3
5
7
88'

Szansa Luisa Fernandeza na pokonanie Tomasza Loski strzałem z rzutu wolnego. Piłka ustawiona blisko pola karnego. Techniczna próba Hiszpana nie ominęła muru ustawionego starannie przez bramkarza Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

3
1
7
1
1
86'

Wisła tym razem pilnuje wyniku i nie pozwala gościom na tworzenie licznych sytuacji podbramkowych. Biała Gwiazda chce dowieźć skromne prowadzenie do ostatniego gwizdka i odnieść cenne zwycięstwo z sąsiadem w tabeli.

12
1
3
3
6
84'

Żółtą kartkę otrzymał Boris Moltenis za niesportowe zachowanie.

Wisła Kraków
1
1
4
4
5
78'

Angel Rodado wybiegł sam na sam z Tomaszem Loską, ale nie poradził sobie w tej konfrontacji! Jeszcze możliwość wykonania dobitki przed Luisem Fernandezem, ale temu Hiszpanowi w zdobyciu gola przeszkodził z kolei Wiktor Biedrzycki.

1
3
1
4
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania. Gospodarze starają się spędzać jak najwięcej czasu na połowie przeciwnika. Na dodatek prowokują przyjezdnych do ostrych przewinień. Jedno z nich zostało popełnione przed momentem przez Adama Radwańskiego.

5
2
2
2
73'

Świetna interwencja w obronie Bartosza Jarocha. Nie pozwolił on niecieczanom na doprowadzenie do remisu. Znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i nie pozwolił na umieszczenie piłki w bramce wprowadzonemu z ławki rezerwowych Mariuszowi Fornalczykowi.

14
5
1
2
71'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Kacper Karasek za zachowanie na ławce rezerwowych.

Kacper Karasek #24
16
7
1
2
4
69'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Biedrzycki za ostre przewinienie.

8
3
67'
66'

Wisła Kraków. Schodzi: Tachi. Wchodzi: Igor Sapała.

1
1
2
65'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Kacper Karasek. Wchodzi: Mariusz Fornalczyk.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
65'

Bruk-Bet Termalica. Schodzi: Damian Hilbrycht. Wchodzi: Artem Polyarus.

Artem Polyarus #14
63'

Bartosz Jaroch strzelił rewelacyjnego gola!

11
5
1
60'

Gol! Strzelił Bartosz Jaroch.

Wow, co za gol! Wisła odzyskała prowadzenie strzałem Bartosza Jarocha w 60. minucie. Trafienie defensora jest ozdobą meczu. Piłka znalazła się pod jego nogami po zablokowanej próbie Luisa Fernandeza. Bartosz Jaroch nie zastanawiał się długo i huknął zza pola karnego. Rewelacyjne, piękne uderzenie doprowadziło do lądowania piłki w okienku bramki bezradnego Tomasza Loski.

47
34
2
10
12
57'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Hilbrycht za zatrzymanie faulem Momo Cisse.

4
1
2
1
2
54'

Luis Fernandez nie pokonał strzałem z rzutu wolnego Tomasza Loski. Znaczna odległość od bramki Bruk-Betu Termaliki Nieciecza, mimo to najskuteczniejszy spośród podopiecznych Radosława Sobolewskiego zdecydował się na przetestowania golkipera mocnym uderzeniem.

2
1
1
1
54'

Żółtą kartkę otrzymał Maciej Ambrosiewicz za faul na Jamesie Igbekeme.

5
2
2
2
2
52'

Żółtą kartkę otrzymał Tachi za ostre przewinienie na Macieju Ambrosiewiczu.

2
2
2
2
4
50'

Akcja gospodarzy zakończyła się płaskim uderzeniem obok bramki Mikiego Villara. Wcześniej podopieczni Radoslava Latala rozstawili się na odpowiednich pozycjach wewnątrz własnego pola karnego i poradzili sobie z dośrodkowaniem Bartosza Jarocha.

1
2
1
48'

Po przerwie kolejne ostre konfrontacje zawodników obu zespołów. Piłkarze nie przebierają w środkach, a liczne doliczone minuty w pierwszej połowie spotkania były konsekwencją pauz spowodowanych urazami.