10
10
1
69'

Doskonały mecz N'Golo Kante. Powinien kończyć go z przynajmniej jedną asystą. Zdecydowanie najlepszy piłkarz na murawie w tych  70 minutach.

1
1
22
21
1
67'
2
1
11
65'
65'
61'
1
1
58'

James uderza z rzutu wolnego, ale wysokooo nad bramką.

1
1
56'

Faul taktyczny Tsimikasa. Słuszna żółta kartka

1
1
1
51'

Niemożliwe. Piłka w końcu wpadła do siatki po akcji Chelsea, choć trzeba przyznać, że strzał Niemca daleki od ideału. Ostatecznie jednak gol jest anulowany przez zagranie ręką, którą Havertz strzelił gola.

2
1
48'

Ależ to była okazja dla Kovacicia! Chorwat był sam na sam i przeniósł piłkę dwa metry nad bramką. Niesamowite.

2
1
1
47'
1
czas Druga połowa
45+2'

Ależ dobry, zaskakujący strzał z dystansu w wykonaniu Joe Gomeza. Piłka leciała naprawdę dobrze, ale czujny w bramce Kepa.

1
1
44'

Dobre dośrodkowanie Jamesa w pole karne, ale kolejne nie dociera do kolegi z drużyny.

39'

Dobry odbiór Tsimikasa, który zagrał do Nuneza. Ten jednak przegrał pojedynek 1 na 1 z Fofaną.

34'

Ostre wejście Kante w Konate. Młodszy z Francuzów, jak na razie mocno utyka.

1
1
1
29'

Ależ to był dobra okazja wypracowana przez Kante. Francuz zagrał do znajdującego się w polu karnym Havertza, Niemiec jednak uderzył fatalnie.

1
2
25'

Gooool...a nie ma. Do bramki trafił Recee James, ale wcześniej był spalony Enzo Fernandeza, który asystował Anglikowi. Wciąż 0:0.

1
2
23'

Próba strzału z dystansu w wykonaniu Firmino, ale zablokowana przez Koulibaly'ego.

2
18'

Ależ ładnie stworzył sobie miejsce do strzału przyjęciem Joao Felix, uderzenie Portugalczyka jednak zablokowane przez Matipa.

1
1
13'

Ależ interwencja Alissona! Doskonała piłka za plecy Joela Matipa do Chillwela, Anglik dograł na środek pola karnego, a tam czekał na nią Havertz. Niemiec uderzył jednak tam, gdzie bramkarz wyciągnął swoje dłonie.

1
1
1
2
11'

Próba odpowiedzi ze strony Liverpoolu. Włączenie lewą stroną Tsimikasa, wrzutka Greka, ale bezpośrednio w ręce Kepy.

1
1
6'

Ależ interwencja Konate! Francuz wybił piłkę zmierzającą do pustej bramki już z linii. Uratował Liverpool defensor.

3
2
1
2
1
4'

Ależ skiksował Kai Havertz! To powinien być gol dla Chelsea. Niemiec miał przed sobą jedynie pustą bramkę i nie trafił w piłkę.