Villarreal CF. Schodzi: Arnaut Danjuma. Wchodzi: Boulaye Dia.

87'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Mattia De Sciglio. Wchodzi: Luca Pellegrini.

85'

Juventus po przerwie nie atakował, ale w końcu zagroził Villarrealowi. Do uderzenia doszedł Vlahović, ale Rulli popisał się świetnym refleksem!

3
1
1
2
2
81'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Weston McKennie. Wchodzi: Denis Zakaria.

80'

Ucierpiał Weston McKennie. Amerykanin skręcił staw skokowy. Zdoła wrócić do gry?

1
2
79'
ZMIANA

Villarreal CF. Schodzi: Alfonso Pedraza. Wchodzi: Pervis Estupinan.

Pervis Estupinan #12
76'

Niewiele ponad kwadrans do końca. Cały czas przeważa hiszpański zespół, który po zmianie stron prezentuje się dużo lepiej od skupionego na defensywie Juventusu.

1
73'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Geronimo Rulli. Szybka reakcja sędziego, wycieczka została "nagrodzona".

2
1
73'

Nerwowo na boisku. Rulli przywędrował z własnej bramki i zaczął prowokować rywali.

73'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Adrien Rabiot.

1
1
71'
ZMIANA

Juventus. Schodzi: Manuel Locatelli. Wchodzi: Arthur.

Arthur #5
69'

Po wyrównującym golu dla Villarrealu gospodarze chcą więcej. Ożywili się kibice. A Juventus? Trochę zaskoczony. A może zaczyna brakować sił?

1
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Parejo. Asystował mu Etienne Capoue. Villarreal ruszył do ataku i już wyrównał. Rozstąpili się obrońcy Juve, Capoue mięciutko zagrał na ósmy metr do Parejo. Ten tylko dołożył nogę. Szczęsny nie mógł skutecznie interweniować. 1:1!

14
9
4
5
12
64'

Rajd Alberto Moreno, ale o kilka metrów za daleko. Piłkę przejęli obrońcy Juventusu.

1
62'

Ostro potraktowany przez rywala został Moreno, ale kopniak z tyłu to dla sędziego za mało, aby wyciągnąć kartkę.

1
1
1
60'

Dani Parejo kropnął sprzed pola karnego. Szczęsny już zbladł, ale na jego szczęście piłka poszybowała ponad bramką.

1
1
2
59'

Odpowiedź Juventusu. Sprzed pola karnego uderzył Juan Cuadrado, ale wysoko ponad bramką miejscowych.

1
1
57'

W końcu Szczęsny musiał interweniować. Do strzału doszedł Moreno, ale źle trafił w piłkę będąc siedem metrów przed bramką.

2
54'

Rzut wolny dla Villarreali, dośrodkowanie Bonucci wybił na rzut rożny. Po nim gospodarze nie zagrozili przyjezdnym.

53'

Cały czas więcej z gry ma Juventus. Gospodarze nie potrafią znaleźć sposobu na zagrożenie gościom.

1
1
50'

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy. Zabrakło jednak wykończenia akcji, Cuadrado starał się dołożyć nogę, nie udało mu się to. Wydawało się, że zawodnik Juventusu był na spalonym.

1
48'

Szczęsny musiał wyjść kilka metrów przed pole karne, ale pewnie zatrzymał akcję Villarrealu.

2
2
47'

Mogło być 2:0. Vlahović dogrywał w pole karne, akcję starał się wykończyć Morata, ale uderzył tuż obok słupka!