Warta pokonała we Wrocławiu Śląsk 2:0 i wydostała się ze strefy spadkowej.

1
1
1
90+4'

Gol! Strzelił Milan Corryn. Asystował mu Kajetan Szmyt. A teraz wątpliwości nie ma. Kolejna kontra Warty. Szmyt popędził lewą stroną i dośrodkował na głowę Corryna. Ten trafił do bramki! 0:2!

40
19
3
6
7
90+4'

Grzesik sam na sam ze Szromnikiem, bramkarz Śląska nogami obronił i dał gospodarzom nadzieję na punkt.

2
2
1
3
8
90+2'

Exposito główkował z bliska, ale skiksował. To powinien być gol dla Śląska!

10
18
2
6
5
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

6
5
4
9
13
90'

Problemy ma Lis. Zawodnik Warty usiadł na murawie i czeka na klubowego doktora.

5
1
6
10
4
88'

Strzał sprzed pola karnego Exposito. Piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na korner. Po nim nie było zagrożenia.

12
3
1
3
1
87'

Śląsk szuka wyrównania. Warta broni się coraz bardziej dramatycznie.

3
2
2
3
1
84'

Śląsk zepchnął Wartę niemal w jej pole karne. Sporo wrzutek w pole karne gości, ale cały czas bez efektu.

5
11
2
3
5
82'
2
2
3
4
7
81'

Mocno z dystansu uderzył Łyszczarz. Lis zdołał sparować strzał!

8
3
1
79'

Exposito zdołał uderzyć głową z pięciu metrów. Jednak anemicznie i wprost w Lisa.

1
6
1
1
77'
75'

Kwadrans do końca. Śląsk szuka wyrównania, jednak bez większego przekonania. Nie jest wykluczone, że wrocławianom w końcu uda się trafić Wartę.

1
1
2
2
74'
74'
72'

Kopczyński z pola karnego na trzeci metr. Tam, po raz pierwszy po przerwie, interweniował Szromnik.

3
70'

Exposito uderzył z rzutu wolnego. Piłka spadła na górną siatkę.

2
2
68'

Atak pozycyjny Śląska. Wrocławianie są coraz bliżej bramki Warty, ale jednak wciąż daleko.

4
2
3
65'

Rzutu karnego jednak nie ma! Sędzia anulował swoją wcześniejszą decyzję!

3
63'

Sędzia biegnie do telewizorka. I słusznie!

10
3
3
1
2
62'

Jeszcze trwają analizy VAR. W niedzielę w Chorzowie konsultacje trwały niemal 5 minut. Jak będzie teraz?

2
4
3
60'

Dwa kwadranse do końca. Mamy wrażenie, że w poniedziałkowy odcinku "M jak miłość" wydarzy się dużo więcej.

1
7
57'
53'

Warta skutecznie oddala grę od własnego pola karnego. Śląsk przy piłce, ale bije głową w mur.

4
1
1
1
1
50'

Lis wybił piłkę, po chwili przejął ją Exposito, ale uderzył tam, gdzie stał bramkarz Warty!

1
3
1
47'

Agresywniej starają się po przerwie grać wrocławianie. Jednak jak na razie bez większego efektu.