(0:1)
Zakończony
Górnik Zabrze
komentarz

Nie udało się piłkarzom Lecha Poznań awansować na 3. pozycję w PKO Ekstraklasie. Mistrzowie Polski przegrali przy Bułgarskiej z Górnikiem 0:1. Zabrzanie są już niemal pewni ligowego bytu.

50
25
3
4
90+5'

Wrzutka rozpaczy Lecha, ale nie miał kto wbić piłki do bramki Górnika!

57
33
6
8
10
90+4'
17
12
16
13
33
90+2'

180 sekund do końca. Lech z piłką na własnej połowie.

29
19
6
8
6
90+1'

Ba Loua wycofał w polu karnym do Amarala, ale ten okrutnie spudłował!

28
17
5
9
14
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
4
8
11
23
88'
88'
87'

Dagerstal uderzał głową z pięciu metrów. Tuż obok słupka!

18
13
3
7
9
85'

Potężnie z dystansu uderzył Marchwiński, ale tam, gdzie stał Bielica. Bramkarz odbił piłkę.

21
8
5
5
9
85'

Bezradni są Lechici. Górnik dąży do wygranej i spokoju w końcówce sezonu.

23
11
3
7
8
82'

Amaral zdecydował się na strzał z dystansu, a mógł podawać. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką.

13
7
7
6
6
80'

Górnik oddalił grę od własnej bramki. Momentami bezradny jest Lech, a czasu do końca coraz mniej.

17
14
7
10
10
77'

Korner dla zabrzan, ale z dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Lecha Poznań.

15
7
4
8
10
75'

Coraz mniej czasu ma Lech. Górnik blisko niezwykle ważnych trzech punktów.

13
7
2
4
6
75'
24
5
4
9
10
75'
72'
72'
71'

Uderzenie Skórasia odbiło się od obrońcy, piłka tuż obok słupka wyszła na korner. Lech przycisnął.

14
6
2
3
6
68'

Skóraś do końca gonił piłkę, dopadł jej, ale nie był w stanie skutecznie dośrodkować.

15
10
7
5
6
66'

Ucierpiał Yokota. Japończyk potrzebuje pilnej konsultacji z doktorem.

4
3
4
12
12
65'

Miejsce do uderzenia z ok. 24 metrów wypracował sobie Skóraś. Strzał poszybował tam, gdzie stał Bielica.

16
9
3
7
9
62'

Mocno z dystansu przymierzył Rebocho. Wysoko ponad bramką strzeżoną przez Bielicę.

16
9
4
7
9
59'
59'
59'
58'

Janża do Krawczyka, ten jednak nie zdołał oddać dobrego uderzenia na bramkę Lecha. Mogło być 0:2!

9
3
9
11
8
56'

Piękne rozegranie piłki przez zabrzan, Yokota sam na sam z bramkarzem, ale górą Bednarek!

26
10
8
14
16
53'

W końcu mamy uderzenie. Karlstroem z ok. 20 metrów, ale po raz kolejny ponad bramką.

11
8
5
6
7
51'

Górnik ustawiony na własnej połowie, ale po przejęciu piłki rusza z akcją. Lech jeszcze bez okazji na gola po przerwie.

12
7
3
4
6
48'

Lech Poznań od początku 2. połowy w ataku. Mistrzowie Polski starają się szybko wyrównać.