Strzał sprzed pola karnego Politano, obok słupka.

4
2
2
90+3'

Rrahmani doszedł do strzału, Miszta uratował Legię. To jednak jeszcze nie koniec.

7
3
2
3
8
90+2'

Andre-Franck Zambo Anguissa uderzył z dystansu, dość daleko od bramki Miszty.

2
1
3
2
10
90'

Jeszcze pięć minut meczu przed nami.

5
3
3
11
11
90'

Gol! Strzelił Adam Ounas. Ounas w okolicach przedpola ośmieszył Jędrzejczyka i uderzył nie do obrony. 1:4.

komentarz

Gdyby ktoś myślał, że pierwszy rzut karny należał się Napoli.

3
3
8
13
88'

Uderzał Kolulibaly, Miszta błędu nie popełnił i piłkę pewnie złapał.

2
3
2
2
6
88'

Napoli na połowie Legii. Mistrzowie Polski już nie wierzą w to, że mogą coś zmienić.

5
4
1
3
9
86'

Znowu mały kocioł w polu karnym Legii. Tym razem zabrakło uderzenia.

3
1
1
5
9
84'

Akcja Muciego, strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

4
2
1
3
11
83'

SSC Napoli. Schodzi: Hirving Lozano. Wchodzi: Adam Ounas.

5
2
2
5
3
83'

SSC Napoli. Schodzi: Andrea Petagna. Wchodzi: Alessandro Zanoli.

7
82'

Lozano urwał się obronie lewą stroną, ale z ostrego kąta uderzył niecelnie.

6
3
2
7
81'

Fani w listach piszą, że nie ćwiartka, ale setka. Nie znamy się. Może i setka. A na boisku już po "ptokach". Można obawiać się jeszcze pogromu w końcówce.

17
12
3
7
80'
6
5
4
5
14
78'

Gol! Strzelił Hirving Lozano. Asystował mu Andrea Petagna. Na stojaka i po meczu. Lozano sam na sam z Misztą, ale jeszcze dograł do Lozano, który z bliska na 1:3. Raz jeszcze: dziękujemy Josue.

140
75
10
25
32
78'

Legia starała się ruszyć na Napoli, ale argumentów nie ma, co pokazuje ostatnio w lidze. Mental już siadł.

12
16
3
7
12
77'

Sędzia już chyba zadowolony. Josue? Na pewno jest dumny z siebie, że zawalił drużynie mecz. Zapytamy klasykiem: Lepszych Polaków nie było?

8
33
2
8
8
76'

O! Ćwiartka na murawie. Ktoś wypił i wyrzucił. Pełnej by nie oddał.

30
133
8
12
23
75'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Cóż, dziękujmy Josue. Na dużym spokoju Mertens i Napoli prowadzi 2:1.

134
65
6
22
42
74'

Żółtą kartkę otrzymał Josue.

42
26
2
9
18
74'

Drugi rzut karny dla Napoli. Znowu faulował Josue. To trzeba być...

113
83
10
16
40
73'

Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Cezary Miszta.

18
11
3
3
5
73'
71'

Dobrze w defensywie Wieteska, uciekał mu Petagna, ale nie udało mi się urwać rywalowi.

5
4
3
8
3
70'
8
2
3
4
3
70'

Śmiech na trybunach. Goście chcieli wykonać rzut wolny, ale coś nie wyszło. Bardzo nie wyszło.

7
7
4
6
10
68'

Żółtą kartkę za faul na Lozano otrzymał Artur Jędrzejczyk.

18
13
2
6
6
67'
10
3
3
4
4
66'

Na murawie leży Zieliński, fani Legii pozdrawiają reprezentanta Polski. Co klasa, to klasa.

19
16
6
7
20
65'
1
1
3
3
9
65'
65'

Z pola karnego uderzał Elmas, piłkę zablokowali obrońcy.

2
2
3
3
5
63'

Zieliński ostro potraktował Jędrzejczyka. Sędzia tym razem zauważył przewinienie.

3
2
3
5
12
60'

Mocno, ale niecelnie z dystansu uderzył Petagna.

5
5
5
3
5
59'

Miszta dobrze na przedpolu. Bramkarz zdołał wybić piłkę, a do uderzenia już składał się Lozano.

9
2
2
5
5
56'

Kontra Legii, uciekał Mladenović, ale zatrzymał go Lozano.

10
4
2
10
18
54'

4
55'

Goście w ataku. Napoli szuka drugiej bramki. Legia ustawiona na własnej połowie.

8
52'

Kolejna okazja Napoli. Petagna wpadł w pole karne, ale naciskany przez obrońcę uderzył wprost w Misztę.

14
6
4
9
9
51'

Gol! Strzelił Piotr Zieliński. Mocny strzał, Miszta bez szans. 1:1.

187
83
10
32
55
50'

Zieliński chce wykonać rzut karny, starają się go zdenerwować wszyscy wokół.

26
14
5
12
20
49'

A teraz to już w ogóle jesteśmy w... źli. Rzut karny dla Napoli. Sędzia czekał na moment i się doczekał. Faulowany przez Josue był Zieliński.

