Koniec! Demolka w Częstochowie. Raków wygrał z Wisłą Płock... 7:1!

1
1
90+1'
GOOOOOOL!!!

Długie podanie za linię obrony, w zamyśle do Piaseckiego, ale piłkę przejął Koczerhin, który ośmieszył Sulka i strzelił między nogami Kamińskiego.

Raków Częstochowa
20
10
2
1
1
90'
ŻÓŁTA KARTKA
Wisła Płock
2
1
90'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
90'

Kun z szesnastu metrów, ale obok bramki. Był tam jeszcze spalony.

88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Władysław Koczerhin.

Koczerhin biegł, biegł, nikt go nie atakował, więc postanowił strzelić. Trafił idealnie przy dalszym słupku. 6:1 dla Rakowa!

13
7
2
1
1
86'

Cały czas przy piłce zawodnicy Rakowa. Wymieniają kolejne podania, goście tylko biegają.

2
1
1
1
1
83'

Płaska centra Wdowiaka z prawej strony, ale Piasecki został uprzedzony przez obrońcę i nie doszedł do sytuacji strzeleckiej.

2
1
1
1
2
81'

Na stadionie mamy oprawę kibiców Rakowa i pokaz fajerwerków.

5
2
1
1
2
80'

Kovacević końcówkami palców broni płaski strzał Lesniaka zza pola karnego.

3
79'

Raków mógł ruszyć z kontrą, ale sędzia przerwał grę, bo na boisku leżał kontuzjowany Furman.

1
78'
Wisła Płock
1
78'
1
1
77'
ZMIANA
77'
ZMIANA
74'

Mocne wstrzelenie piłki przez Furmana, ale wybijają gospodarze.

3
2
2
2
2
73'

Kocyła przewrócił się w polu karnym, gwizdek arbitra i... rzut wolny. Faul Długosza miał miejsce tuż przed "szesnastką".

1
73'

Piłkarze Wisły snują się po boisku. Oni chcieliby, żeby ten mecz już się skończył.

71'

Dobre uderzenie Ivi Lopeza, ale broni Kamiński!

2
2
2
1
1
70'

Rzeźniczak faulował Piaseckiego przed polem karnym. Będzie doskonała okazja dla Rakowa.

4
1
1
1
1
68'
ZMIANA

Wisła Płock. Schodzi: Davo. Wchodzi: Marko Kolar.

68'

Gra toczy się cały czas na połowie Wisły.

1
1
1
66'

Kolejna szansa dla Rakowa! Długosz ponownie rozpędził się prawym skrzydłem, zagrał na piąty metr, jednak Wdowiak nie trafił w bramkę.

2
2
3
2
1
63'

Wisła dalej jakby zamroczona. Nie potrafi wydostać się z własnej połowy.

1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartosz Nowak. Asystował mu Wiktor Długosz.

Zabawa w Częstochowie! Najpierw Długosz kapitalnie ograł Kocyłę przy linii końcowej, zagrał do Nowaka, a ten... cudownie przelobował Kamińskiego!

13
6
2
2
3
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
56'

Nowak trochę zaplątał się w dryblingu. Chciał ostatecznie podać do niepilnowanego Lopeza, ale przeciął to zagranie obrońca. Niepocieszony Hiszpan.

52'

Wyszli z kontrą goście, jednak zniweczył trud kolegów Krywociuk, który miał sporo miejsca na lewym skrzydle, ale posłał piłkę w trybuny.

1
1
50'

Ależ myli się Ivi Lopez! Obrońcy Wisły stanęli, sugerowali spalonego Gutkovskisa, ale ten odpuścił. Wobec tego piłkę przejął Hiszpan, lecz strzelił bardzo niecelnie z szesnastu metrów.

2
49'

Początek drugiej połowy bardzo spokojny, choć oczywiście Raków w dalszym ciągu stosuje bardzo wysoki pressing.

1
1
46'

Wisła miała rzut rozny, piłka została wybita przed pole karne, ale Wolski strzelił minimalnie niecelnie.

2
1
46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Niesamowite 45 minut w Częstochowie. Raków prowadzi z Wisłą 4:1 po czterech gola Gutkovskisa!

7
2
2
2
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Davo. Asystował mu Kristian Vallo.

Wisła się odgryza! Vallo wycofał piłkę na piąty metr do Davo, a ten trafia na 1:4! Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki.

Wisła Płock
7
6
8
6
9
45'

Sędzia dolicza minimum dwie minuty.

1
1
44'
5
2
4
1
3
44'

Niecelny strzał Furmana lewą nogą z dalszej odległości.

1
1
2
1
3
43'

Raków nie zamierza odpuścić. Cały czas wysoki pressing. Wisła jest stłamszona. Nie potrafi wyjść z żadną akcją.

5
3
1
1
41'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Fran Tudor.

Cztery do zera. Czwarty gol Gutkovskisa! Coś nieprawdopodobnego! Po akcji Tudora Łotysz przyjął piłkę i uderzył niezwykle precyzyjnie!

