Polska U21 - San Marino U21
12 paź 2021 16:30
90+3'

Bogusz bliski drugiego gola w tym meczu, ale nieczysto trafił w piłkę na piątym metrze i ostatecznie strzelił obok słupka.

1
1
2
90'

Sędziowie doliczyli minimum trzy minuty.

1
90'

Nanni strzelał z dalszej odległości, natomiast Miszta w dalszym ciągu nie został zmuszony do zaprezentowania choćby próbki swoich umiejętności.

1
1
87'

Dobre dośrodkowanie Gruszkowskiego, najwyżej w polu karnym wyskoczył Nawrocki, lecz uderzył głową wyraźnie obok słupka.

86'

Benedyczak efektownie przyjął piłkę w polu karnym, zgubił obrońcę i oddał mocny strzał, ale dobrze zaasekurował bliższy słupek bramkarz gości.

1
1
85'

San Marino U-21. Schodzi: Alex Toccaceli. Wchodzi: Simone Nanni.

wchodzi Wchodzi
Simone Nanni #18
schodzi Schodzi
Alex Toccaceli #19
1
85'

San Marino U-21. Schodzi: Elia Ciacci. Wchodzi: Lorenzo Pasquinelli.

Lorenzo Pasquinelli #9
Elia Ciacci #10
82'

Toccaceli zwija się z bólu na murawie. Kolejna przerwa w grze.

1
81'

Dziesięć minut do końca. Polacy są bardzo łaskawi dla swoich rywali. Mimo iż ci słaniają się na nogach i wyczekują końcowego gwizdka, to gospodarze nie kwapią się do ataków.

1
1
1
79'

W dalszym ciągu w posiadaniu piłki Polacy, lecz nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.

1
1
78'

Bardzo nerwowo reprezentanci San Marino. Mieli okazję do wyjścia z kontrą, jednak łatwo stracili piłkę.

1
76'

Bogusz zakręcił dwoma rywalami, podał do Szelągowskiego, ale ten nie upilnował linii spalonego.

72'

Mocny i celny strzał Bogusza z dwudziestu metrów, ale De Angelis pewnie łapie piłkę.

1
71'

Kolejne ataki Polaków. Najpierw blisko był Benedyczak, ale nie zdołał strzelić celnie z ostrego kąta. Po chwili goście nerwowo wybili piłkę na rzut rożny.

68'

Ciekawie rozwiązany rzut wolny przez Polaków. Bogusz zagrał przed pole karne, gdzie był niepilnowany Poręba. Strzelił mocno z ponad dwudziestu metrów, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

1
1
66'

Gol! Strzelił Łukasz Bejger. Asystował mu Mateusz Bogusz.

Precyzyjne dośrodkowanie Bogusza z rzutu rożnego, lekko musnął piłkę Bejger i podwyższył prowadzenie biało-czerwonych!

17
2
2
2
66'

I udało się znaleźć lukę. Poręba podał w pole karne do Bogusza, ten strzelał z dość ostrego kąta, ale dobrze ustawiony był De Angelis, przypilnował bliższego słupka.

65'

Szanują piłkę Polacy, grają cierpliwie, szukają dziur w defensywie rywala. Brakuje natomiast konkretów.

63'

To mogło być 3:0! Benedyczak kapitalnym prostopadłym podaniem uruchomił Kamińskiego, jednak ten nie potrafił pokonać bramkarza w sytuacji sam na sam! Strzelił obok słupka.

2
4
6
61'

Gol! Strzelił Jakub Kamiński.

Próbował parę razy w pierwszej połowie, ale udało się dopiero teraz. Kamiński dostał piłkę na lewej stronie, złamał akcję do środka i precyzyjnym strzałem z dwudziestu metrów umieścił futbolówkę w siatce.

16
5
3
2
3
59'

Szymczak dostał piłkę w polu karnym, łatwo ograł rywala, ale strzelił za lekko i nie sprawił problemów bramkarzowi.

1
2
1
59'

Dośrodkowanie Bogusza... do nikogo. I piłka po chwili wraca pod nogi reprezentantów Polski.

57'

Strata Polaków na własnej połowie, od razu chciał to wykorzystać strzałem z dystansu Contadini, ale nie trafił w bramkę.

1
55'

San Marino U-21. Schodzi: Samuel Pancotti. Wchodzi: Luca Cecchetti.

Luca Cecchetti #7
Samuel Pancotti #11
1
55'

W międzyczasie kontuzji doznał Samuel Pancotti. Schodzi z boiska, utyka.

1
53'

Były urazy w ekipie gości, teraz na jakiś problem zdrowotny narzeka Czyż.

1
1
53'

Jeszcze jedno dogranie z prawej strony, tym razem Szymczak zrobił ruch do piłki, wykorzystał niepewną interwencję bramkarza, ale strzelił tylko w boczną siatkę.

52'

Bogusz prostopadle do Wędrychowskiego, ten miał dużo miejsca na prawej stronie, zagrał płasko wzdłuż pola karnego, jednak ponownie nie było tam żadnego z partnerów.

1
1
51'

Kamiński zabawił się z rywalem na skrzydle, dobrze dograł piłkę w pole karne, ale zabrakło wykończenia.

1
49'

Kolejny uraz w ekipie gości. Pomoc udzielana jest Pancottiemu.

1
1
48'

Zbyt krótko wybijali piłkę goście, Żurawski efektownie opanował futbolówkę na szesnastym metrze, od razu huknął w kierunku bramki, jednak De Angelis był czujny i nie popełnił błędu.