7
16
19
118'

Bardzo zdenerwowani Czesi na trybunach, nic nie wychodzi gościom po mocnym ciosie.

3
3
6
35
10
115'

Szwecja. Schodzi: Emil Forsberg. Wchodzi: Anthony Elanga.

115'
114'

Żółtą kartkę otrzymał Jesper Karlstrom za przewinienie taktyczne.

18
4
4
3
6
113'

Mało czasu zostało Czechom.

1
3
1
23
7
111'

Czechy. Schodzi: Adam Hlozek. Wchodzi: Ondrej Lingr.

2
110'

Gol! Strzelił Robin Quaison. Asystował mu Alexander Isak.

Szwecja na prowadzeniu w dogrywce! To może oznaczać rozstrzygnięcie. Pozostało zaledwie kilka minut. Robin Quaison poprawił się po zmarnowaniu sytuacji podbramkowej w pierwszej połowie i pokonał Tomasa Vaclika po wymianie podań z Alexandrem Isakiem.

22
10
19
78
72
108'

Pokazał się Jan Sykora, którego uderzenie było trzecim celnym w meczu. Rozgrzał się Robin Olsen przed bardzo prawdopodobnym konkursem rzutów karnych. Chyba że selekcjoner Szwecji trzyma piątą zmianę właśnie dla bramkarza.

1
3
2
1
2
107'
106'

Gra wznowiona po raz ostatni.

9
6
4
1
1
105'

Jeszcze kwadrans.

16
4
2
3
2
104'

Szwecja nie gra na miarę oczekiwań.

5
3
103'

Żółtą kartkę otrzymał Kristoffer Olsson za faul w centrum pola.

102'

Tomas Pekhart próbował strzelić gola po dośrodkowaniu. Osaczonemu napastnikowi nie udało się jednak dostawić stopy do piłki i ta przeleciała obok bramki strzeżonej przez Robina Olsena.

2
3
1
3
1
100'

Drużyna ze Skandynawii spędza czas na połowie przeciwnika w dogrywce. Przewaga gospodarzy, a najlepszą szansę na jej potwierdzenie golem miał na razie Robin Quaison po dośrodkowaniu Dejana Kulusevskiego. Tak naprawdę trudno powiedzieć, co wymyślił zmiennik Jannego Anderssona.

3
7
1
96'

Reprezentacja Szwecji od rzutu rożnego. Piłka po dośrodkowaniu Emila Forsberga poleciała do Dejana Kulusevskiego. Utalentowany następca Zlatana Ibrahimovicia nie opanował jednak futbolówki i nie przetestował uderzeniem Tomasa Vaclika.

5
7
3
3
4
94'

Szansa na gola Robina Quaisona. Podniosła się temperatura w polu karnym Czechów i nasi południowi sąsiedzi wyratowali się w bardzo szczęśliwych okolicznościach.

8
7
1
3
1
93'

Będą pewnie jeszcze próby rozstrzygnięcia konfrontacji przed konkursem rzutów karnych. Na razie jednak trwa festiwal fauli. Rywalizacja w centrum boiska ma rumieńce, ale kompletnie nic konkretnego z niej nie wynika.

1
2
1
1
1
91'

komentarz

W pierwszej połowie jedno uderzenie celne, w drugiej połowie tyle samo, żeby nie było niepotrzebnych szaleństw. Nie ma naprawdę czego podsumowywać. Pozostało oczekiwać na rozstrzygnięcie w dogrywce albo w konkursie rzutów karnych.

4
7
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Ales Mateju za przewinienie taktyczne.

2
1
1
2
90+2'

Czechy. Schodzi: Antonin Barak. Wchodzi: Ladislav Krejci.

90+2'

Czechy. Schodzi: Michal Sadilek. Wchodzi: Jan Sykora.

90'

Doliczone cztery minuty.

2
6
1
1
5
86'

Fatalnie Szwedzi z rzutu rożnego, ale to niekończąca się historia.

9
5
1
1
2
85'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Soucek za przewinienie taktyczne.

1
1
1
83'

Czechy. Schodzi: Jan Kuchta. Wchodzi: Tomas Pekhart.

Jan Kuchta #10
7
1
2
79'

Duże zamieszanie w polu karnym Czechów. W ostatnim momencie ataku dośrodkowanie Pierre'a Bengtsona zostało zablokowane. Jeszcze korner i po nim nareszcie pierwsze uderzenie celne Szwecji. Po dośrodkowaniu Emila Forsberga był sprawdzian dla Tomasa Vaclika.

2
76'

Czechy. Schodzi: Jakub Jankto. Wchodzi: Ales Mateju.

76'

Czechy. Schodzi: Lukas Masopust. Wchodzi: Milan Havel.

Milan Havel #17
1
74'

Tymczasem kolejne beznadziejne wykonanie rzutu wolnego zaproponowane przez Emila Forsberga. Piłka uciekła Szwedom prosto w objęcia Tomasa Vaclika. Jerzy Engel nie ma już słów na opisywanie poziomu tego "widowiska".

2
2
72'

Szwecja. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Mattias Svanberg.

71'

Żółtą kartkę otrzymał David Zima za faul na Alexandrze Isaku.

1
1
70'

Przez moment zapachniało niebezpiecznym strzałem po podaniu Emila Forsberga do Dejana Kulusevskiego. Były zawodnik Juventusu nie zabrał się umiejętnie w kierunku bramki i piłka uciekła mu w objęcia skoncentrowanego Tomasa Vaclika.

2
68'

Żółtą kartkę otrzymał Tomas Holes za przewinienie taktyczne.

66'

Szarża na skrzydle reprezentantów Szwecji, ale wrócił do bloku obronnego Jakub Jankto i nie pozwolił na przedostanie się z piłką pod bramkę Tomasa Vaclika. Zgodnie z zapowiedziami Jakub Brabeca z konferencji prasowej, Czesi nie pozwalają na oddawanie celnych uderzeń gospodarzom.

3
2
65'

Dwa nieudane ataki reprezentantów Czech. Pierwszy zakończył się anemicznym uderzeniem Antonina Baraka, a drugi przewinieniem rozpędzonego gościa na zastawiającym dostęp do piłki gospodarzu.

1
2
1
62'

Dejan Kulusevski powrócił na boisko po tym jak była mu udzielana pomoc medyczna. Na razie reprezentanci Czech próbowali zaatakować z wykorzystaniem lewego skrzydła, ale śmiałek zaplątał się i nie wykonał precyzyjnego dośrodkowania.

1
2
1
2
1
62'
61'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Albin Ekdal za ratowanie się faulem po stracie piłki.

5
2
1
58'

Teraz jest przerwa spowodowana urazem.

3
4
3
1
1
56'

Aż wstał z miejsca Zlatan Ibrahimović.

1
6
3
1
1
54'

Ale kopanina.

2
8
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Viktor Claesson za ostre przewinienie.

50'

Jakub Jankto przyspieszył na lewej stronie boiska, ale jego próba przedryblowania Viktora Claessona była zbyt optymistyczna. Szwed wbiegł przed przeciwnika i sprowokował go do popełnienia faulu blisko narożnika pola karnego.

1
1
1
2
49'

Kolejny faul. Tym razem przesadził Alexander Isak przy próbie odebrania piłki na połowie Czechów.