(0:2)
Zakończony
Radomiak Radom
komentarz

Na dwie kolejki przed końcem kolejna drużyna zapewniła sobie utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Po wygranej w Grodzisku 2:1 nad Wartą Poznań Radomiak Radom może czuć się bezpiecznie.

6
1
90+9'

W zamieszaniu piłkę złapał Kobylak. Warta mogła wyrównać.

3
2
1
1
90+9'

Jeszcze będzie korner. Sporo grania.

10
8
2
4
14
90+8'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Warty z prawej strony pola karnego. Ostatnia okazja gospodarzy.

8
5
5
6
18
90+6'

Minął doliczony czas, ale jeszcze trochę pogramy. Strzał Sarmiento z dystansu był wyraźnie niecelny.

3
2
2
5
10
90+5'

Rwane końcowe minuty. Sporo kartek rozdaje sędzia.

2
5
2
3
3
90+4'
8
3
1
4
7
90+3'
11
3
1
3
6
90+1'
5
4
1
2
8
90+2'
90+1'
5
2
2
1
7
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

4
3
4
3
4
90'
88'
88'
86'
6
1
3
5
85'

Korner dla gości. Jednak po dośrodkowaniu Radomiak nie stworzył zagrożenia pod bramką Lisa.

2
2
1
2
84'

Radomianie skutecznie oddalają grę od własnej bramki. Coraz bliżej cennych trzech punktów są goście.

1
2
3
81'

Szmyt przejął piłkę w polu karnym, zagranie na dwunasty metr zatrzymał obrońca.

1
1
3
5
5
81'

Piłka pękła? Nic z tych rzeczy. Sędzia wszystko sprawdził i możemy kontynuować spotkanie.

1
5
80'

Wciąż stara się rozbić obronę gości Warta. Jednak poznaniacy atakują bez większej wiary w powodzenie.

1
2
2
1
3
77'

Dość niemrawo w ostatnich minutach atakują gracze Warty. Przed momentem akcja została zatrzymana. Sędzia dostrzegł spalonego.

4
2
2
2
2
74'
1
11
2
1
1
74'
2
1
1
1
2
70'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką. Sędzia nakazał grać dalej. Co na to VAR?

14
5
7
8
13
68'
68'
67'

Kontra Radomiaka, jednak w końcowej fazie akcji niedokładnie rozegrali akcję goście.

3
2
1
3
66'

Piłka spadła pod nogi Zrelaka. Napastnik uderzył, ale trafił w nogi obrońcy.

5
1
1
1
1
64'

Strzał z pola karnego Castanedy. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

1
1
3
4
3
62'

Akcja Radomiaka, ale wszystko zostało rozegrane bardzo źle. Zabrakło zdecydowania i niewiele wyszło z ataku.

4
4
1
5
5
60'

Warta Poznań w ataku. Gospodarze szukają wyrównania. Radomiak skupiony na defensywie.

6
4
3
57'
57'

Sarmiento i Kopczyński zderzyli się głowami. Obaj muszą dojść do siebie.

1
2
3
1
3
56'

Po zdobyciu gola Warta przyspieszyła grę i szuka wyrównania.

8
5
1
55'
6
1
2
4
6
53'

Gol! Strzelił Stefan Savić. Asystował mu Kajetan Szmyt. Warta wróciła do gry! Z prawej strony dośrodkował Szmyt. Piłkę przyjął Savić, zwiódł obrońcę i płaskim strzałem z ok. dwunastu metrów pokonał Kobylaka! 1:2!

14
8
3
4
16
52'
2
4
1
6
50'

Korner dla Warty. Dogranie wybił obrońca, a po chwili sędzia jeszcze dostrzegł faul w ataku.

4
2
1
1
48'

Radomiak pod bramką Warty. W końcu sędzia dostrzegł faul w ataku i przerwał grę.