(1:0)
Zakończony
Arabia Saudyjska
komentarz

KONIEC! Sensacja w polskiej grupie na mistrzostwach świata. Arabia Saudyjska wygrywa z Argentyną 2:1!

1342
552
114
32
36
90+13'

Ofiarnie, desperacko broni się Arabia Saudyjska.

1213
328
75
34
53
90+12'

Dośrodkowanie Di Marii... do nikogo. Za mocno, niecelnie. Zmarnowana szansa Argentyny w samej końcówce.

1491
567
105
66
77
90+11'

Al-Owais efektownie broni lekki strzał głową Juliana Alvareza.

1032
289
66
39
41
90+10'

Rzut rożny dla Argentyny. Dośrodkowanie Acuni i ponownie wybijają piłkę Saudyjczycy.

1094
273
64
55
54
90+9'
234
81
27
31
24
90+8'

Wszystko się przedłuża przez ten incydent. Al-Shahrani opuszcza boisko na noszach.

219
87
69
80
55
90+6'

Już sygnalizowana jest zmiana.

549
181
74
52
43
90+6'

Natychmiast służby medyczne pojawiły się na boisku. Dramatyczne sceny w polu karnym.

181
68
114
62
32
90+5'

Potężne zamieszanie w polu karnym. Leży na boisku Al-Shahrani, który został zdemolowany przez własnego bramkarza. Mimo to kontynuowali akcję Argentyńczycy, jednak pogubił się Messi.

202
125
40
27
33
90+4'

Powstrzymany Messi. Al-Malki z całym impetem wybija piłkę w trybuny. Euforia w sektorach zajmowanych przez kibiców Arabii Saudyjskiej.

554
154
32
21
33
90+3'

Nie spieszą się, kradną każdą sekundę.

589
168
31
29
44
90+3'

Korner dla Saudyjczyków. Wycisnęli maksa z tej akcji.

264
68
18
13
18
90+2'

To kara za zbyt mocne protesty.

67
37
35
13
82
90+2'
59
25
15
10
61
90+1'

Piłka wybita z linii bramkowej, choć Al-Owais sugeruje, że był faulowany! Tymczasem sędziowie jakby odgwizdali spalonego!

28
46
16
9
21
90'

Doliczone minimum osiem minut.

91
77
37
31
198
90'

Dośrodkowanie Messiego, ale wybijają piłkę rywale.

66
39
8
11
15
90'

Di Maria faulowany. Rzut wolny dla Argentyny z 30 metrów.

40
21
27
20
80
89'

Coraz mniej czasu do końca meczu, choć sędzia pewnie doliczy jeszcze z 10 minut.

26
37
20
8
36
88'
9
88'
Nawaf Al-Abed #18
21
23
12
4
13
88'
Abdulelah Al-Amri #4
27
16
9
5
6
87'

Di Maria fałszem wzdłuż pola karnego, ale kolejny raz umiejętnie blokowany jest Lautaro Martinez.

37
15
11
5
6
86'

Al-Buraikan leży na murawie. Gra przerwana.

43
71
29
35
32
84'

Di Maria do Messiego na dalszy słupek, ale strzelił głową zbyt lekko. Broni Al-Owais.

168
76
13
14
12
83'

Po raz kolejny Al-Owais nie popełnia błędu po dośrodkowaniu z bocznego sektora boiska. Inna sprawa, że w polu karnym praktycznie nie było zawodników z Argentyny. W ten sposób trudno będzie o gola wyrównującego.

117
36
16
6
5
82'

Nie przebierają w środkach Saudyjczycy. Robią wszystko, by powstrzymać rywali.

189
59
13
15
13
82'
Saud Abdulhamid #12
31
9
7
9
5
80'

Zły strzał Messiego z rzutu wolnego. Piłka przeleciała wyraźnie nad bramką.

66
121
17
9
8
79'
36
13
14
12
26
79'

No, może "tuż przed polem karnym" jest lekkim nadużyciem. Do bramki ok. 25 metrów.

10
34
9
6
14
78'

Messi faulowany tuż przed polem karnym! Ależ szansa dla Argentyny.

18
15
10
19
44
78'
3
76'

Enzo Fernandez strzelał głową niecelnie po rzucie rożnym.

