2
1
8
90+5'

Sorescu urwał się z prawej strony, ale jego dośrodkowanie blokuje Puerto. Domagał się rzutu karnego, ale chyba nie doszło tam do zagrania piłki ręką. Tylko korner dla Rakowa.

6
6
1
3
4
90+6'
90'

Sędzia doliczył minimum siedem minut.

13
9
6
4
7
90'

Wydawało się, że będzie rzut karny dla Rakowa po faulu Alomerovicia na Koczerhinie, ale arbiter wcześniej dopatrzył się zagrania ręką u zawodnika gospodarzy.

13
8
2
4
8
89'
88'
2
2
4
12
88'

Piąstkuje Alomerović, ale piłkarze Rakowa protestują. Czy doszło tam do przekroczenia przepisów? Sędzia jest innego zdania.

8
5
1
1
88'

Seria rzutów rożnych dla Rakowa.

13
8
2
3
6
85'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Marc Gual.

Centra Pospisila z rzutu rożnego, strącił piłkę Gual, a niepilnowany na dalszym słupku Imaz z bliska pokonuje Trelowskiego! Remis w Częstochowie!

25
18
11
12
14
84'

Gual sprawdził czujność Trelowskiego strzałem z dystansu. Przypilnował bliższego słupka golkiper gospodarzy.

6
1
2
3
2
82'

Ależ zabawił się teraz Gual z Arseniciem. Obrońca Rakowa ratował się taktycznym faulem w środku pola.

4
5
2
5
7
82'
Raków Częstochowa
7
5
1
3
2
80'

Uderzenie Ivi Lopeza w mur.

6
3
3
2
7
79'
9
2
2
4
8
79'

Nene fauluje Czyża tuż przed polem karnym.

2
2
3
4
4
77'

Ivi Lopez z rzutu wolnego, ale nie było to najlepsze uderzenie. Po chwili poprawka Koczerhina okazała się niecelna.

6
4
3
3
76'
6
2
2
2
3
76'
75'

Świetna akcja Koczerhina. Jagiellonia ratuje się taktycznym faulem.

5
2
2
1
2
75'
2
2
3
2
90+2'
73'
74'
3
2
1
4
2
72'

Gra wznowiona.

4
1
71'

Trenerzy obu drużyn wykorzystują ten moment i udzielają wskazówek swoim zawodnikom.

4
1
2
2
69'

Sędzia przerwał spotkanie.

5
2
1
4
68'

Zadymiło się nad boiskiem. W polu karnym Rakowa nic nie widać.

2
3
2
7
67'

Jagiellonia przed szansą! Ruszył lewym skrzydłem Wdowik, wypatrzył w polu karnym Guala, ale ten fatalnie skiksował! To powinien być remis, a przynajmniej strzał w bramkę.

4
2
2
6
8
66'

Bezpośredni strzał oddawał Gwilia, ale mocno się pomylił.

3
4
1
2
5
65'

Rzut wolny dla Rakowa z ok. 25 metrów.

7
4
3
5
63'

Gol! Strzelił Nene.

Dobry strzał Nene z dystansu, ale w środek bramki i Trelowski nie miał prawa tego przepuścić. Jagiellonia nieoczekiwanie łapie kontakt!

19
14
7
9
18
61'
61'
61'

W odpowiedzi niecelny strzał Cernycha.

1
1
3
3
60'

Kontratak trzech na jednego! Świetnie ruszył Wdowiak, jednak później zachował się bardzo egoistycznie i uderzył obok bramki! Pretensje Piaseckiego, który czekał na podanie.

1
2
2
2
3
59'

Podanie do Wdowiaka, ten chciał lobować Alomerovicia, ale bramkarz gości dobrze spisał się poza własnym polem karnym.

3
2
1
4
3
58'

Jagiellonia ma problem z wymianą kilku podań. Dobry pressing Rakowa, który bardzo szybko odbiera piłkę.

1
2
3
4
55'

Mogło być 3:0! Znakomite podanie Piaseckiego. Wdowiak przyjął sobie piłkę, uderzył z szesnastu metrów, ale nie trafił w bramkę!

7
6
2
5
3
54'

Grają sobie na dużym spokoju częstochowianie. Nie wybijają piłki na oślep, wymieniają kolejne podania, zmuszają rywali do biegania.

10
1
1
4
6
51'

Czyż potrzebuje pomocy medycznej.

2
2
2
10
6
51'

Romanczuk zasłużył na drugą żółtą kartkę. Bardzo ostro zaatakował Czyża. Sędzia go jednak oszczędził.

4
4
1
6
10
50'

Kąśliwy strzał z dystansu oddał Gwilia. Alomerović miał lekkie problemy ze złapaniem piłki, ale ostatecznie opanował sytuację.

4
1
1
1
47'

Imaz strzelił gola, ale nie został on uznany. Hiszpan był na wyraźnym spalonym.

10
10
1
5
7
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

5
1
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko. Nene przygotowany do zmiany.

3
1
1
komentarz

Przerwa! Po 45 minutach Raków pewnie prowadzi z Jagiellonią 2:0!

11
6
3
5
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

2
3
3
4
44'

Imaz dostał piłkę od Guala na dwudziestym metrze, od razu mieliśmy uderzenie, ale ofiarnie rzucił mu się pod nogi Gwilia i zdążył z blokiem!

5
1
2
43'

Piękne podanie Nowaka, po którym Wdowiak stanął oko w oko z Alomeroviciem! Bramkarz Jagiellonii ratuje swój zespół!

8
4
1
1
4
42'

Niewidoczny dziś Cernych. Gual zagrywał mu na dobieg, ale napastnik gości jakby zwątpił i nie wystartował w porę do piłki.

