PKO Ekstraklasa: 15. kolejka
29 paź 2022 17:30
komentarz

Koniec meczu! Legia rozbiła Jagiellonię 5:2, a bohaterem meczu został Josue, który ustrzelił hat-tricka.

3
3
1
1
90+4'

Imaz w poprzeczkę, a dobitka z linii bramkowej również obiła obramowanie!

3
2
1
2
3
90+2'

Końcówka meczu. Więcej goli nie przewidujemy.

2
1
1
90'

Doliczone 4 minuty.

3
1
1
1
2
90'

Sokołowski spróbował swoich sił. Przestrzelił.

2
1
1
88'

Fantastycznie z dystansu przymierzył Gual, lecz piłka nieznacznie minęła okienko bramki.

4
1
1
2
2
87'
Jagiellonia Białystok
4
87'

Nieudany strzał Picha.

1
1
2
1
3
85'
4
1
85'

Bolesną lekcję otrzymali dziś od Legii gracze Jagiellonii.

6
4
1
1
84'
2
1
1
1
1
84'
82'

Z dystansu pomylił się Josue.

3
2
3
2
3
80'

Niewiele zmienia ta bramka. Legia dzieli i rządzi.

4
1
1
1
2
78'
#0
6
3
4
2
2
78'
2
3
3
1
77'

Gol! Strzelił Mateusz Kowalski. Asystował mu Jesus Imaz. Prostopadłe podanie Imaza do Kowalskiego, a młody zawodnik skierował piłkę do siatki między nogami Tobiasza.

#0
12
5
2
4
9
76'

Powinno być 1:6! Alomerović nie dał się pokonać Josue w sytuacji sam na sam!

2
1
1
75'

Strzał Imaza mizerny jak cała Jagiellonia.

1
2
1
1
1
74'

Dla Jagiellonii lepiej by było, gdyby ten mecz się skończył. Jest 1:5, a gdyby było 1:7, to gospodarze nie mogliby narzekać. Do końca meczu około kwadrans.

1
3
72'

Gol! Strzelił Josue. Asystował mu Filip Mladenović. Alomerović najpierw odbił piłkę po strzale Mladenovicia, ale wróciła ona pod nogi Serba, który odnalazł podaniem Josue. Kapitan Legii dołożył nogę i strzałem do pustej bramki skompletował hat-tricka!

17
9
1
4
5
70'

Sprzed pola karnego nad poprzeczką przymierzył Slisz.

1
1
1
68'

Ależ pomylił się Imaz! Fatalne pudło Hiszpana z najbliższej odległości!

3
68'

Ambicji Jagiellonii nie można odmówić, jednak to za mało, by wyrwać dzisiaj jakieś punkty.

65'
65'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
1
65'
63'

Tym razem Charatin doszedł do strzału głową, lecz chybił.

1
63'

Dublet mógł ustrzelić Nawrocki! Obrońca trafił w poprzeczkę po wrzutce Josue!

3
1
62'

Carlitos chciał poszukać swojego gola i oddał kąśliwy strzał. Piłka odbiła się od Matysika i minęła słupek.

1
1
60'

Nastić dośrodkował z rzutu rożnego, lecz Cernych nie zdołał oddać strzału.

2
1
1
1
2
57'

Jaga jeszcze próbuje zerwać się do ataku, ale wydaje się, że jest to akt rozpaczy.

1
1
1
55'

Gual posłał świetne podanie do Imaza, który pokonał Tobiasza. Po krótkiej konsultacji z wozem VAR gol nie został uznany. Hiszpan był na spalonym.

4
2
1
55'

Od momentu gola na 1:1 Jagiellonia nie ma nic do powiedzenia. Niemożliwym jest, żeby Legia wyjechała z Białegostoku bez kompletu punktów.

2
3
1
1
53'

Decyzja zmieniona, nie ma rzutu karnego!

5
2
2
1
4
53'

Damian Sylwestrzak biegnie jeszcze do monitora.

3
1
1
2
1
52'

Rzut karny dla Legii! Nastić sfaulował Rosołka.

5
1
51'

Mladenović ruszył do prostopadłej piłki, ale był na spalonym.

1
1
1
1
2
50'

Jagiellonia nie mogła gorzej wejść drugą połowę. Wszystkie założenia wzięły w łeb.

1
1
50'
2
2
48'

Gol! Strzelił Maik Nawrocki. Asystował mu Carlitos. Dośrodkowanie Carlitosa na dalszy słupek, gdzie czekał Nawrocki. Główka obrońcy Legii wpadła do siatki i prawdopodobnie jest już po meczu!