Liga Mistrzów: 1/8 finału, pierwsze mecze
(1:0)
Zakończony
Lille OSC
90+4'

Chelsea kontroluje końcówkę spotkania i nie dopuszcza Lille do własnego pola karnego.

1
1
90+1'

Kompletnie nieudany strzał Gudmundssona z dwudziestu metrów. Piłka poszybowała gdzieś w okolice stadionu Tottenhamu.

1
2
2
1
1
90'

Minimum pięć minut doliczyli sędziowie.

1
90'

Kante mógł wyprowadzić zabójczą kontrę Chelsea, zagrywał prostopadle do Wernera, który wychodził na czystą pozycję, ale sędzia chwilę wcześniej dopatrzył się dotknięcia piłki ręką przez Francuza.

87'

Żółtą kartkę otrzymał Hatem Ben Arfa. Faul taktyczny. Rozpędzony Werner został powalony na murawę.

86'

Zablokowane uderzenie Ben Arfy z dwudziestu metrów.

86'

Nieśmiałe próby ataków ze strony Lille, ale Chelsea jest dziś znakomicie zorganizowana w defensywie i nie pozwala swoim rywalom na zbyt wiele.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Loftus-Cheek. Spóźnione wejście w nogi Bamby. Wyglądało to groźnie.

81'

Burak Yilmaz dostał dobre podanie na wolne pole, przebiegł kilkadziesiąt metrów, jednak nie potrafił celnie dograć piłki do żadnego z partnerów w polu karnym.

81'

Lille OSC. Schodzi: Jonathan David. Wchodzi: Edon Zhegrova.

wchodzi Wchodzi
Edon Zhegrova #23
schodzi Schodzi
1
80'

Chelsea FC. Schodzi: Marcos Alonso. Wchodzi: Malang Sarr.

79'

Chelsea ma to spotkanie pod kontrolą. Lille jest bezradne w ostatnich minutach.

76'

Lille OSC. Schodzi: Tiago Djalo. Wchodzi: Gabriel Gudmundsson.

Gabriel Gudmundsson #5
76'

I mamy kolejny uraz. Ten mecz jest chyba toczony w zbyt intensywnym tempie. Na murawę usiadł zrezygnowany Tiago Djalo.

73'

Zrodziła się kontra Lille po tym rzucie rożnym, ale Pulisić znakomicie powstrzymał wślizgiem Renato Sanchesa przy linii bocznej.

1
73'

Akcja Chelsea. Bardzo groźne, choć z pozoru lekkie dośrodkowanie Saula, jednak żaden z piłkarzy Chelsea nie zaatakował agresywniej piłki. Po interwencji Botmana gospodarze mają rzut rożny.

71'

Lekki strzał głową Botmana i pewnie broni Mendy.

70'

Zablokowany strzał Bamby z dwudziestego metra. Dobrze wyskoczył poza pole karne Christensen. Korner dla gości.

68'

Lille zyskało przewagę w posiadaniu piłki, Chelsea broni się całym zespołem na własnej połowie i szuka szansy w kontrataku. Tak też zdobyła gola na 2:0.

65'

Lille OSC. Schodzi: Amadou Onana. Wchodzi: Burak Yilmaz.

Amadou Onana #24
64'

Teraz sytuacja Lille robi się bardzo trudna. Jest rewanż na własnym boisku, natomiast Chelsea ma już znaczną zaliczkę.

1
63'

Gol! Strzelił Christian Pulisić. Asystował mu N'Golo Kante.

Dobry fragment Lille, ale to Chelsea podwyższa prowadzenie! Kapitalny rajd przez pół boiska przeprowadził Kante, wreszcie zagrał w tempo w pole karne, Pulisić wbiegł przed Xekę i pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce!

60'

Chelsea FC. Schodzi: Hakim Ziyech. Wchodzi: Saul Niguez.

59'

Indywidualna akcja Havertza, zakończona niecelnym strzałem z dość ostrego kąta. Zabrakło mu wsparcia.

58'

Ziyech nie będzie mógł dokończyć meczu. Już szykowana jest zmiana.

58'

Niewiele działo się na boisku przez ostatnie kilkadziesiąt sekund. Gra toczy się głównie w środku pola.

57'

Gra została wznowiona, ale ponownie mamy przerwę. Tym razem na jakieś problemy zdrowotne narzeka Ziyech.

54'

Celik doznał jeszcze jakiegoś urazu.

54'

Bardzo dobra akcja Chelsea. Kante centrował spod linii końcowej, piłka dotarła do Alonso na dalszym słupku, ten złożył się do strzału z woleja, ale trafił tylko w interweniującego Celika.

1
51'

Prawdopodobnie zmiana jest podyktowana urazem. Kovacić utykał schodząc z boiska.

50'

Dobry początek drugiej połowy w wykonaniu Lille. Zepchnęli Chelsea do defensywy.

1
1
49'

Dośrodkowanie Bamby na dalszy słupek, był tam Renato Sanches, ale jego próba strzału lub odegrania była nieudana i piłka wyleciała poza boisko.

47'

Płaska centra Azpilicuety, jednak zagranie było zbyt blisko Jardima i ten pewnie złapał piłkę.

1
46'

Mogła się ta połowa idealnie zacząć dla Chelsea, ale strzał Ziyecha z narożnika pola karnego został zablokowany.