Koniec meczu! Legia remisuje z Lechem 2:2 w hicie 28. kolejki PKO Ekstraklasy!

7
11
17
90+5'

Kwekweskiri niebezpiecznie podawał piłkę głową do Bednarka. Atakował go Wszołek i ostatecznie faulował.

6
11
4
3
6
90+4'

Gra toczy się już wyłącznie na połowie gości.

25
9
6
17
36
90+3'

Murawski przez chwilę leżał w bramce. Sędzia wezwał służby medyczne.

9
7
7
13
9
90+2'

Zamieszanie w polu bramkowym po dośrodkowaniu Josue. Przewrócił się Rose, jednak nie było faulu Douglasa. Po chwili poprawiał jeszcze Wszołek, ale do bramki nie wpadła piłka, a interweniujący Murawski. Gwizdek sędziego.

13
4
7
6
6
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

10
8
10
17
19
90'

Na spalonym Ba Loua po podaniu Kwekweskiriego. Ten i tak dośrodkowywał niecelnie spod linii końcowej.

1
1
4
3
11
89'

Wysoki pressing Legii. Gospodarze zwietrzyli szansę na coś więcej niż tylko remis.

10
7
6
8
36
87'

Gol! Strzelił Paweł Wszołek. Asystował mu Maciej Rosołek.

Co za akcja Legii! Fantastyczna! Kilka podań na jeden kontakt, Strzałem zagrał na klepkę z Rosołkiem, ten podał płasko na piątym metrze i z bliska Wszołek pokonuje Bednarka!

35
21
15
53
127
87'

Nie tym razem. Lech oddala zagrożenie.

34
14
2
2
12
86'

Carlitos wywalczył rzut rożny. Skoro nie udaje się z gry, to może stały fragment?

2
3
3
1
7
85'

To powinien być trzeci gol dla gości! Najpierw Ba Loua ruszył lewą stroną, przełożył piłkę, ogrywając Rose'a, lecz jego uderzenie broni Hładun. Po chwili miał jeszcze czystą pozycję w polu karnym Czerwiński, złożył się do woleja i... nie trafił w bramkę.

13
7
10
16
18
84'

Legia angażuje coraz więcej sił w akcje ofensywne. Otwierają się możliwości do kontry dla Lecha.

18
11
6
2
4
82'

Po dośrodkowaniu Wszołka z prawej strony Bednarek odbił piłkę przed siebie. Rose miał przed sobą pustą bramkę, ale strzelił nad poprzeczką!

34
45
7
8
3
80'

Rose ograny jak junior przez Marchwińskiego. Zawodnik Lecha ruszył w pole karne, jednak za długo i zbyt czytelnie składał się do strzału. Został zablokowany.

16
8
2
11
7
78'

Akcja rezerwowych. Rose podał w pole karne, ale Strzałek nie opanował piłki i zaprzepaścił okazję do oddania strzału.

18
21
4
2
1
77'
77'
76'
6
2
2
2
7
76'
75'

Ba Loua zabawił się z defensywą Legii, trafił do siatki z paru metrów, ale momentalnie sędzia asystent zasygnalizował spalonego. We wcześniejszej fazie akcji na spalonym był Ishak!

12
6
6
16
23
73'

Dośrodkowanie Josue z rzutu wolnego, ale nie popełnił błędu Bednarek. Pewne piąstkowanie na przedpolu.

12
9
3
3
4
73'

Ba Loua faulował Slisza. Sędzia wycenił to na żółtą kartkę. Nadepnięty pomocnik Legii.

3
4
2
6
12
73'
7
4
4
8
16
71'

Dwadzieścia minut do końca. Legia musi się otrząsnąć, bo póki co w drugiej połowie wygląda dramatycznie. Lech jest dużo lepszy.

26
28
5
5
5
69'

Gol! Strzelił Afonso Sousa. Asystował mu Alan Czerwiński.

To jest mecz Portugalczyka! Dostał podanie za plecy od Czerwińskiego, ale doskonale opanował piłkę w polu karnym i uderzył bardzo mocno prawą nogą. Hładun bez szans!

129
71
17
8
15
68'
68'
68'
66'

Pereira dostał siatkę od Mladenovicia. Serb zagrał na dalszy słupek, lecz nie oddał strzału Wszołek.

4
4
1
1
5
65'

Lech kontynuuje grę w ataku pozycyjnym w drugiej połowie.

16
9
4
2
4
62'

Ładna akcja Legii. Dośrodkowanie Wszołka do Pekharta, ten odegrał głową w kierunku Carlitosa, lecz zabrakło precyzji, a w następstwie strzału.

14
15
3
3
13
61'
16
2
2
7
24
60'

Niezła próba podania Augustyniaka z pominięciem drugiej linii, ale wykonanie dużo gorsze. Carlitos nie miał szans, by dojść do piłki.

5
2
3
59'
14
3
2
10
28
59'
38
20
2
1
9
59'
5
5
2
2
4
57'

Spięcie przy linii bocznej Jędrzejczyka z Miliciem. Masowa konfrontacja.

11
6
3
1
3
56'

Douglas zagrał miękko w pole karne. Dostrzegł w polu karnym Ishaka, ale ten nie trafił dobrze w piłkę. Kiepska próba z woleja.

3
2
2
4
1
54'

Legia póki co nie potrafi się odnaleźć w drugiej połowie. Lech za to wygląda bardzo dobrze. Dużo lepiej niż przed przerwą.

28
8
3
1
5
53'

Sędzia Lasyk ewidentnie nie czuje gry w tym meczu. Jedna i druga drużyna narzekają, bo nie pierwszy dziś raz nie zastosował korzyści. Niepotrzebnie przerywa grę.

3
3
6
51'

Josue przewrócił się przed polem karnym, ale sędzia Lasyk nie dopatrzył się faulu. Portugalczyk nieprzepisowo przetrzymał piłkę. Rzut wolny pośredni dla Lecha.

6
4
2
2
1
2
50'

Beznadziejny strzał Velde z dystansu. W trybuny. Wcześniej Norweg potknął się o własne nogi. Kabaret.

2
9
3
1
49'

Była jeszcze chwila niepewności, sędzia Lasyk przez moment się zawahał, ale ostatecznie wskazał na środek boiska.

12
8
2
3
47'

Ależ zaczyna się ta druga połowa dla Lecha Poznań. Jest remis! Wrzutka Murawskiego, Ishak powalczył o piłkę z Ribeiro, po chwili z kilku metrów strzał oddał Afonso Sousa, a interweniujący na linii bramkowej Slisz nie dał rady zapobiec utracie gola.