(0:0)
Zakończony
Manchester City
komentarz

Koniec meczu! Co za wieczór na Bernabeu. Real Madryt w nieprawdopodobnych okolicznościach melduje się w finale Ligi Mistrzów!

20
4
3
1
8
120+3'

Ależ owacja. Courtois łapie piłkę na przedpolu.

6
3
3
1
1
120+3'

Manchester City już na pełnym ryzyku. Atakują w dziesięciu.

3
6
3
1
120+2'

Mendy wybija piłkę daleko, byle dalej. To już desperacka obrona Realu.

4
1
2
120+1'

A tymczasem Guardiola wścieka się przy linii bocznej.

3
6
5
120+1'

Ależ źle to rozegrali przyjezdni. Courtois pozwolił, by piłka opuściła boisko.

4
1
1
3
2
120'

Sędziowie doliczyli minimum trzy minuty.

1
1
1
1
3
120'

Grealish wywalczył rzut rożny.

1
1
1
119'

Sterling daleko wypuścił sobie piłkę i próbował wymusić rzut wolny, ale arbiter uznał, że Anglik symulował. Grę od bramki wznowi Courtois.

2
1
1
117'

Fernandinho pod presją Asensio wybija piłkę w aut. Wytrącają z rytmu gości zawodnicy Królewskich.

3
2
1
5
117'

Wysoki pressing Realu. Tu nie ma zbyt głębokiego cofania się na własną połowę.

6
3
1
1
4
116'

Camavinga wymusił rzut wolny przy linii bocznej. Real taktycznie rozgrywa końcówkę tego meczu.

1
1
2
3
115'
115'
113'

A Militao chyba jednak nie da rady. Po raz kolejny położył się na boisku.

3
1
113'

Żółtą kartkę otrzymał Ołeksandr Zinczenko. Faul taktyczny na niezmordowanym Rodrygo.

2
3
1
112'

Sterling nie przedarł się w pole karne. Przejął piłkę Ceballos, nastrzelił rywala przy linii bocznej. Aut dla Realu. Cenne sekundy upływają.

3
1
1
111'

Odbiór Manchesteru City, który po raz kolejny długo konstruuje swoją akcję. Gwizdy kibiców.

1
1
110'

Militao już na boisku, więc Real w komplecie. Królewscy utrzymują się przy piłce daleko od własnego pola karnego.

1
1
1
109'

Był szykowany do zmiany Vallejo, ale Militao wcale nie zamierza opuszczać boiska. Chce podjąć walkę i grać do końca.

1
1
1
108'

Problemy zdrowotne Militao. Trzyma się w okolicach pachwiny Brazylijczyk.

1
3
107'

Kontra gości. Foden podawał prostopadle w kierunku Sterlinga, ale znakomitą interwencją popisał się Nacho. Wbiegł przed Anglika i był przez niego faulowany.

1
1
106'

Zaczynamy drugą połowę dogrywki. Ostatnie piętnaście minut rywalizacji przed nami? A może konkurs rzutów karnych?

5
1
komentarz

Koniec pierwszej części dogrywki. Ależ tu są emocje!

1
2
1
2
105+2'

Ależ blisko goście! Kapitalne dośrodkowanie Joao Cancelo, strzelał głową Foden i fantastycznie broni Courtois. Był jeszcze na dalszym słupku Fernandinho, ale jego dobitka była niecelna!

5
1
1
1
2
105+1'

Momentami rozpaczliwie bronią się gospodarze. Ale z ich perspektywy najważniejsze, że robią to skutecznie.

2
1
1
2
105'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty. Nie będzie rzutu karnego. Uznano to za przypadkowe zagranie.

1
2
2
1
3
105'

Chcą kolejny rzut karny gospodarze. Joao Cancelo mógł zagrać ręką we własnej "szesnastce"!

1
1
104'
1
1
1
3
2
104'

Nieudana akcja Sterlinga. Zablokowane dośrodkowanie, a po chwili piłka odbiła się od jego ręki. Gwizdek sędziego.

1
1
1
1
103'

Wrzutka w pole karne, lekkie problemy z opanowaniem piłki miał Carvajal, ale nie popełnił błędu i wybił ją w aut.

2
1
1
102'

Rodrygo potrzebuje pomocy medycznej.

1
3
1
101'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Zbyt agresywnie powstrzymywany był przy linii bocznej Rodrygo.

