88'

Żółtą kartkę otrzymał Gordan Bunoza za ostre przewinienie.

1
87'

ŁKS w posiadaniu piłki, ale niewiele wynika z tego ataku pozycyjnego. Arka Gdynia już co prawda bez Huberta Adamczyka na boisku, ale nadal ma kim straszyć w swojej ofensywie.

84'

ŁKS Łódź. Schodzi: Jan Kuźma. Wchodzi: Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Jan Kuźma #23
82'

Kolejna zmiana przygotowana.

80'

Na 10 minut przed końcem podstawowego czasu pokazał się Javi Moreno. Jego uderzenie zostało zablokowane. Po chwili poprawka Michała Trąbki i akurat temu pomocnikowi z Łodzi zabrakło dokładności. Niezmiennie Kacper Krzepisz nie pozwala sobie na przepuszczenie piłki do siatki.

75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

2
2
komentarz

71'

Gordan Bunoza ustawia się w odpowiednich rejonach własnego pola karnego. Przed momentem defensor Arki Gdynia rozprawił się z kolejnym dośrodkowaniem Adama Marciniaka. Łodzianie mają problem z dostarczeniem piłki swoim napastnikom.

68'

ŁKS Łódź. Schodzi: Pirulo. Wchodzi: Ricardinho.

67'

Rwane tempo meczu nie będzie teraz przeszkadzać gospodarzom.

1
64'

Hubert Adamczyk z dubletem!

61'

Gol! Strzelił Hubert Adamczyk.

Skoro coś działa, nie ma sensu tego zmieniać. Ponownie za wykonanie rzutu karnego zabrał się Hubert Adamczyk i swoim uderzeniem pokonał Marka Kozioła. Bramkarz łodzian dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi, ale to nie pomogło mu w dopadnięciu do piłki. 2:0 dla Arki Gdynia!

61'

Ponownie faul w polu karnym łodzian. Wielka szansa na podwyższenie prowadzenia!

2
1
komentarz

56'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Milewski za kolejne ostre przewinienie.

53'

Tym razem faul jednego z gdynian i szansa na doprowadzenie do remisu strzałem z rzutu wolnego. Piłka ustawiona przez zmiennika Samu Corrala. Trafił jednak prosto w mur rozstawiony przez Kacpra Krzepisza.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Pirulo za ostre przewinienie.

ŁKS Łódź
2
1
51'

Dwa uderzenia nieco aktywniejszych w ofensywie łodzian. Samu Corral nie przymierzył w odpowiednim kierunku i futbolówka została odprowadzona wzrokiem poza boisko przez Kacpra Krzepisza.

48'

ŁKS przystąpił do drugiej połowy meczu z dwoma nowymi zawodnikami w jedenastce. Trener Marcin Pogorzała nie chciał dłużej czekać na wprowadzenie podopiecznych z ławki rezerwowych na boisko.

46'

ŁKS Łódź. Schodzi: Mateusz Kowalczyk. Wchodzi: Javi Moreno.

Mateusz Kowalczyk #7
46'
46'

komentarz

Arka Gdynia jest bliżej odniesienia zwycięstwa i co za tym idzie, odebrania Widzewowi Łódź drugiego miejsca premiowanego bezpośrednim awansem do PKO Ekstraklasy. Na razie jedna bramka. Zdobył ją uderzeniem z rzutu karnego Hubert Adamczyk. ŁKS oczywiście nadal w kontakcie z przeciwnikiem i z szansą na zapunktowanie.

2
45'

Doliczone trzy minuty.

42'

Dwie próby pokonania bramkarza przeciwnika uderzeniem z dystansu. Ciekawe, że zabrali się za oddawanie strzałów obrońcy. Michał Marcjanik oraz Bartosz Szeliga przypomnieli jednak o tym, że nie są strzelcami wyborowymi.

40'

Pozostało już mało czasu na poprawienie wyniku w pierwszej połowie meczu.

37'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Marcjanik za bezpardonowy atak na przeciwnika.

1
1
35'

Antonio Dominguez nie popisał się swoim wykonaniem rzutu rożnego.

33'

Bartosz Szeliga grasował na połowie przeciwnika. Do pewnego momentu akcja może i wyglądała interesująco, ale została powstrzymana przez gdynian. Na razie Ryszard Tarasiewicz wygląda na spokojnego, ale akurat tego szkoleniowca trudno wyprowadzić z równowagi.