Cracovia 1:0 pokonała Jagiellonię!

2
1
90+9'

Coraz bliżej końca. Meczu oczywiście. Pasy nie pozwalają Jagiellonii na zbyt wiele.

3
3
1
2
90+7'

Gracze Pasów na połowie Jagiellonii, ale nie kwapią się do ataku.

7
7
3
2
2
90+5'

Makuch nadepnął Alomerovicia kilka metrów przed polem karnym.

4
4
4
3
4
90+4'
90+4'

Cracovia gra w przewadze i nie pozwala na zbyt wiele gościom.

4
4
1
2
3
90+2'
3
2
3
3
3
90+1'
CZERWONA KARTKA

Zmiana decyzji. Nie żółta, ale czerwona kartka dla Kowalskiego!

9
6
2
3
3
90+1'

Mamy jeszcze VAR.

4
3
4
2
4
90'

Sędzia doliczył 10 minut.

1
1
1
1
2
87'
88'

Camara do Imaza, ten uderzył z siedmiu metrów pół metra obok słupka! Goście krok od wyrównania.

3
3
2
1
2
84'
2
4
3
3
2
82'

Poturbowany Makuch, zawodnik Pasów musiał na moment zejść z boiska.

1
4
3
1
3
82'
80'

Jagiellonia zaatakowała, czasu na doprowadzenie do remisu nie ma jednak zbyt wiele.

4
4
1
1
2
77'

Gol! Strzelił Matej Rodin. Asystował mu Jewhen Konoplianka. Cracovia szukała gola i go znalazła! Konoplianka zagrywał w pole karne. Nikt piłki nie sięgnął, a pięć metrów przed bramką nogę dołożył Rodin. Alomerović zmylony i piłka w siatce! 1:0!

74'
5
2
3
1
74'
72'

Alomerović uratował Jagiellonię! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zgraniu piłki, strzał głową Makucha na linii obronił bramkarz.

3
3
2
1
70'

Coraz groźniej wyglądają akcje Pasów. Jagiellonia nie jest już tak groźna, jak w 1. połowie.

1
2
2
6
68'

Stachyra dogrywał z prawej strony, Kallman uderzył głową, ale wyraźnie się pomylił.

3
4
4
2
3
67'

Piłkarze zepsuli piłkę. Teraz dostali nową. Będzie lepiej!

3
8
3
3
3
65'

Jagiellonia po przerwie jeszcze nie zagroziła poważniej Pasom.

5
4
3
5
6
62'

Piłka przed polem karnym spadła pod nogi Loshaja, ten momentalnie uderzył. Piłka jednak trafiła w poprzeczkę!

2
4
16
3
4
61'

Niemczycki interweniował w polu karnym, ale wcześniej Imaz na spalonym.

2
1
3
3
5
59'

Zaatakowała Jagiellonia. Cracovia skupiona na defensywie, goście w natarciu.

6
5
3
3
6
58'

W końcu gramy. przerwa trwała ok. 5 minut.

7
6
2
1
2
55'

Niewiele więcej widać, piłkarze wrócili na murawę, ale jeszcze nie gramy.

3
2
2
5
7
53'

Piłkarze zeszli z boiska. Otwarto wszystkie okna i drzwi Wietrzymy Kraków!

4
2
1
3
7
52'

Przerwa w grze. Murawa i jej okolica zostały zadymione. Jesienią to jest problem. Czekamy na wiatr, co rozgoni...

4
3
3
5
6
50'

Obraz po przerwie niewiele różni się od tego, co widzieliśmy w 1. połowie. Walka, walka, walka.

3
4
6
4
4
48'

Dynamicznie weszli piłkarze w 2. połowę. Sędzia temperuje zapędy.

komentarz

W 1. połowie lepsza była Jagiellonia, ale goli w Krakowie nie ma.

4
6
3
6
6
45'

Po dograniu z rogu głową uderzył Jablonsky, ponad poprzeczką.

3
5
3
3
3
42'

Kilka dośrodkowań graczy Pasów w pole karne Jagiellonii. Więcej jednak tuta było prób "na aferę", niż szukania czegoś konkretnego.

3
4
3
6
5
39'

Cały czas więcej z gry ma Jagiellonia, ale akcje gości w ostatnich minutach są dość przewidywalne.

3
5
7
6
4
36'

Mecz się może podobać, ale Cracovia powinna dawać od siebie więcej. Stara się Jagiellonia, gospodarze na razie w ofensywie dość przeciętnie.

3
2
2
2
2
33'

Tomas Prikryl uderzył z dystansu, trafił w Imaza i piłka wyszła na aut bramkowy.

1
1
1
1
1
31'

Błąd obrony Jagiellonii, po chwili piłka wycofana do Konoplianki, a ten huknął. Piłka właśnie dolatuje na Wawel.

5
5
3
6
3
30'

Już dwa kwadranse za nami. Sporo biegania, są strzały, do szczęścia brakuje nam jeszcze bramek.

1
2
1
3
3
27'

Benjamin Kallman przymierzył z dystansu. Alomerović na raty, ale piłkę w końcu złapał.

2
2
2
2
4
25'

Prikryl uderzył z ostrego kąta. Piłka szybowała w kierunku Niemczyckiego, a ten piłkę odbił na rzut rożny.

3
2
4
2
2
22'

Trochę spadło tempo meczu, drużyny zaczynają dłużej wymieniać piłki w okolicach środka pola.

1
2
3
3
19'

Makuch uderzał z pola karnego, z dość trudnej pozycji. Piłka minęła jednak bramkę.

4
3
3
18'

Cracovia przejęła piłkę i stara się ją długo rozgrywać na połowie gości.

1
2
2
2
3
15'

W końcu Pasy! Loshaj uderzył z ok. 17 metrów, trafił w obrońcę. Pierwszy korner dla gospodarzy.

2
1
3
2
3
14'

I znowu Niemczycki! Tym razem pod dograniu uderzał Skrzypczak, bramkarz wybił piłkę, która przy słupku zmierzała do bramki!

3
4
3
14'

Po nim uderzał Prikryl, Niemczycki dość szczęśliwie odbił piłkę.

3
3
5
13'

Kolejna próba Nene z dystansu. Piłka trafiła w obrońcę i wyszła na korner.

3
2
1
12'

Więcej z gry ma Jagiellonia. Cracovia jak na razie bardziej skupiona na defensywie.

3
3
2
1
1
9'

Nene przymierzył sprzed pola karnego. Piłka otarła się o jednego z obrońców i tuż obok słupka wyszła na korner!

1
2
3
1
7'

Siplak trafił Nene w udo. Kartka w rękach sędziego.

6
2
1
2
6'

Pierwszy korner w meczu. Wywalczyli go goście, ale po dośrodkowaniu nie było zagrożenia pod bramką Pasów.

2
2
1
5'

Piłkarzom grę utrudnia padający deszcz. Są jednak niektórzy, którzy takie warunki uwielbiają. Jak np. piszący te słowa.

1
3
4
3'

Pierwsze minuty za nami. Walka w środku pola. Bramkarze wszystko obserwują z daleka.