60
49
8
17
29
49'

Napoli w ataku, Legia mogła zadać cios, ale teraz to już historia.

3
5
3
12
9
48'

Zagranie do Lozano, ten jednak na spalonym. Gra przerwana.

4
3
1
7
5
46'

Świetna akcja Legii! Strzał z ok. 16 metrów oddał Yuri Ribeiro, piłka odbiła się od słupka. Dobijający Emreli w bramkę nie trafił.

29
26
7
11
25
46'

Sędzia rozpoczął 2. połowę.

7
5
1
7
5
45+2'

Anemiczny strzał po dośrodkowaniu Zielińskiego i Miszta złapał piłkę niczym medyk wypłatę.

42
23
5
9
28
45+2'

Po akcji Lozano będzie rzut rożny dla Napoli.

7
4
6
8
22
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

7
3
5
4
20
43'

Przerwa coraz bliżej. Dobrze by było dowieźć skromne prowadzenie do końca 1. połowy.

23
10
4
2
11
41'

Zagranie do Lozano, ten jednak przyspał i został złapany na spalonym.

7
5
4
10
10
40'

Kontra Legii 4 na 4, ale Mladenović niepotrzebnie uderzał z dystansu. Piłka poszybowała ponad bramką.

3
8
8
6
12
38'

Przerwa w grze. Piłkarze starli się po dwóch stronach boiska i potrzeba momentu, aby doszli do siebie.

12
2
5
4
7
36'

Już jesteśmy pod bramką Legii, na szczęście dla mistrzów Polski zabrakło uderzenia.

7
7
1
5
15
35'

Zagranie do Slisz, ten jednak trochę przekombinował i nie zdołał oderwać się od opieki obrońcy.

7
4
5
4
6
32'

Szukają gracze Napoli miejsca, w które mogą "ugryźć" mistrzów Polski. Gospodarze jednak cały czas dość skutecznie się bronią.

17
8
3
3
12
29'

Sprzed pola karnego uderzył Lozano, ale słabo i do tego niecelnie.

12
5
1
3
15
29'

Zieliński uderzył z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od muru i wyszła na rzut rożny.

10
5
1
2
9
27'

Napoli cały czas w natarciu. Piłkarze Legii całą drużyną na własnej połowie. W ostatnich minutach bez kontry.

10
7
6
9
15
18:43

Yyy, niezła impreza w tej całej "ułefie".

13
7
1
3
5
25'

Po zgraniu Jesusa sam na sam z Misztą był Elmas. Bramkarz odbił piłkę na rzut rożny!

33
10
6
3
15
23'

Kastrati uciekał obrońcy, padł na murawę, ale sędzia nic nie widział.

6
3
1
6
13
21'

Gdyby Zieliński grał w kadrze, tak jak teraz gra w Napoli. Cóż, może kiedyś. Goście w natarciu.

7
14
3
4
30
19'

Rzut rożny dla Napoli, Andre-Franck Zambo Anguissa trącił piłkę, ale Miszta pewnie ją złapał.

14
3
6
2
2
17'

Lozano do Zielińskiego, Polak huknął z pola karnego, ale trafił w poprzeczkę. Sporo szczęścia miała Legia.

60
23
13
16
21
16'

Legia cały czas konsekwentnie. Napoli chce szukać swojej szansy, ale gości sporo uwagi muszą poświęcać defensywie.

13
8
4
2
8
14'

Zieliński dośrodkował piłkę z rzutu wolnego, ale nikt do niej nie doszedł.

8
7
4
8
6
12'

Po stracie gola Napoli rzuciło się do odrabiania strat.

13
16
6
8
20
10'

Gol! Strzelił Mahir Emreli. Asystował mu Filip Mladenović. To się porobiło! Mladenović w polu karnym ograł rywala, dograł do Emreli, a ten uderzył z siedmiu metrów do bramki. 1:0!

370
162
81
50
90
8'

To już wiemy jak będzie wyglądał mecz. Napoli w ataku, Legia czekać będzie na swoją szansę.

14
13
7
8
12
6'

Włoski zespół zaczyna urządzać się na połowie Legii. Nie chcemy tego. Absolutnie.

7
12
5
3
11
4'

Mladenović faulowany sędzia puścił grę. W efekcie liniowy usłyszał wiązankę. Trzy kilo mięsa.

1
2
3
4
7
3'

Hop, hop, hop. Trzech zawodników Legii skakało do piłki po dograniu Kastratiego. Bez efektu. Brawo za próbę.

5
12
2
7
9
3'

Prrr! Szaleeeeni. Napoli atakuje graczy Legii już na polu karnym.

8
6
4
4
5
2'

Legia ruszyła wysoko na Napoli. Goście mają inne plany. Piłka już na połowie gospodarzy.

6
8
3
4
4
18:43

Straciliśmy wzrok! A nie, to gril przy Łazienkowskiej za bardzo się rozpalił. Nic nie widać.

9
7
3
5
11
17:35

Mecz poprowadzi Lawrence Visser (Belgia).