Fortuna I liga: 12. kolejka
30 wrz 2022 20:30
90+2'

Biała Gwiazda na połowie przeciwnika, a Chojniczanka skoncentrowana na obronieniu skromnego prowadzenia w dziesięciu.

90'

Doliczone cztery minuty.

1
87'

Chojniczanka. Schodzi: Kamil Mazek. Wchodzi: Pawel Czajkowski.

wchodzi Wchodzi
Pawel Czajkowski #4
schodzi Schodzi
85'

Dwie interwencje Mateusza Kuchty od momentu wykluczenia Mateusza Bartosiaka. Poradził on sobie ze strzałem z rzutu wolnego Luisa Fernandeza, a także z niebezpiecznie szybującym dośrodkowaniem Momo Cisse.

84'

Nerwy Tomasza Kafarskiego. Jego drużyna w osłabieniu.

82'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Bartosiak za odkopnięcie piłki po gwizdku.

Mateusz Bartosiak #5
Chojniczanka Chojnice
80'

Pozostało 10 minut podstawowego czasu Wiślakom na odwrócenie wyniku. Być może w zasięgu ich możliwości jest już tylko doprowadzenie do remisu, ponieważ w drugiej połowie można przypomnieć sobie tylko jedną szansę na pokonanie Mateusza Kuchty.

79'

Wisła Kraków. Schodzi: Dor Hugi. Wchodzi: Momo Cisse.

79'

Wisła Kraków. Schodzi: Ivan Jelić Balta. Wchodzi: Bartosz Talar.

Bartosz Talar #18
75'

Igor Łasicki interweniował we własnym polu karnym i nie pozwolił na oddanie strzału Patrykowi Tuszyńskiemu. Od czasu do czasu Chojniczanka przypomina o swoich możliwościach w ofensywie.

74'

Chojniczanka. Schodzi: Tomasz Mikołajczak. Wchodzi: B. Kalinkowski.

B. Kalinkowski #23
71'

Okazja do pokonania obrońców Chojniczanki z rzutów rożnych. Borisowi Moltenisowi nie udało się oddać dobrego uderzenia po dośrodkowaniu spod chorągiewki Dora Hugiego.

70'

Niska częstotliwość szans Wiślaków na doprowadzenie do remisu. Chojniczanka gra twardo i nie pozwala na zbliżanie się do bramki Mateusza Kuchty.

69'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Grolik za przewinienie taktyczne na Dorze Hugim.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Mikołajczak za faul na połowie przeciwnika.

61'

Wisła musi ruszać do ataku. Angel Rodado miał możliwość doprowadzenia do remisu strzałem z kilkunastu metrów, ale odbita rykoszetem piłka nie zaskoczyła Mateusza Kuchty. Bramkarz, znany z gry w klubach z południa Polski, zebrał się na równe nogi i sparował piłkę na korner.

59'

Płaskie dośrodkowanie Chojniczanki w kierunku Patryka Tuszyńskiego. Napastnikowi gospodarzy nie udało się opanować futbolówki i obrócić się z nią w kierunku bramki Mikołaja Biegańskiego.

56'

Doświadczony Tomasz Mikołajczak dał prowadzenie Chojniczance.

54'

W ostatnich minutach rywalizacja wyrównana. Chojniczanka postraszyła Mikołaja Biegańskiego uderzeniem Filipa Karbowego. Była to odpowiedź na próbę wyrównania podjętą po przeciwnej stronie stadionu przez Ivana Jelicia Baltę.

50'

Gol! Strzelił Tomasz Mikołajczak.

Beniaminek wyczekał na dobry moment do ataku na początku drugiej połowy. W rolach głównych wystąpili jego doświadczeni napastnicy. W 50. minucie Tomasz Mikołajczak pokonał Mikołaja Biegańskiego płaskim uderzeniem z rzutu karnego po faulu Borisa Moltenisa na Patryku Tuszyńskim. Chojniczanka na prowadzeniu!

48'

Rzut karny dla Chojniczanki za przewinienie Borisa Moltenisa na Patryku Tuszyńskim.