1
3
89'

Gol! Strzelił C. Summerville. Asystował mu Patrick Bamford.

W 89. minucie nieskuteczni The Reds dostali za swoje i stracili gola na 1:2. Crysencio Sumerville odnalazł się najlepiej w polu karnym Liverpoolu po podaniu z lewego skrzydła i sprytnym uderzeniem w kierunku dalszego narożnika pokonał Alissona.

10
5
1
1
1
88'

Koncert bramkarza gości na Anfield.

1
1
86'

Bramkarz Leeds broni kapitalnie i nie tylko rozprawił się z jeszcze jednym strzałem Nuneza, ale również z próbą Mohameda Salaha.

1
1
85'

Głośny doping z trybun Anfield.

83'

Poddenerwowany menedżer Juergen Klopp wstał z miejsca i postanowił przyjrzeć się z bliska ostatnim minutom spotkania. Na razie jest przerwa spowodowana urazem.

1
81'

Uderzenie Darwina Nuneza zza pola karnego. Tym razem wydawało się, że zakończenie ataku będzie perfekcyjne, jednak raz jeszcze interweniował w fenomenalnym stylu bramkarz przyjezdnych.

1
76'

Ponownie podeszli wysokim pressingiem piłkarze Leeds United, jednak tym razem wyratowali się w ostatnim momencie gospodarze i nie pozwolili sobie na stratę drugiego kuriozalnego gola.

74'

Coraz mniej czasu pozostaje faworyzowanym gospodarzom.

2
72'

Leeds United. Schodzi: Jack Harrison. Wchodzi: Wilfried Gnonto.

Jack Harrison #22
71'

Kilku zawodników w czerwonych strojach miało możliwość wpakowania piłki do bramki przeciwnika. Ostatecznie uderzenie Mohameda Salaha spowodowało szybowanie futbolówki nad poprzeczką.

69'

Radzą sobie gracze Leeds z dośrodkowaniem.

65'

W 65. minucie drugą szansę na gola miał Darwin Nunez, ale skuteczność tego napastnika pozostawia bardzo dużo do życzenia. Raz jeszcze nie pokonał on w sytuacji sam na sam brawurowo interweniującego Illiana Mesliera.

65'

Generalnie w ostatnich minutach rywalizacja jest wyrównana. Również nisko notowani w Premier League piłkarze Leeds United mają ochotę na wywalczenie kompletu punktów, a na trybunach Anfield pojawia się odrobina poddenerwowania.

62'

Po godzinie menedżer Liverpoolu zdecydował się na wprowadzenie dwóch zawodników z ławki rezerwowych na boisko. Curtis Jones oraz Jordan Henderson weszli do gry zamiast Harveya Elliotta i Fabinho.

60'
55'

Leeds United na połowie przeciwnika i już zanosiło się na oddanie niebezpiecznego uderzenia zza linii pola karnego. Za długo jednak przymierzał się do kopnięcia piłki Patrick Bamford i gospodarze zdążyli z uniemożliwieniem pokonania Alissona.

52'

Leeds United. Schodzi: Rodrigo. Wchodzi: Patrick Bamford.

Rodrigo #19
49'

Interwencja bramkarza Leeds United po wstrzeleniu w jego pole karne.

48'

Liverpool FC niezmiennie w posiadaniu piłki po zmianie stron. Drużyna z Anfield stara się jak najwcześniej przymierzyć po raz drugi do bramki skoncentrowanego na defensywie przeciwnika.