Senegal szanuje piłkę i rozgrywa ją na własnej połowie.

3
2
84'

Gol! Strzelił Bamba Dieng. Senegal odpowiedział golem! Po dograniu w polu karnym na jedenasty metr Bamba Dieng skierował piłkę do bramki Kataru! Senegal prowadzi 3:1.

5
83'
1
82'

Piłkarze z Kataru starają się grać wysokim pressingiem.

3
5
2
2
1
82'
Homam Ahmed #14
2
3
1
1
1
78'

Gol! Strzelił Mohammed Muntari. Asystował mu Ismaeel Mohammad. Jest gol dla reprezentacji Kataru! Po dośrodkowaniu w pole karne celny strzał głową oddał Muntari!

109
77'
Pape Sarr #17
1
1
1
77'
Pape Abou Cisse #12
Ismail Jakobs #14
1
1
1
74'
Famara Diedhiou #19
2
1
74'
Hassan Al-Haydos #10
1
1
73'

Po wrzutce z rzutu wolnego znów groźnie przed bramką Senegalu. Piłka odbiła się od Ismaila Jakobsa i wyleciała poza boisko.

1
72'

Będzie rzut wolny dla Kataru i okazja na dośrodkowanie w pole karne Senegalu.

1
2
2
74'
Iliman Ndiaye #13
69'
Abdulaziz Hatem #6
2
3
3
2
3
68'

Piłkarze z Senegalu zupełnie oddali inicjatywę Katarowi, który zdecydowanie ruszył do ataku.

2
3
3
3
4
67'

To powinien być gol! Edouard Mendy popisał się znakomitą interwencją po uderzeniu z kilku metrów na własną bramkę.

6
2
2
2
2
64'
4
3
2
2
2
63'

Katar ruszył do ataku. Kolejny strzał na bramkę. Tym razem sporo namęczyć musiał się bramkarz reprezentacji Senegalu, który jednak zdołał obronić to uderzenie.

6
5
3
3
4
61'

Ładny, aczkolwiek minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Abdelkarim Hassan.

2
3
1
1
1
59'

Teraz więcej gry w środkowej strefie boiska.

1
55'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Senegalu. Spore zamieszanie przed bramką i ostatecznie gospodarze stracili piłkę.

3
52'
Senegal
3
1
1
2
4
51'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Senegalu. Sędziowie odgwizdali spalonego.

1
3
1
48'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego świetny strzał głową oddał Famara Diedhiou. Senegal prowadzi 2:0!

czas Druga połowa
45+4'

Rzut rożny dla Kataru. Dośrodkowanie w pole karne, a piłkę pewnie wybił Kalidou Koulibaly.

19
6
3
2
2
45+2'

Senegal ma przewagę i jest częściej przy piłce. Katar jakby bez pomysłu na akcje ofensywne.

21
14
4
5
3
45+2'
Katar
14
8
6
4
5
45'

Doliczone siedem minut.

9
7
3
3
2
41'

Błąd w defensywie reprezentacji Kataru. Boualem Khoukhi źle wybijał piłkę w polu karnym, ta została mu pod nogami, więc natychmiast przejął ją Boulaye Dia i pewnie strzelił gola.

10
39'

Senegalczycy rozgrywają piłkę na połowie reprezentacji Kataru.

17
13
7
2
1
35'

Nie ma rzutu karnego. Gramy dalej. Będzie się dyskutować o tej sytuacji.

26
16
10
8
16
35'

Akram Afif padł w polu karnym Senegalu. Sędzia nakazał grać dalej. Gospodarze domagają się rzutu karnego.

16
10
8
6
8
33'

Gra wznowiona.

5
2
3
1
3
32'

Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników z Kataru.

2
1
3
3
30'
Senegal
5
1
1
3
4
30'

Źle zachował się bramkarz Kataru, który zbyt daleko wyszedł z bramki. Senegalczycy nie skorzystali jednak z prezentu.

2
1
1
3
29'

Jeszcze jedno uderzenie z dystansu na bramkę Kataru. Sędzia wcześniej jednak przerwał grę. Piłka dla gospodarzy.

1
1
1
26'

W odpowiedzi bardzo niecelne uderzenie zza pola karnego oddał jeden z zawodników z Kataru.

2
3
2
24'

Ładny, minimalnie niecelny strzał z dystansu oddał Idrissa Gueye.

3
2
2
2
23'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne gospodarzy. Piłka wybita przez obrońców z Kataru.

2
1
1
3
22'

Jak na razie brakuje w tym meczu dobrych sytuacji strzeleckich.

1
1
20'
Katar
9
8
3
3
3
19'

Wracamy do gry.

2
2
17'

Chwilowa przerwa w grze. Pomoc medyczna dla jednego z zawodników z Senegalu.

3
2
3
3
16'

Odpowiedź Senegalczyków. Z ostrego kąta strzelał Krepin Diatta. Bramkarz gospodarzy nie dał się zaskoczyć.

4
1
1
1
15'

Zagranie w pole karne Senegalu. Po chwili futbolówka została wybita przez obrońców. Z dystansu strzelał jeszcze Akram Afif, ale to było już uderzenie niecelne.

3
1
1
10'

Homam Ahmed szukał dośrodkowania w pole karne Senegalu. Najpierw wrzutka została zablokowana, a chwilę później zawodnikowi gospodarzy uciekła piłka.

5
1
1
9'

Uderzenie z dystansu na bramkę Kataru. Strzelał Nampalys Mendy, lecz było to uderzenie niecelne.

1
1
1
1
7'

Ofensywna akcja Kataru, lecz zabrakło dokładnego rozegrania i piłkę przejęli Senegalczycy.

1
2
3
1
3
5'

Groźna akcja Senegalu. W polu karnym z ostrego kąta strzelał Ismaila Sarr. Uderzenie jednak w boczną siatkę.

1
2
1
2
2'

Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środkowej strefie boiska.