3
5
4
89'

Miękkie dośrodkowanie zostało wyekspediowane z pola karnego reprezentacji Danii. W zasadzie blisko piłki nie było żadnego zawodnika zdolnego do oddania uderzenia.

4
5
9
2
1
88'

Tunezja. Schodzi: Aissa Laidouni. Wchodzi: Ferjani Sassi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Aissa Laidouni #14
4
1
87'

Tunezja. Schodzi: Mohamed Drager. Wchodzi: Wajdi Kechrida.

Wajdi Kechrida #21
Mohamed Drager #20
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Taha Khenissi za ostre przewinienie.

1
84'

Trzeba przyspieszyć i to zasadniczo, jeżeli Duńczycy i Tunezyjczycy nie są zostać antybohaterami pierwszego bezbramkowego meczu z katarskim mundialu. Dania na połowie przeciwnika, ale częstotliwość stuprocentowych sytuacji podbramkowych pozostaje niewielka.

3
3
1
1
4
83'

Jest komu dbać o atmosferę tego meczu.

2
2
2
1
80'

Tunezja. Schodzi: Issam Jebali. Wchodzi: Taha Khenissi.

2
1
80'
78'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Jensen za ostre przewinienie.

75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia meczu poprzedzającego starcie Polski z Meksykiem. Nie odwraca on raczej uwagi od przygotowań do występu podopiecznych Czesława Michniewicza. Atmosfera na trybunach piłkarska, ale wynik 0:0 nie porywa.

2
1
74'

Dania w ostatnich minutach utrzymuje się w posiadaniu piłki, ale niezmiennie musi mieć się na baczności. Tunezja pokazała już kilkakrotnie, że potrafi szybko wymienić podania i zblizyć się do bramki Kaspera Schmeichela.

2
1
4
71'

Ponownie mecz z udziałem zespołu z Afryki, w którym trzeba solidnie poczekać na pierwszego gola, a i jest zagrożenie, że piłka w ogóle nie znajdzie się w bramce zgodnie z przepisami. W poniedziałek Holandia dopiero w końcówce meczu zapewniła sobie zwycięstwo 2:0 z Senegalem.

2
3
2
1
69'

Christian Eriksen rozpędził się przez centrum boiska. Miał tam bardzo dużo miejsca i huknął pod poprzeczkę w bramce Tunezji. Golkiper afrykańskiego zespołu pokazał, że Kasper Schmeichel wcale nie musi być pierwszoplanowym bohaterem tego starcia! Piękna interwencja!

4
3
3
1
1
69'

Tak wyglądała spektakularna interwencja Kasper Schmeichela w końcówce pierwszej połowy.

3
3
1
1
1
67'

Tunezja. Schodzi: Anis Ben Slimane. Wchodzi: Naim Sliti.

Anis Ben Slimane #25
1
1
3
66'

Po nieco ponad godzinie meczu trzy zmiany personalne zaproponowane przez selekcjonera reprezentacji Danii. Niebawem będzie też odpowiedź jego vis-a-vis.

3
1
1
65'

Dania. Schodzi: Andreas Olsen. Wchodzi: Andreas Cornelius.

Andreas Olsen #11
1
2
65'
65'

Dania. Schodzi: Simon Kjaer. Wchodzi: Mathias Jensen.

62'

Ostatnie minuty meczu bez dogodnych sytuacji podbramkowych. Dania nie przedostała się w pole karne przeciwnika, a wywrotkę przed nim zaliczył Kasper Dolberg.

1
1
60'

Godzina meczu Danii z Tunezją i można przypominać do znudzenia, że pozostaje bezbramkowo. W drugiej połowie zrobiło się gorąco po uderzeniu Andreasa Skova Olsena do bramki Tunezji, jednak tym razem gol Danii nie został uznany z powodu wcześniejszego spalonego Mikkela Damsgaarda.

6
3
58'

Wymiana ciosów, ale jeszcze żaden z nich nie posłał przeciwnika na deski.

5
6
2
3
4
56'

Druga w tym meczu nieuznana bramka. To z powodu wcześniejszego spalonego Mikkela Damsgaarda, przed dobitką, która zakończyła się lądowaniem piłki w narożniku bramki. Tym razem rozczarowani są Duńczycy.

6
6
6
4
5
54'

Dania ma problem z powstrzymaniem szybkich ataków reprezentacji Tunezji. Generalnie ekipa z północy Afryki nie dała się zdominować. Jest świadoma, że w grupie, w towarzystwie Francji, pokonanie zespołu ze Skandynawii może być kluczem do wywalczenia awansu.

8
1
5
1
51'

Składna wymiana podań reprezentantów Tunezji i po niej Aissa Laidouni wybiegał sam przeciwko Kasperowi Schmeichelowi. Nie okazał się jednak sprinterem, do bramki było za daleko i pomocnik dał się dogonić defensorom z Danii.