Zakończony
Stal Mielec
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jan Grzesik. Asystował mu Miłosz Szczepański. Dośrodkowanie z prawej strony Szczepańskiego na głowę Grzesika, a ten głową doprowadził do wyrównania! Niebywałe!

49
23
4
8
19
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
9
4
1
5
5
90+1'
ZMIANA
90'

Doliczone 2 minuty.

21
10
2
4
4
89'

Wszystko wskazuje na to, że Stal wróci do Mielca z pełną pulą.

20
8
4
2
5
86'
ZMIANA
4
2
2
1
2
85'

Coraz bliżej końca meczu. Warta nie potrafi zagrozić bramce Mrozka.

7
6
2
4
4
82'

Hamulić próbował urwać się Szymonowiczowi, który nie dał się oszukać.

8
5
1
2
4
80'

Zacentrował Domański z rzutu wolnego, ale Grobelny tym razem bez zarzutu.

3
3
1
1
3
77'

W razie zwycięstwa Stal awansuje na trzecie miejsce w tabeli. Wątpliwe, by nawet Adam Majewski przed sezonem zakładał, że jego drużyna będzie tak wysoko po 17. meczu.

8
3
2
1
3
75'
ZMIANA
75'
ZMIANA
74'
ZMIANA
73'

Piłkarze Warty oszołomieni stratą bramki. Nie potrafią zagrozić Stali, która prezentuje się coraz lepiej.

4
2
1
1
1
71'

Tym razem Ivanov zdecydował się na strzał i z pewnością podejmował w życiu już lepsze decyzje.

2
4
1
1
3
70'

Uderzył Zrelak, ale mocno się pomylił.

4
3
3
1
1
68'

Moment lepszej gry Stali od razu zaowocował golem Hamulicia. Warta ma czego żałować, bo mimo, że nie oddawała wielu groźnych strzałów, to miała zdecydowaną przewagę.

4
3
1
1
2
66'
GOOOOOOL!!!

Co za błąd Grobelnego! Obrońcy Stali posłali piłkę na aferę do Hamulicia, Grobelny wyszedł poza pole karne i przejął futbolówkę, ale napastnik gości mu ją odebrał i wpakował do pustej bramki!

Stal Mielec
25
12
4
7
11
63'

Warta nie potrafi jednak wrócić do dominacji nad Stalą. Mielczanie próbują dojść do głosu.

6
4
2
3
3
60'

Stal chwilowo postraszyła, a Warta powoli próbuje odzyskać pełną kontrolę nad meczem.

4
6
2
1
2
57'

Ależ szczęście Warty! Getinger dopadł do świetnej piłki od Matrasa, zagrał płasko w pole karne do Domańskiego, a Zielonych uratował Ivanov!

4
2
1
2
6
54'

I Zieloni muszą w końcu coś zmienić w finalizacji swoich akcji, bo ostrzeżenie wysłał im Hamulić. Napastnik uderzył z dystansu i była to w ogóle pierwsza próba gości w tym meczu.

4
1
2
2
5
54'

Obraz gry nie ulega zmianie. Dominuje Warta.

4
1
2
2
52'

Luis przytomnie rozciągnął akcję do Zrelaka w polu karnym, który miał dużo miejsca i czasu. Postanowił więc kopnąć bez sensu i wprost w bramkarza. Ni to strzał, ni podanie.

4
1
2
1
3
51'

Szmyt kapitalnie zabawił się z Getingerem i dośrodkował w pole karne. Piłkę wybili obrońcy.

1
1
47'

Tym razem dużo lepsza próba Warty. Przymierzył Maenpaa, a piłkę, która nieznacznie minęła bramkę, przyblokował obrońca.