29
7
3
2
3
40'

Dośrodkowanie Tudora, wybija piłkę Krywociuk. Rzut rożny dla Rakowa, który cały czas napiera.

3
1
37'
GOOOOOOL!!!

Pewny strzał Łotysza z jedenastu metrów. Hat-trick stał się faktem!

25
8
2
5
3
36'

A więc nie będzie zmiany decyzji. Sytuacja sprawdzona na powtórkach i Raków ma ruzt karny. Gutkovskis przed szansą na hat-tricka.

4
2
1
1
1
36'

Rzeźniczak jest przekonany, że rzutu karnego być nie powinno. Sędzia Sylwestrzak czeka na sygnał z wozu VAR.

1
2
2
1
35'

Obrońca Wisły nie zgadza się z tą decyzją. Powtórki nie wyjaśniają jednoznacznie.

2
34'

Rzut karny dla Rakowa! Rzeźniczak wykonał wślizg, po którym upadł Gutkovskis.

4
3
3
3
33'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną otrzymał trener bramkarzy Wisły Płock.

4
7
1
1
33'

Zmiana podyktowana urazem obrońcy Rakowa.

1
2
6
3
30'

Kapitalne podanie Tudora, ale Koczerhin niepotrzebnie strzelał z powietrza. Źle trafił w piłkę i nie zmusił nawet do interwencji Kamińskiego.

1
1
1
1
29'

W Rakowie szykuje się zmiana. Długosz już praktycznie gotowy do gry.

1
1
2
2
3
26'

Wreszcie konkret ze strony gości. Świetny rajd przeprowadził Vallo, wystawił piłkę na strzał do Kapuadiego, ale broni Kovacević!

4
1
2
24'

A tymczasem Raków. Kun po raz kolejny idealnie obsłużył Gutkovskisa, ale tym razem Łotysz źle przyłożył głowę do piłki i strzelił niecelnie.

3
2
1
2
2
22'

Kontra Wisły, natomiast Petrasek bez problemu wybija piłkę po złym dośrodkowaniu Wolskiego.

2
2
2
21'
Wisła Płock
5
1
1
1
1
20'

Wrzutka Tudora w pole karne, jednak zbyt obszerny zwód wykonał Gutkovskis i Furman zdążył z interwencją.

4
3
19'

Bardzo złe dośrodkowanie Furmana z tego rzutu wolnego. Zmarnowali dobrą okazję goście.

3
1
1
2
17'

Wolski faulowany przez Petraska i Wisła ma rzut wolny z boku pola karnego.

2
3
17'
1
1
2
1
2
16'

Koczerhin wygrał fizyczną walkę z Wolskim i łatwo powstrzymał atak Wisły. Piłkarz przez chwilę nie podnosił się z murawy, więc gospodarze przerwali grę.

2
1
14'
1
1
3
2
3
14'

I znowu Raków, ale Koczerhin nie zamknął dośrodkowania Tudora. Nie chciał strzelać, tylko szukał odegrania na piąty metr. Niedokładnie.

2
2
3
12'

Ivi Lopez zablokowany w polu karnym, a po chwili mieliśmy kuriozalną sytuację. Kapuadi podawał w kierunku Kamińskiego, ten się tego nie spodziewał i w ostatniej chwili wybił piłkę zmierzającą do bramki. Byłby gol samobójczy!

4
3
2
1
10'

Wolski nie opanował piłki po dalekim wyrzucie z autu. Wisła jeszcze bez choćby jednego strzału w tym meczu.

9'

Kolejna akcja Rakowa. Tudor włączył się do akcji, wycofał piłkę na szesnasty metr do Nowaka, ale ten źle przyłożył stopę i strzelił bardzo niecelnie.

2
3
2
1
7'
GOOOOOOL!!!

Gutkovskis ma dublet! Po dośrodkowaniu Nowaka z rzutu rożnego Petrasek strzelił w poprzeczkę, ale piłka spadła idealnie pod nogi Gutkovskisa, który trafia z metra!

23
8
2
1
2
6'

Wisła kompletnie nie radzi sobie z pressingiem Rakowa. Gospodarze mają zdecydowaną przewagę od samego początku.

7
3
1
1
5'

Nowak z rzutu rożnego, wygrał walkę o pozycję Petrasek, jednak strzelił minimalnie niecelnie.

5
2
1
4'

Mogło być już 2:0! Koczerhin strzelał z dystansu, był rykoszet i Kamiński z najwyższym trudem odbija piłkę!

6
3
3
3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vladislavs Gutkovskis. Asystował mu Patryk Kun.

Ależ początek w wykonaniu Rakowa! Precyzyjne dośrodkowanie Kuna z lewej strony, Gutkovskis wyskoczył najwyżej w polu karnym i niezwykle precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w siatce. Kamiński bez szans!

23
14
2
3
3
1'