnie Francuza.

54'

Rzut wolny dla Realu, jednak przekombinowali rozegranie akcji Królewscy.

51'

Gracze Getafe już nie mają czego bronić. Nie dziwne więc, że goście starają się grać śmielej niż w 1. połowie.