(1:0)
Zakończony
Stal Mielec
89'

Gołym okiem widać, że zawodnicy Stali Mielec nie mają pomysłu na atak. Nikt nie przeciął toru lotu piłki po dośrodkowaniu Macieja Wolskiego. Chwilę później Przemysław Maj przeniósł piłkę nad poprzeczką.

87'

1
84'

Centrostrzał Macieja Domańskiego z rzutu wolnego. Golkiper Piasta Gliwice wypiąstkował piłkę.

1
1
1
2
82'

Said Hamulić napędził akcję Stali Mielec. Leandro odnalazł się na lewym skrzydle, ale zbyt słabo dośrodkował.

1
1
80'

Goście cofnęli się do defensywy, a Piast Gliwice nadal atakuje. Akcja toczy się pod polem karnym mielczan.

3
1
1
1
1
78'
77'
76'

Stal Mielec nie może się pozbierać. Zespół Adama Majewskiego wcześniej uzbierał 10 punktów w 5 meczach, jednak dzisiaj mocno obniżył loty.

2
1
74'
3
1
1
1
1
73'

Gol! Strzelił Damian Kądzior. Asystował mu Michał Chrapek.

Stal Mielec na deskach. Michał Chrapek zapisał na swoim koncie kolejną asystę. W sytuacji sam na sam z bramkarzem przytomnie zachował się Damian Kądzior, który umieścił piłkę w siatce.

5
2
6
6
72'

Kamil Wilczek show w Gliwicach:

70'
69'
1
69'
68'
1
1
1
67'

Niesamowita interwencja Bartosza Mrozka. Damian Kądzior wbiegł w pole karne, celnie uderzył, ale golkiper sparował piłkę na rzut rożny.

2
1
1
65'

Kamil Wilczek idzie za ciosem. Napastnik Piasta Gliwice ograł defensywę Stali Mielec, kropnął z krawędzi pola karnego i piłka zatrzymała się na poprzeczce.

2
3
2
4
1
64'
63'

Celne zagranie z rzutu rożnego i kolejny strzał Kamila Wilczka. Napastnik trafił prosto w interweniującego Bartosza Mrozka.

1
62'

Kamil Wilczek skompletował hat-tricka, ale nie ma dość. Doświadczony napastnik tym razem został zablokowany.

3
1
1
2
61'

Odważna próba Saida Hamulicia. Napastnik Stali Mielec uderzył zdecydowanie za mocno, Frantisek Plach odprowadził piłkę wzrokiem.

1
2
1
59'

Na tę chwilę Stal Mielec zajmuje piąte miejsce w stawce PKO Ekstraklasy. Piast Gliwice znajduje się na 14. pozycji.

1
1
1
57'

Wydawało się, że Kamil Wilczek mógł zagrać piłkę ręką. W ostatecznym rozrachunku sędzia Szymon Marciniak uznał trzeciego gola 34-latka.

6
2
2
1
4
55'

Gol! Strzelił Kamil Wilczek. Asystował mu Michał Chrapek.

Co za mecz Kamila Wilczka! Filar Piasta Gliwice znakomicie przyjął sobie piłkę po dograniu Michała Chrapka, a następnie przełamał ręce Bartosza Mrozka. Gliwiczanie mają już trzybramkową przewagę.

10
3
16
18
54'

Zamieszanie po zagraniu z rzutu wolnego i strzał głową Ariela Mosóra. Młody piłkarz gospodarzy trafił w słupek!

1
1
53'

Mikołaj Lebedyński był podrażniony po drugim golu Piasta Gliwice i huknął zza pola karnego. Frantisek Plach wyciągnął się jak struna, skuteczna interwencja.

2
4
1
52'

Tymczasem Stal Mielec wciąż nie oddała celnego strzału na bramkę. Ekipa Waldemara Fornalika ma wszystko pod kontrolą.

2
1
1
1
50'

Gol! Strzelił Kamil Wilczek. Asystował mu Grzegorz Tomasiewicz.

Kamil Wilczek z dubletem! Grzegorz Tomasiewicz zagrał do doświadczonego snajpera, który miał przed sobą tylko bramkarza i się nie pomylił. Bartosz Mrozek był bez szans.

12
2
1
40
40
49'

Przed polem karnym Arkadiusz Pyrka przekazał piłkę Damianowi Kądziorowi. Drugi z wymienionych strzelił jednak obok prawego słupka.

4
47'

Stal Mielec ruszyła do ataku po przerwie. Mateusz Matras był dobrze ustawiony i interweniował po wrzutce z narożnika boiska.