komentarz

Dziękujemy za wspólnie spędzone dwie godziny.

4
komentarz

Dobry mecz Jagiellonii Białystok. Piast absolutnie bezzębny. Goście, jak strzelali to prosto w bramkarza gospodarzy. "Jaga" miała mniej okazji, ale je wykorzystała. Trzy punkty zostają w Białymstoku.

2
2
90+4'

Gol! Strzelił Mateusz Kowalski. Asystował mu Marc Gual. Debiut zwieńczony golem! Doskonałe podanie od Guala. Kowalski popędził z piłką na bramkę i nie dał szans Plachowi.

Jagiellonia Białystok
35
10
4
3
1
90+2'

Mamy debiut. Na boisko wchodzi 16-letni Mateusz Kowalski!

88'

Doskonała akcja Imaza. Kończy się jednak na rozpaczliwym wybiciu piłki przez graczy Piasta z pola karnego.

5
2
1
86'

Tiru kończy groźną akcję Piasta faulem technicznym.

Bogdan Tiru #25
2
2
2
2
3
84'

Ostry faul Ameyawa.

Piast Gliwice
2
1
79'

Ależ akcja Przykrila! Okiwał dwóch obrońców, ale na końcu uderzył w słupek.

5
2
2
1
77'

Alberto Toril nie wykorzystał dobrego zgrania Kamila Wilczka. Uderzył z 8-metrów prosto w Alomerovicia.

1
1
2
75'

Ariel Mosór z pięciu metrów głową wysoko nad bramką.

1
2
1
74'

Tym razem Gual, fauluje z tyłu. Obowiązkowe "żółtko".

2
2
73'

Kolejna żółta kartka. Wydaje się, że to kara wymierzona za dyskusje oraz faul.

1
1
3
70'

Brzydki faul Jesusa Imaza w środku pola.

1
2
3
4
65'

Co za kuriozalny błąd Alomerovicia. Najpierw doskonale przeczytał podanie, a potem...w sumie nie wiadomo co bramkarz Jagiellonii chciał zrobić. Na jego szczęście Toril z 25-metrów nie trafia do pustej bramki.

2
2
4
62'

Dobra akcja Piasta, ale Toril na spalonym.

2
4
1
2
63'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
1
62'
4
62'
#0
61'
61'
58'

Obrońca Piasta kasuje Wdowika.

2
2
1
1
56'

Dobra interwencja Alomerovicia po strzale Wilczka, ale napastnik był na spalonym.

1
1
1
53'

Ciekawy strzał Mosóra z około 25-metrów, ale niecelnie.

1
2
49'

Groźna akcja piasta, ale tylko rzut rożny.

2
1
46'

Tak pierwszą połowę komentuje redaktor WP SportoweFakty. A my zaczynamy granie w drugiej części!

1
3
1
czas Druga połowa
40'

Kolejny strzał z dystansu. Tym razem Pyrka z okolic 20-tego metra. Znowu pewnie łapie Alomerović.

3
2
1
1
39'

Strzał Chrapka z dystansu, ale ostatecznie piłkę łapie spokojnie Alomerović.

5
1
1
1
1
36'

Dobra akcja Bartosza Bidy. Napastnik założył siatkę rywalowi i wywalczył rzut rożny.

5
1
34'

Ciekawa próba podania prostopadłego do Wilczka. Ostatecznie napastnik nie doszedł do piłki.

2
1
1
2
33'

Na spalonym Kamil Wilczek. Dla Piasta to duża szkoda, napastnik bardzo ładnie przyjął piłkę i miał szansę zrobić z nią coś produktywnego w tej akcji.

4
2
2
2
29'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Andrzej Trubeha. Dobra wrzutka z rzutu rożnego, zgranie Trubehy i z bliska Imaz pakuje piłkę do siatki.

14
5
1
6
5
23'

Groźny atak na nogi Ariela Mosóra. Obyło się bez kartki dla piłkarza gospodarzy.

2
2
3
18'

Chrapek kasuje kontrę.

2
1
2
15'

Pierwsze 15 minut nie było zbyt emocjonujące. Dotychczas jest to mecz dla koneserów.

2
3
3
3
3
12'

Groźna akcja Jakuba Czerwińskiego. Defensor przejął piłkę na własnej połowie, podał, popędził pod bramkę, ale jego strzał został ofiarnie zablokowany przez obrońcę Piasta.

2
2
1'