Sędziowie dorzucili minimum trzy minuty do podstawowego czasu gry.

Upływają kolejne minuty. Gra toczy się w środku pola.

2
1
2
86'

Iskra faulowany (tak się przynajmniej wydawało) tuż przed niemieckim polem karnym. Arbiter był jednak innego zdania. Nie zgadzają się z taką oceną kibice.

2
1
4
85'

A jednak udało się wypracować stuprocentową sytuację! Świetny rajd Pyrki, było trochę przypadku, zawodnik Termaliki stanął przed szansą na dwunastym metrze, ale uderzył zbyt lekko!

7
1
2
8
1
83'

Problemy Polaków z utrzymaniem się przy piłce. Rywale w dalszym ciągu nie pozwalają na zbyt wiele.

1
2
1
2
80'

Niemcy U-20. Schodzi: Ansgar Knauff. Wchodzi: Emilio Keher.

1
79'

Ależ niewiele brakowało! Dwójkowa akcja Polaków, Pyrka strzelał z ostrego kąta i minimalnie się pomylił!

8
1
2
2
2
77'

W odpowiedzi po raz kolejny pokazał się Nebel. Tym razem nie technicznie, a siłowo. Mocne uderzenie z dystansu, po którym jednak piłka przeleciała obok słupka.

3
1
1
2
4
76'

Ładna akcja Polaków, strzelał zza pola karnego Kałuziński, jednak dość wyraźnie się pomylił.

1
1
76'

Szykowana była kolejna zmiana w polskiej ekipie, ale Knap wraca na boisko.

2
75'

Knap opatrywany przez lekarzy.

2
73'

Kapitalna akcja Nebela! Przekładał piłkę z prawej nogi na lewą. I odwrotnie. Wreszcie strzelił z dwudziestu pięciu metrów, ale trafił w poprzeczkę!

3
4
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Maksymilian Tkocz. Za ostry faul.

Maksymilian Tkocz #18
Polska U-20
1
4
70'

Terpiłowski zagrał prostopadle do Masa, ten miał szansę znaleźć się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale niestety zaliczył zły kontakt z piłką i dał się dogonić obrońcy.

1
1
1
67'

Niemcy U-20. Schodzi: Soufiane Messeguem. Wchodzi: Merlin Roehl.

Merlin Roehl #16
Soufiane Messeguem #18
67'

Niemcy U-20. Schodzi: Lenn Jastremski. Wchodzi: Maximilian Beier.

Maximilian Beier #11
67'

Niemcy U-20. Schodzi: Marvin Obuz. Wchodzi: Leon Dajaku.

Marvin Obuz #13
65'

Tym razem strzelał z pięciu metrów Mas, ale nie miał zbyt wiele miejsca, w efekcie czego piłka poleciała obok słupka.

2
1
64'

Szansa dla biało-czerwonych. Dośrodkowanie Pyrki z prawej strony, główkował Terpiłowski, ale trafił w dobrze ustawionego tuż przed nim rywala.

63'
62'

Polska U-20. Schodzi: Dominik Piła. Wchodzi: Ernest Terpiłowski.

Dominik Piła #16
60'

Agresywny pressing Niemców. Polacy mają problemy z wydostaniem się z własnej połowy.

1
1
1
1
58'

Szykują się kolejne zmiany w reprezentacji Polski.

2
4
57'

Ciekawie rozwiązany rzut wolny przez Polaków. Żukowski popisał się dynamicznym rajdem prawą stroną, wbiegł w pole karne i huknął z ostrego kąta, jednak nie trafił w bramkę. Co więcej, piłka wyleciała na aut.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Nebel. Faulowany Knap.

1
54'

Ależ było niebezpiecznie! Beifus był niepilnowany w naszym polu karnym, ale strzelił głową minimalnie obok słupka!

3
3
4
53'

Kolejny groźny atak Niemców, ale Tkocz powstrzymał szarżującego w polu karnym Messeguema.