(1:0)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Mecz Cracovii z Radomiakiem Radom nie zostanie zapamiętany ze względu na piękną grę obu drużyn, ale z powodu poważnej kontuzji jakiej doznał gracz gości. Na boisku Pasy zwyciężyły 3:0.

2
2
2
90+18'

Trwa doliczony czas doliczonego czasu.

4
4
2
90+17'
90+17'
90+15'

Kolejny strzał z dystansu. Ponownie Atanasaov, pół metra obok słupka.

2
1
1
2
2
90+14'

I znowu przerwa w grze. Oshima uszkodził bark, trochę to boli.

2
2
1
4
3
90+12''

Sędzia wskazał na środek, gol uznany. Jest 3:0!

9
6
1
2
90+11'

Jeszcze mamy VAR. Będą doliczone kolejne minuty.

2
2
3
3
4
90+10'

Gol! Strzelił Patryk Makuch. Strzał z dystansu Atanasavoa odbił przed siebie Kobylak. Do piłki doszedł Makuch i wpakował do siatki. Czy nie było spalonego? 3:0!

13
7
4
1
9
90+9'
90+9'
90+8'

Z ok. 16 metrów uderzył Cayarga, Niemczycki w dość dziwnym stylu, ale ostatecznie skutecznie.

2
1
90+8'

Rocha doszedł do dogrania z rogu, ale pomylił się o metr!

1
1
90+5'

Radomiak starał się jeszcze zaatakować, ale Cracovia w miarę szybko ustawiła sobie rywala.

1
3
90+2'

Gol! Strzelił Virgil Ghita. Grająca w przewadze Cracovia zamyka mecz! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, a Ghita uderzeniem głową z pięciu metrów trafił na 2:0!

14
7
1
6
90'

Sędzia doliczył 18 minut. Idziemy na rekord.

1
1
2
4
5
88'

Czerwona kartka dla Oshimy została anulowana. Radomiak będzie grał w dziesiątkę, bo limit zmian został już wcześniej wykorzystany.

6
5
2
3
4
87'

Brawa dla Ramosa, który na noszach został przewieziony do karetki. Zawodnik Radomiaka pozdrowił fanów. Przerwa w grze zapowiada się na dość długą.

1
2
85'

Oshima jednak wróci na boisko. Gracz Pasów wrócił na murawę, ale sędzia jeszcze nie przekazał oficjalnie swojej decyzji.

4
2
3
1
8
83'

Dziwne, że komentatorzy meczu nie dostrzegli, że Ramos złamał nogę.

2
5
5
82'

Trwa przerwa w grze. Karetka na murawie, sędzia już zanalizował wszystko.

1
2
6
3
80'

Jeszcze mamy VAR. Wydaje się, że tutaj nie było dużej winy Oshimy.

4
1
2
1
2
79'

Oshima wyrzucony z boiska za ostre wejście, a Ramos leży na murawie.

1
2
2
77'

Bardzo ostre wejście Oshimy, Ramos w tej sytuacji prawdopodobnie złamał nogę. Potwornie to wyglądało.

5
6
3
74'

Sędzia uznał, że Kallman symulował po starciu z Cestorem. Dziwna reakcja sędziego, wydaje się, że był faul.

1
1
3
3
6
73'

Jedna z nielicznych prób ataku Radomiaka. Niemczycki po dłuższym czasie w końcu miał kontakt z piłką.

1
3
72'
72'
71'
3
2
1
2
69'

Akcja Radomiaka przerwana, sędzia dostrzegł wyraźnego spalonego.

2
1
3
4
68'
66'

Ciekawie wyglądają wyjścia graczy Cracovii. Radomiak wciąż bez uderzenia na bramkę Pasów.

1
63'

Rakoczy świetnie zagrał za plecy obrońców, ale piłkarzom Cracovii zabrakło spokoju. Niedokładne podanie i piłkę przejęli goście.

2
1
1
1
2
61'

Kolejna groźna akcja Pasów. Zewnętrzną częścią stopy dośrodkował Rakoczy, Kallmana uprzedził obrońca.

1
1
2
5
59'
59'
56'

Pomoc udzielana była także Kobylakowi, który wcześniej ucierpiał.

1
1
2
2
55'

Rossi zderzył się z Kallmanem i potrzebuje pomocy. Rwany początek 2. połowy gry.

1
2
3
55'

Zagranie do Kallmana, uderzenie z ostrego kąta zostało zablokowane.

1
1
51'

Jaroszyński napomniany za ostrą grę.

4
5
3
4
5
51'

Dogranie z kornera, Kobylak zderzył się z Jaroszyńskim.

2
3
4
48'

Od początku 2. połowy Radomiak na połowie Pasów. Cracovia wciąż więcej uwagi poświęca obronie.