12
1
12
90+1'

Fornalczyk w polu karnym z piłką, ale nie chciał odgrywać i w efekcie okazję zaprzepaścił.

11
7
7
9
38
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

36
7
4
4
15
88'

Ucierpiał Drygas. Akcja poszła dalej, po czasie sędzia przerwał grę.

6
3
12
22
34
87'

Wahan Biczachczjan dośrodkował z rzutu wolnego, jednak zbyt nisko posłał piłkę w pole karne.

6
4
7
2
28
86'
83'

Larusson uderzył płasko z ok. 20 metrów. Stipica nie pomylił się i piłkę złapał.

48
6
3
2
6
82'

Dogranie z prawej strony, Drygasowi zabrakło centymetrów, aby dojść głową do piłki!

35
9
4
7
23
79'

Biczachczjan uderzył z ostrego kąta, ale zbyt słabo i wprost w ręce bramkarza.

17
12
5
4
33
77'
13
76'

A teraz blisko gola Drygas! Pogoń coraz bliżej wyrównania!

64
25
6
3
3
75'

Jean Carlos do Wahana Biczachczjana, bramkarz odbił piłkę, ale sprzed linii wybił ją obrońca!

19
6
6
6
11
75'

Wahan Biczachczjan szarżował, znalazł się z piłką w polu karnym, jednak po raz kolejny zabrakło zdecydowania.

6
6
2
4
22
73'

W zamieszaniu główkował Malec. Tuż ponad bramką. Będzie rzut rożny.

29
10
2
6
72'

Grosicki wszedł w pole karne, miał sporo miejsca, ale zwlekał z dograniem i okazja przepadła.

5
8
2
5
27
71'

Obrońca gospodarzy przyjął piłkę ręką, sędzia gry nie zatrzymał. Wszystko działo się kilka metrów przed polem karnym.

1
5
2
3
33
70'

Próba gospodarzy, jednak Finnbogason znalazł się na spalonym.

10
9
2
2
6
68'
28
4
3
2
1
68'
26
1
3
2
1
68'
Kjartan Finnbogason #9
Stefan Ljubicic #17
4
3
66'

Kontra Pogoni, dogranie Grosickiego, ale Zahović nie zrobił z podania użytku.

4
5
2
15
66'

Sporo niedokładności w grze obu drużyn. Pogoń ma jeszcze zapas dwóch goli, ale 0:1 tutaj to jednak trochę wstyd.

16
14
4
5
21
64'

Zahović doszedł do uderzenia. Strzał z sześciu metrów był jednak bardzo niecelny.

6
10
7
8
36
64'
7
63'

Pogoń Szczecin przy piłce. Portowcy bardzo długo konstruują swoją akcję.

18
6
5
6
12
60'

Jak po grudzie idzie Pogoni. Gdzie jest ten zespół sprzed tygodnia? Dogranie do Jeana Carlosa, który był na spalonym.

4
4
6
8
37
59'

Grosicki do Maty, dośrodkowanie z pola karnego padło łupem bramkarza.

4
3
1
8
20
57'

Minuty płyną, a gospodarze poczuli krew. Strzał Choparta zablokowany, poprawka była niecelna.

8
13
6
13
58'
15
3
2
3
4
56'
26
7
1
1
3
54'

Szybciej starają się grać po przerwie Portowcy. Jednak wynik cały czas jest zły.

25
6
3
3
4
51'

Dogranie z rogu, główkował Malec, ale dość anemicznie i bramkarz pewnie złapał piłkę.

9
5
1
9
18
49'

Kontra Pogoni. Grosicki do Zahovicia, którego strzał z pola karnego zablokował wracający obrońca!

28
4
1
10
12
47'

Z dystansu uderzył Dąbrowski. W środek bramki i Olafsson pewnie interweniował.

18
1
1
5
10
46'
komentarz

Miał być spokój, a tymczasem gospodarze niespodziewanie prowadzą.