3
4
1
1
2
101'

Zinczenko przewrócił się w polu karnym, ale sędzia plastycznym gestem pokazał, że nie faulował Carvajal.

1
2
1
1
3
99'
98'

Dośrodkowanie Zinczenki w pole karne, doszedł do strzału Fernandinho, lecz uderzył gdzieś w trybuny. Górny rząd.

1
1
1
97'

I teraz Manchester City zmuszony do atakowania. A przecież mieli idealną sytuację. W 89. minucie prowadzili w dwumeczu różnicą dwóch bramek!

3
7
2
3
1
96'

Strzał idealny, w boczną siatkę. Lepiej tego nie mógł zrobić Benzema. Ależ tu jest euforia na Bernabeu!

8
4
1
95'

Gol! Strzelił Karim Benzema.

Pewny, spokojny strzał w prawy róg. Ederson zmylony. Real już prowadzi w dwumeczu!

Real Madryt
20
11
3
4
8
93'

Faulował Ruben Dias.

5
4
1
2
5
93'

Rzut karny dla Realu Madryt! Faulowany Benzema, który dziubnął sobie piłkę tuż przed obrońcą.

13
9
2
2
11
92'

Benzema dostał podanie od Viniciusa, strzelił technicznie z osiemnastu metrów, ale w sam środek bramki. Ederson z problemami, ale ostatecznie złapał piłkę.

91'

Gra przerwana, bo jakiś kibic wbiegł na murawę.

3
1
1
1
91'

Rozpoczynamy pierwszą część dogrywki!

1
1
2
1
komentarz

Ta sytuacja podłączyła Real Madryt do tlenu!

2
1
komentarz

Nigdy nie można skreślać Realu Madryt. Koniec meczu, ale nie koniec emocji. Przed nami dodatkowe 30 minut gry na Bernabeu!

9
2
2
3
90+6'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Valverde.

6
1
1
3
4
90+4'

Szybko rozegrali rzut wolny goście. Fernandinho zagrał do Fodena, ale ten w doskonałej sytuacji uderzył nad poprzeczką!

1
1
2
1
90+3'

Dośrodkowanie Carvajala i pewnie łapie piłkę Ederson. Ależ przycisnął Real!

3
4
2
3
3
90+3'

Benzema do Rodrygo, a ten z ostrego kąta strzela w Edersona! Real mógł być już na prowadzeniu w dwumeczu!

10
3
2
2
6
90+1'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes.

CO TU SIĘ WYDARZYŁO!? REAL ODRABIA STRATY! Dośrodkowanie Carvajala i Rodrygo trafia głową idealnie!

Real Madryt
30
17
4
8
15
90'

Sędzia dolicza minimum sześć minut!

6
11
3
3
10
90'

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Karim Benzema.

Dośrodkowanie Camavingi na dalszy słupek, odegrał piłkę Benzema, a Rodrygo uprzedził na trzecim metrze Edersona i strzela gola na 1:1!

26
13
3
2
12
89'

Dośrodkowanie Viniciusa z cyklu "do nikogo". Goście skutecznie się bronią.

2
1
2
87'

I raz jeszcze Grealish! Świetnie zachował się w polu karnym, uderzył na dalszy słupek, ale jakimś cudem sięgnął futbolówkę nogą Courtois.

1
1
87'

Piękna akcja gości. Grealish na dużej prędkości wpadł w pole karne, ale po jego zagraniu piłkę z linii bramkowej wybija Mendy!

7
3
2
3
2
86'

Duża przewaga gości w ostatnich minutach. Real jakby opadł z sił.

7
7
1
1
3
86'

Potężny strzał Joao Cancelo zza pola karnego, ale wyśmienicie broni Courtois!

1
1
85'
84'

Żółtą kartkę otrzymał Eder Militao. Spóźniony atak na rozpędzonego Grealisha.

Real Madryt
2
1
2
83'

Frustrują się kibice, ale i piłkarze Realu Madryt, bo Manchester City czuje się bardzo komfortowo na boisku.

2
3
82'

Jakby na zaprzeczenie tych słów mieliśmy okazję dla Królewskich. Podanie Camavingi na kilkadziesiąt metrów, ale Benzema w dobrej sytuacji strzela prosto w Edersona. Był jednak spalony.

1
1
1
81'

Rodrygo dynamicznie wbiegł w pole karne, ale jego wycofanie piłki do Benzemy było niedokładne. Mało konkretny jest w ofensywie Real Madryt od dobrych kilku minut.