24
31
11
8
10
75'
11
8
7
10
16
74'

Interweniował poza polem karnym Al-Owais. Wybił piłkę trochę na oślep, natomiast Di Maria nie zdołał go przelobować.

26
12
4
5
3
74'

Saudyjczycy chyba trochę zmęczeni. Albo po prostu zmienili taktykę, bo przy prowadzeniu nie podchodzą już takim wysokim pressingiem i pozwalają rywalom rozgrywać piłkę od tyłu.

9
7
4
9
11
72'

Al-Owais łapie piłkę po słabiutkim strzale Di Marii prawą nogą z ostrego kąta.

49
19
5
6
6
72'

Atak pozycyjny Argentyny. W dalszym ciągu nie przynosi żadnych rezultatów. Wyśmiewana przez wielu Arabia Saudyjska gra dziś niemal perfekcyjny mecz.

72
33
12
8
6
70'

Trzeba postawić sprawę jasno - Polska trafiła do grupy śmierci.

103
569
33
19
11
70'
69'

Messi zagrywał na bliższy słupek, lecz Lautaro Martinez strzelał niecelnie.

40
35
7
7
11
69'

Messi prostopadle do Tagliafico, ale trochę za lekko. Tylko rzut rożny dla Argentyny.

28
67'

Otamendi zapamięta to wejście na bardzo długo.

6
6
8
3
4
67'
Abdulellah Al-Malki #8
6
2
4
3
15
66'

Al-Owais pewnie na przedpolu po kiepskim dośrodkowaniu z lewej strony. Czas ucieka Argentynie.

35
13
3
4
66'

Messi wycofał piłkę, jednak Lautaro Martinez został uprzedzony przez obrońcę i nie zdołał oddać strzału.

16
22
2
2
3
63'

Nieprawdopodobne, powinien być remis! Piłka spadła pod nogi Lisandro Martineza, ale ten fatalnie skiksował na piątym metrze, trafiając kolegę z drużyny. Tagliafico z bliska niczego się nie spodziewał i tylko musnął futbolówkę. Instynktownie broni Al-Owais!

71
49
4
6
7
62'

Kibice z Arabii Saudyjskiej żywiołowo reagują przy każdym odbiorze piłki. Oni cieszą się z tego tak, jakby właśnie strzelili kolejnego gola.

106
33
5
6
4
61'

Czy Argentyńczycy rzucili się do huraganowych ataków, by odrobić straty? Otóż nie, jak mawiał Tadeusz Sznuk. Arabia Saudyjska dość swobodnie gra sobie w piłkę.

47
31
8
2
4
60'

Może i przegrywają, ale co pochwalili się po golu, to ich...

3
37
5
3
3
59'
59'
59'
58'

Al-Tambakti powstrzymał Messiego, a potem był faulowany. Zaczyna się kradzież czasu.

26
20
5
3
6
57'

Świetna akcja Argentyny, ale Messi został w ostatniej chwili powstrzymany w polu karnym, gdy już składał się do strzału.

39
14
9
7
11
56'

Nie ma Argentyny na boisku w drugiej połowie. Szok!

92
53
21
8
8
54'

Jeszcze jakieś prowokacje po golu. Argentyńczycy nie wytrzymali ciśnienia.

36
43
12
6
8
53'

Co tu się dzieje?! Argentyna nieprzytomna! Al-Dawsari popisał się kapitalnym strzałem z narożnika pola karnego przy dalszym słupku i Martinez po raz drugi wyciąga piłkę z siatki!

269
162
45
11
12
52'

Kolejna kontuzja. Tym razem ucierpiał Al-Shehri.

4
2
4
13
4
51'

Kolejna strata przed własnym polem karnym, ale błąd w przyjęciu sprawił, że Otamendi zdążył z interwencją. Ależ nerwowo w szeregach obronnych Albicelestes.

18
12
5
1
8
49'

Przewaga argentyńskich kibiców jest dziś spora, natomiast po golu słyszalni byli wyłącznie ludzie z Arabii Saudyjskiej. Ależ tu jest kocioł na stadionie.

28
14
7
3
4
48'

Sensacja! Remis! Błąd argentyńskiej defensywy, Al-Shehri dostał dobre podanie, wydawało się, że kąt jest dość ostry, ale uderzył niezwykle precyzyjnie przy dalszym słupku i Martinez nie dał rady!