PKO Ekstraklasa: 29. kolejka
21 kwi 2023 18:00
komentarz

Nieprawdopodobne rzeczy działy się w Płocku. Wisła Płock po dziesięciu minutach prowadziła z Jagiellonią Białystok 2:0, ale przegrała mecz 2:4. Trzy gole w potyczce zdobył Marc Gual.

7
6
3
3
3
90+5'

Gual skrobnięty przez rywala, leży na murawie, wije się niczym wąż.

2
3
2
2
3
90+4'

Strzelał z rzutu wolnego Nene. Wysoko ponad bramką Gradeckiego.

3
6
3
4
4
90+3'

Rzeźniczak przewrócił rywala i jeszcze go skrzyczał. Kartka przy takim wyniku i w efekcie Rzeźniczak nie zagra z Legią. Bardzo ciekawie.

17
10
2
2
11
90+2'

Próba Wolskiego, piłka poszybowała pół metra ponad bramką.

6
4
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

3
4
4
3
8
88'
88'

Z dystansu uderzył Szwoch, wyraźnie niecelnie.

5
5
5
5
5
87'
Jagiellonia Białystok
7
3
3
3
6
87'

A jeden z kibiców wciąż to samo: #$^%*%*&% (*&(^*%  &^*^&*^* $%^^&(*^ ^&$%^*.

5
11
3
3
3
86'

Coraz więcej kartek, w meczu, ale gra nie jest zbyt ostra.

9
2
2
2
7
85'

Jagiellonia nie dopuszcza Wisły pod własną bramkę. Gra toczy się w środku pola.

8
7
5
5
5
82'

Ukarany Wolski za faul, którego nie było. Przypuszczamy, że kartka będzie anulowana.

Wisła Płock
6
4
3
3
13
80'
80'
4
4
4
4
4
79'

Popłakał się Furman. Ma chłopak coś z CR7. Szkoda, że mając potencjał piłkarski zajmuje się pyskówkami.

Wisła Płock
11
6
3
4
21
76'

Strzał sprzed pola karnego Wolskiego zatrzymał się na zewnętrznej części słupka!

6
6
7
6
6
74'

Stara się jeszcze coś zdziałać Wisła, ale niewiele jej wychodzi. Sfrustrowani są miejscowi fani. Cytat jednego z nich: %$^^%$*&^$%$&*&$ %%$$ $%#^.

9
11
4
2
2
74'
35
2
2
3
5
72'
3
3
3
3
3
71'
70'

Gol! Strzelił Jesus Imaz. Asystował mu Marc Gual. I po zabawie. Dziękujemy, dobranoc. Kontra Jagiellonii, Gual do Imaza, a ten w sytuacji sam na sam do siatki na 2:4!

22
12
2
3
51
68'

Gdzie ta Wisła z początku meczu? Nie klei się gra Nafciarzom, Jagiellonia ma potyczkę pod kontrolą.

6
6
5
5
5
65'

Dwie próby Tomasika. Pierwsza przelobowała bramkarza i zatrzymała się na poprzeczce. Po chwili bomba z woleja poszybowała tuż ponad bramką!

9
3
3
3
3
64'

Wolski stanowi największe zagrożenie dla gości. Pomocnik kolejny raz wpadł w pole karne, ale obrońcy dobrze interweniowali.

5
4
4
4
4
61'
60'

Godzina gry za nami. Istny roller coaster. Co tu się jeszcze wydarzy? Strach się bać!

4
11
2
2
2
58'

Gol! Strzelił Marc Gual. Z 2:0 na 2:3! Akcja Guala zakończona mierzonym strzałem z okolic linii pola karnego! Bramkarz bez szans. 2:3!

25
14
5
4
42
56'
55'
5
4
4
4
8
52'

Stara się uporządkować grę Wisła, Jagiellonia już tak łatwo nie przedostaje się w pole karne gospodarzy.

4
4
4
4
4
49'

A teraz Imaz z pola karnego, także w ręce bramkarza. Wisła zaskoczona, śnięta. Jagiellonia pobudzona, jak robaczek na wiosnę szukający pani robakowej.

9
6
6
6
7
48'

Wycofanie piłki do Nasticia, mocny strzał padł łupem Gradeckiego.

5
5
5
5
5
48'

Na dobre przebudziła się Jagiellonia! Uderzał z pola karnego Gual, ale ten przestrzelił.

6
6
6
6
6
46'

Gol! Strzelił Marc Gual. Asystował mu Tomas Prikryl. Zaczynamy zabawę od początku! Nene z własnej połowy na prawo do Prikryla, a ten dośrodkował. Nadbiegający Gual trafił na 2:2!