15
20
20
27
51
45+2'

Znowu Pogoń w opałach. Gdyby w polu karnym jeden z graczy gospodarzy dobrze dołożył nogę, to byłby większy problem.

7
14
11
11
35
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

6
8
7
4
14
44'

Gol! Strzelił Sigurdur Hallsson. Asystował mu Aron Larusson. Tzw. laga Larussona, Hallsson dobrze wyszedł między dwójkę i obrońców i po chwili huknął. Stipica bez szans. 1:0.

100
42'

Po raz kolejny zabrakło zrozumienia Portowcom w polu karnym gospodarzy. Cały czas brakuje uderzeń.

6
4
3
2
18
39'

Jean Carlos szarpnął skrzydłem, ale w decydującym momencie źle zagrywał. Grosicki nie mógł zdążyć do piłki.

3
3
8
4
15
38'

Pogoń w 1. połowę chce zagrać z jak najmniejszym ubytkiem sił. To rywal musi szukać aż trzech goli.

11
5
5
1
11
37'
K. Triantafylopoulos #13
10
5
12
21
3
36'

Pierwsza próba gospodarzy, strzał był jednak bardzo niecelny.

5
2
2
1
3
36'

Gospodarze dłużej rozgrywają piłkę, jednak niewiele z tego wynika.

8
6
3
1
4
33'

Cały czas czekamy na pierwszy celny strzał w meczu. Pogoń w sumie nic nie musi, a rywal nie potrafi.

23
17
3
3
4
32'
31
11
3
2
4
29'

W końcu Islandczycy poszukali swojej szansy. Mocne dogranie w pole karne Sigurjonssona okazało się jednak zbyt silne.

17
4
14
1
4
27'

Ucierpiał Konstantinos Triantafyllopoulos. Grek potrzebuje pomocy medycznej. Defensor skręcił kostkę w starciu z rywalem, ale powinien wrócić na boisko.

5
5
2
27
8
26'

Wysoki pressing Portowców, rywalom dość szczęśliwie udało się wyjść z opresji. Płyną minuty, czekamy na gola.

26
8
2
4
3
23'

Jean Carlos ścigał piłkę po lewej stronie, bramkarz dobrze wyszedł i nie pozwolił pomocnikowi na stworzenie zagrożenia.

23
4
5
3
5
21'

Pogoń już na dobre rozgościła się na połowie Islandczyków. Do szczęścia brakuje okazji i przede wszystkim bramek.

55
16
1
2
5
18'

Cały czas w ataku Pogoń. Portowcy uzyskali przewagę, rywale nie potrafią przedostać się pod bramkę gości.

87
19
8
3
3
15'

Dąbrowski dobrze zagrywał do Grosickiego. Skrzydłowy znalazł się na nieznacznym spalonym.

18
12
5
8
5
13'

Grosicki przedarł się w pole karne, dograł na czwarty metr. Piłkę sprzed bramki wybił defensor.

35
12
5
3
2
12'

Pogoń stara się szukać dziur w obronie gospodarzy. Islandczycy starają się atakować, ale niewiele im z tego wychodzi.

28
10
2
2
1
9'

Zagranie na lewo do Grosickiego, ten dośrodkował, ale wprost na głowę dobrze ustawionego obrońcy.

12
11
3
9
3
8'

Groźna akcja gospodarzy prawą stroną. Zabrakło dobrego dogrania, czujni byli obrońcy Pogoni.

21
7
2
3
3
6'

Stipica miał wszystko pod kontrolą i złapał piłkę.

42
11
1
1
1
5'

Pierwsze wyjście gospodarzy. Wszystko zakończyło się wywalczeniem rzutu rożnego.

8
5
3
4
3
3'

Przerwa w grze. Ucierpiał Jean Carlos. Zawodnik Pogoni potrzebuje moment, aby dojść do siebie.

3
1
16
10
6
1'

Pierwsza akcja Portowców. Nikt jednak nie zamknął dogrania. Powinno być dużo groźniej.