1
79'

Real w posiadaniu piłki, ale głównie na własnej połowie. Manchester City dobrze się broni po strzeleniu gola.

1
1
78'
77'

Asensio dostrzegł ruch Benzemy w polu karnym, ale jego dośrodkowanie było niedokładne. Dobrze zareagował Ederson i złapał piłkę na piątym metrze.

1
1
1
75'
75'

Real Madryt. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Marco Asensio.

74'

Teraz Real Madryt musi strzelić już dwa gole, by doprowadzić do dogrywki.

3
2
1
2
73'

Gol! Strzelił Riyad Mahrez. Asystował mu Bernardo Silva.

Czyżby było po zabawie? Jedna z pierwszych groźnych akcji Manchesteru City w drugiej połowie. Gundogan zagrał idealnie na wolne pole do Bernardo Silvy, ten przebiegł kilkanaście metrów, podał do niepilnowanego Mahreza, a ten mocnym strzałem przy bliższym słupku pokonał Courtois.

13
4
2
7
4
70'

Walker odczuł to starcie dużo mocniej.

2
70'

Daleki wykop Courtois do Viniciusa, ale ten nie opanował piłki po zderzeniu z Walkerem. Nie było faulu, jednak akcja Realu się zakończyła.

2
1
68'

A więc pierwsza zmiana w Realu. To oznacza, że Valverde wraca do środka pomocy, a Rodrygo zajmuje jego miejsce na skrzydle.

1
68'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Rodrygo Goes.

67'

Dośrodkowanie De Bruyne z rzutu wolnego i po interwencji Benzemy niebezpieczeństwo zostało zażegnane.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal. Hiszpan naprawił błąd Casemiro i musiał ratować się faulem na De Bruyne, bo już ruszali z kontrą goście.

Real Madryt
2
1
64'

Problemy Manchesteru City z wyjściem spod pressingu.

1
1
1
1
2
63'

Na razie zmiana jest wstrzymana. Walker wraca na boisko. Przedziwna sytuacja, bo już gotowy przy linii był Zinczenko.

1
1
1
1
62'

Walker najwyraźniej potrzebuje zmiany, bo nagle usiadł na murawie.

2
1
3
1
61'

Pół godziny do końca. Real Madryt potrzebuje jednego gola, by doprowadzić do dogrywki. W przeciwnym razie to City będzie w finale Ligi Mistrzów.

60'

W dalszym ciągu oglądamy nieustanny pressing z obu stron. Niezwykła intensywność tego meczu.

59'

Pozwala grać sędzia Orsato. Nie gwiżdże stykowych sytuacji dla żadnej z drużyn. I tylko wymownie rozkłada ręce do zawodników.

1
57'

Rozkręcali się kibice na Bernabeu i niemal w tym samym momencie Militao niepotrzebnie podawał na kilkadziesiąt metrów. Zagranie było bardzo niedokładne.

1
1
56'

I ponownie ten sam scenariusz! Benzema do Viniciusa, ale futbolówka nie dotarła do Brazylijczyka już w polu karnym. Niewiele brakuje Realowi, żeby otworzyć wynik.

1
1
1
55'

Strata Walkera i natychmiast otworzyła się szansa dla Realu. Casemiro przebiegł kilkadziesiąt metrów, zagrał w pole karne do Viniciusa, ale ten nie dał rady opanować piłki.

53'

Królewscy szybko odbierają piłkę. To są dobre minuty ekipy Ancelottiego!

1
1
1
52'

Ależ blisko Real! Świetny rajd Viniciusa lewym skrzydłem, wycofanie piłki na szesnasty metr do niepilnowanego Modricia, ale ten popełnił prosty błąd w przyjęciu i momentalnie doskoczył do niego rywal.

1
1
1
1
50'

Courtouis bardzo pewnie łapie piłkę po mocnym strzale Jesusa z dość ostrego kąta. Tę sytuację poprzedziło kilkadziesiąt podań zawodników City.

1
1
47'

Długie podanie w stronę Benzemy, jednak czytał grę Ederson i złapał piłkę niemal na linii pola karnego.

2
2
46'

Co to mógł być za początek drugiej połowy! Kapitalne wznowienie gry przez Real. Kroos uruchomił na prawym skrzydle Carvajala, zagrał wzdłuż pola karnego, ale Vinicius fatalnie pudłuje z pięciu metrów!