1
2
3
40'

Brutalne wejście Romanczuka w nogę Kuna. Protestuje zawodnik gości, ale kara jest jak najbardziej zasłużona.

6
1
1
1
1
40'
3
3
1
4
2
39'

Brakuje precyzji wśród gości. Nastić miał trochę przestrzeni na skrzydle, jednak po raz kolejny nie popisał się przy centrze. Tylko rozłożył ręce trener Stolarczyk.

3
1
2
1
2
38'

Jagiellonia wyraźnie się obudziła. Jakby postanowiła wreszcie zacząć grać.

2
1
3
2
2
37'

Gwilia efektownie zatrzymał Guala w polu karnym. Raków po chwili miał okazję do kontry, jednak po podaniu Nowaka piłka nie dotarła do Piaseckiego.

2
2
1
1
3
35'

Na dalszym słupku zamykał akcję Imaz, ale nie był w stanie nic z tego zrobić. Piłka leciała na zbyt wysokim pułapie.

4
1
2
2
34'

Jak na zawołanie. Nastić ze strzałem z dystansu. Był rykoszet. Jagiellonia ma rzut rożny.

4
1
1
1
2
34'

Mniej ciekawy fragment meczu. Raków trochę się cofnął i czeka na to, co zrobi Jagiellonia. A goście raczej niechętnie atakują.

2
2
2
1
31'

Centra Wdowika z rzutu wolnego, piłka spadała w okolice szesnastego metra, ale nie było mowy, by Jagiellonia wykreowała z tego coś konkretnego.

1
2
3
3
29'

Tudor podawał za mocno do Wdowiaka. Nie było żadnych szans zrobić czegokolwiek z tej sytuacji.

4
3
1
2
2
28'

Ależ popsuł akcję Rakowa Piasecki. Miał do dogrania wychodzącego na czystą pozycję Wdowiaka, ale za długo zwlekał z decyzją i odebrał mu piłkę rywal.

3
3
1
4
25'

Tym razem długie podanie do Kuna, ale szybszy przy piłce był Prikryl i spokojnie odegrał głową do własnego bramkarza.

2
2
1
2
5
24'

Miękka wrzutka Kuna spod linii końcowej. Alomerović pewnie łapie piłkę na piątym metrze.

4
2
2
1
1
23'

W odpowiedzi Raków. Po prostopadłym podaniu Nowaka tylko wyjście Alomerovicia poza pole karne uchroniło gości przed stratą kolejnego gola.

3
1
2
2
22'

Okazja do kontry. Imaz podawał jednak za mocno do Bidy. Piłka poza boiskiem. Niezbyt dobrze weszli w ten mecz przyjezdni.

3
2
1
1
20'

Świetnie pograli częstochowianie. Piasecki do Gwilii, ten do Nowaka. W ostatniej chwili ratują się goście.

7
5
2
3
4
19'

Akcja Jagiellonii, ale Bida zbyt agresywnie walczył o piłkę z Arseniciem i ostatecznie faulował rywala tuż przed polem karnym Rakowa.

3
2
2
2
2
17'

Bardzo głębokie dośrodkowanie Nasticia. Pewnie na przedpolu Trelowski.

3
1
2
3
3
16'

Raków ruszył z kontrą dwóch na jednego, lecz sędzia przerwał grę. Piasecki był na spalonym.

3
5
3
1
1
15'

Dogranie z prawej strony w pole karne,  ale Arsenić strzelił obok bramki. Powinien być jeszcze rzut rożny, jednak sędzia nie zauważył, że piłka odbiła się od zawodnika Jagiellonii.

2
2
1
3
15'

Raków szybko ustawił sobie to spotkanie. Teraz gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę w środkowej strefie boiska.

7
2
1
2
2
13'

Ależ źle wyglądają goście w defensywie. Nastić miał prostą sytuację po dośrodkowaniu Tudora, ale tak wybijał piłkę, że niewiele brakowało, a do strzału doszedłby Piasecki.

7
5
1
2
4
12'

Sędziowie analizowali ewentualnego spalonego, ale powtórki pokazały, że wszystko odbyło się w ramach przepisów. Raków prowadzi 2:0!

15
8
2
5
3
11'

Jagiellonia na kolanach. Szereg fatalnych błędów w defensywie. Trwa jednak wideoweryfikacja!

8
2
2
1
5
10'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Absurdalny gol samobójczy. Po strzale Czyża piłka trafiła w słupek, wydawało się, że jest już po akcji, ale... Nastić fatalnie skiksował i wbił sobie futbolówkę do własnej bramki.

30
28
5
8
9
8'

Goście próbują nieco dłużej utrzymać się przy piłce. Chcą nieco opanować sytuację na boisku, bo zrobił się spory bałagan.

3
1
2
2
6'

Ryzykowne zachowanie Skrzypczaka na własnej połowie. Wdał się w drybling, ale ostatecznie był faulowany przez Piaseckiego.

1
2
2
3
5'

I ponownie Raków! Gwilia zagrywał płasko w kierunku Piaseckiego, ale dobrze interweniował Tiru. Jagiellonia nieprzytomna w pierwszych minutach.

4
1
2
5
3'

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Fabian Piasecki.

Piękna akcja Rakowa i mamy 1:0! Czyż do Piaseckiego, ten prostopadle do Nowaka, a nowy zawodnik częstochowskiej drużyny w sytuacji sam na sam się nie myli!

30
17
2
6
8
1'

Szybko przeszli do konkretów gospodarze. Piasecki w polu karnym, próba płaskiej centry, ale czujny Alomerović.

1
1
1'

Rozpoczynamy spotkanie Raków - Jagiellonia!