(0:0)
Zakończony
Wisła Kraków
komentarz

Wisła Kraków nie zwalnia. Piłkarze Białej Gwiazdy wygrali po raz czwarty z rzędu. Spadkowicz z PKO Ekstraklasy pokonał w Katowicach GKS 3:1, bramki zdobywając w przeciągu piętnastu minut.

14
5
1
1
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
2
2
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

4
2
1
1
2
89'
ZMIANA
87'

Fernandez starał się przelobować Kudłę. Jednak w bramkę zawodnik Wisły Kraków nie trafił.

2
2
85'

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Brzozowskiego, ten jednak uderzył niecelnie.

3
2
2
82'

Jaroszek powinien otrzymać kartkę za kolejny faul. Sędzia oszczędził gracza GKS-u.

5
82'
ZMIANA
3
1
79'

Zamieszanie pod bramką Wisły, zabrakło celnego strzału. Goście skupieni na defensywie.

4
1
2
77'

Kontra Wisły zakończona bardzo złym strzałem Muli. Goście pokazali, że nie zamierzają tylko się bronić.

2
3
1
76'

GKS jeszcze w ataku. Kontaktowa bramka sprawi, że emocje będą do końca. Może jednak Wisła wcześniej zamknie potyczkę?

1
74'
ZMIANA
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
James Igbekeme #8
3
2
74'
ZMIANA
74'
ZMIANA
Miky Villar #19
3
1
1
71'

Katowiczanie poczuli krew. W tym meczu może być jeszcze ciekawie!

1
1
1
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jakub Arak. Błąd obrony Wisły. Defensorów uprzedził Arak i zdobył gola dla GKS-u! 1:3!

3
1
3
7
22
67'

Wasielewski dogrywał do Araka. Zmiennik już składał się do strzału, ale w ostatnim momencie obrońca zabrał mu piłkę.

1
1
65'
ZMIANA
65'
ZMIANA
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Angel Rodado. GKS na deskach! Pierwsze dośrodkowanie zostało wybite. Kolejne dotarło do Rodado, który w końcu przełamał się i wpakował piłkę do bramki! 0:3!

35
18
2
1
2
61'

Wisła Kraków ma mecz pod kontrolą. GKS nie jest w stanie poważniej zagrozić Biegańskiemu.

11
2
1
1
58'
ZMIANA
58'
ZMIANA
Dawid Brzozowski #24
1
58'

Rodado sam na sam z Kudłą. Piłka w ostatnim momencie podskoczyła zawodnikowi Wisły i być może to sprawiło, że napastnik zmarnował okazję.

4
2
57'

Gospodarze w małym szoku. Wisła chce więcej. Krakowianie prowadząc dwoma golami złapali większy luz.

4
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Szybko poszło! Fernandez wykorzystał rzut karny i Wisła Kraków blisko kolejnej wygranej! 0:2!

35
15
2
1
53'

Fernandez faulowany w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny!

9
3
1
53'

Wisła Kraków po objęciu prowadzenia stara się grać spokojnie. GKS jak na razie nie potrafi odpowiedzieć.

1
50'
6
2
49'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luis Fernandez. Dośrodkował Fernandez, Rodado starał się jeszcze skierować piłkę do bramki. Nie dotknął jej, ale piłka i tak znalazał się w bramce zaskoczonego Kudły! 0:1!

38
15
1
1
48'

Pierwsza akcja po przerwie Wisły. Strzelał Fernandez, ale piłka minęła bramkę gospodarzy.