43'
Miky Villar #19
Wisła Kraków
komentarz

Wisła Kraków po raz pierwszy w 2023 roku straciła w Fortuna I lidze punkty. Biała Gwiazda w Niepołomicach przegrała z Puszczą 1:2 i nie awansowała na pozycję wicelidera. Z kolei gospodarze gonią ścisłą czołówkę.

90+6'
5
2
3
3
4
90+6'
Puszcza Niepołomice
2
1
1
1
1
90+6'
Kewin Komar #1
1
2
2
2
90+5'

To już tylko sekundy do końca. Wisła coraz bliżej pierwszej porażki w 2023 roku.

7
3
6
2
90+5'
4
3
3
1
90+3'

Błąd Moltenisa, okazję starał się wykorzystać Tomalski, ale źle trafił w piłkę!

1
1
90+5'
1
90+3'

180 sekund do końca. Wisła Kraków szuka punktu, Puszcza jest bardzo zdeterminowana.

6
1
2
5
7
90'

Jeszcze pięć minut przed nami!

11
1
1
4
5
90'

Kolejna próba Rodado. Tym razem zawodnik Wisły w bramkę nie trafił.

9
3
3
8
11
88'

Strzelał Rodado, Hiszpan został zablokowany. Jedna z groźniejszych okazji Wisły w ostatnim czasie.

7
1
1
2
4
87'

Kontra Puszczy, ale gospodarze źle rozegrali swoją akcję. Powinno być dużo groźniej.

2
2
86'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
5
1
86'
84'

Szuka gola Wisła, ale defensywa Puszczy nie popełnia błędów. Minuty płyną nieubłagalnie.

1
1
2
82'

Wisła musi zacząć ryzykować w tyłach. To może ułatwić Puszczy skontrowanie gości i zamknięcie meczu. Wóz, albo przewóz.

1
80'

Strzał Tomalskiego, piłka jednak minęła bramkę gości. Pierwsza od dłuższego czasu próba Puszczy.

5
2
79'

Krakowianie domagali się rzutu karnego. Sędzia również teraz nie podszedł do monitora. Uznano, że przewinienia nie było.

1
4
3
2
9
78'

Seria rzutów rożnych dla Wisły. Puszcza jednak broni się dość dobrze. Coraz mniej czasu mają krakowianie.

4
1
4
1
4
76'
74'

Zagranie do Tomalskiego, zawodnik Puszczy jednak znalazł się na spalonym.

1
1
72'
Rok Kidric #45
69'

Groźny strzał z dystansu Jarocha. Komar zdołał sparować uderzenie na rzut rożny! Wisła szuka remisu.

9
1
2
2
68'

Problemy ma Wojcinowicz. Kolejna przerwa w grze. O rzucie karnym mowy nie ma. Gracz Puszczy otrzymał uderzenie w głowę i teraz cierpi.

1
1
3
3
66'

Mocny strzał Rodado, krakowianie twierdzą, że strzał został zablokowany ręką. Sędzia milczy. Może być ciekawie.

10
4
2
2
7
62'

Duża kontrowersja, wydawało się, że gospodarzom należał się rzut karny. VAR jednak milczał.

9
2
2
2
61'

Zamieszanie w polu karnym Wisły. Gospodarze domagali się rzutu karnego. Sędzia nakazał grać dalej.

2
1
1
1
4
71'
59'

Próba Jarocha, ale do szczęścia brakowało dość sporo.

1
58'

Otwarte spotkanie w Niepołomicach. Akcja za akcję, tutaj jeszcze gole padną.

1
1
55'

Potężny strzał Serafina. Wydawało się, że piłka wpadnie do bramki, ale krakowian uratował... Boguski, czyli gracz Puszczy!

7
5
1
1
1
53'

Mogła być zabójcza odpowiedź Puszczy. Dogrywał Wojcinowicz, ale nie miał kto wbić piłki do siatki gości!

1
1
1
4
51'

Gol! Strzelił Boris Moltenis. Asystował mu Alex Mula. Wisła Kraków wraca do gry. Uderzał Mula, a piłkę do siatki skierował Molteins. Już tylko 2:1!

26
9
1
3
4
50'

Kolejna próba w meczu Koja. Uderzenie defensora Puszczy było jednak niecelne.

1
1
48'

Niepewnie Łasicki, gola nie ma. Dodatkowo był spalony. Nerwowo krakowianie w tyłach.

1
48'

Rodado w dobrej sytuacji, strzał gracza gości nie znalazł drogi do bramki.

2
1
1
1
47'

Uderzał James Igbekeme, ale zawodnik Wisły został zablokowany. Krakowianie w ataku.