Zakończony
1.FC Koeln
46'
90+3'

Koszmarny strzał Sane z osiemnastu metrów. Po chwili sędzia zakończył spotkanie. 1:1 w Monachium!

4
1
1
2
90+2'

Coman mógł zamknąć ten mecz. Wbiegł w pole karne, ale jego uderzenie broni jeden z defensorów gości.

3
4
2
2
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

1
1
3
3
2
90'

To jest niewiarygodne! Co za bramka! Kapitalne uderzenie Kimmicha z ponad trzydziestu metrów. Piłka najpierw odbiła się od poprzeczki. Po prostu fenomenalne.

14
4
4
11
26
88'

Choupo-Moting dostał kapitalne podanie od Gravenbercha, minął Schwabe, miał przed sobą pustą bramkę i strzelił w słupek! Był spalony... ale mimo wszystko powinien to trafić!

1
2
87'

Brakuje precyzji przy ostatnim podaniu. Do 30. metra wygląda to nieźle z perspektywy Bayernu. A później zaczynają się schody.

1
1
1
85'

Wymieniają kolejne podania gospodarze. Bez jakiegokolwiek efektu.

84'

Pewna interwencja Schwabe na przedpolu po centrze z prawej strony. Kolonia coraz bliżej sensacyjnego zwycięstwa w Monachium.

81'

Kontra Kolonii, jednak Ljubicić przegrał biegowy pojedynek z Upamecano.

1
2
82'
79'

Dobre dośrodkowanie Comana spod linii końcowej, wygrał walkę w powietrzu Mueller, ale jego uderzenie głową pięknie obronił Schwabe!

78'

Więcej gry w poprzek niż do przodu. Mądrze w defensywie spisują się goście. Pracują na całej długości i szerokości boiska.

76'

Schwabe upominany sędziego za grę na czas. Jeszcze bez kartki, natomiast nie podoba się to rzecz jasna kibicom Bayernu.

1
1
1
1
74'

Dośrodkowanie z lewej strony, lekkie zamieszanie w polu karnym i znów nie wykorzystali tego Bawarczycy. Zawahał się Mueller, po chwili za długo zbierał się do przyjęcia piłki Choupo-Moting i nie oddał nawet strzału.

1
1
73'

Coraz mniej czasu ma Bayern. W drugiej połowie dominacja gospodarzy nie podlega dyskusji, jednak brakuje konkretów.

1
1
71'

1.FC Koeln. Schodzi: Linton Maina. Wchodzi: Tim Lemperle.

wchodzi Wchodzi
Tim Lemperle #25
schodzi Schodzi
Linton Maina #37
1
69'

Strzał Sane zablokowany, ale kolejny raz zawodnicy Bayernu bardzo długo holują piłkę.

68'
66'

Mądre zachowanie Skhiriego. Wiedział, że jest osamotniony i niewiele zrobi, a udało mu się wywalczyć rzut rożny.

1
65'

Krótkie rozegranie, ale nic z tego nie wyszło. Płaskie dośrodkowanie Kimmicha wybijają goście.

1
64'

Rzut wolny dla Bayernu z ok. 30 metrów. Faulowany Sane przez Martela.

1
63'

Martel opanował piłkę na dwudziestym metrze, składał się do strzału z woleja, jednak nie zauważył rywala za plecami i trochę się zaskoczył, gdy ten musnął futbolówkę.

63'

Nerwowo Kolonia w drugiej połowie. Nie ma zbyt wielu okazji do wyjścia z kontrą. Bayern od razu doskakuje i stara się odbierać piłkę.

62'

Wysoko zagrana piłka z rzutu rożnego. Nie było mowy, by de Ligt oddawał strzał.

62'

Coman mocno wstrzelił piłkę w pole karne, lecz Choupo-Moting był umiejętnie odcinany przez obrońcę. Korner dla Bayernu.

1
60'

Sane kiwnął dwóch rywali przed polem karnym, ale następnie za daleko wypuścił sobie piłkę i stracił okazję do oddania strzału.

58'

1.FC Koeln. Schodzi: Florian Kainz. Wchodzi: Kingsley Schindler.

#0
58'

1.FC Koeln. Schodzi: Steffen Tigges. Wchodzi: Davie Selke.

#0
57'

Kimmich podciął piłkę do wbiegającego w pole karne Musiali... trochę za mocno. Nie doszedł do piłki.

1
1
54'

W coraz większych opałach zespół z Kolonii. Jest mocno zepchnięty do defensywy.

1
2
52'

Dobrze wszedł Bayern w drugą połowę. Strzał Pavarda z dystansu broni jednak Schwabe.

4
2
49'

Pokazał się rezerwowy Gravenberch. Dobry strzał z dystansu, piłka otarła się o słupek!

1
2
48'

Przycisnął Bayern. Uderzenie de Ligta zza pola karnego broni Schwabe.

48'

Strzał Musiali z osiemnastu metrów zablokowany. Niepocieszony Davies, który czekał na podanie.

1
46'

3
46'

1.FC Koeln. Schodzi: Mathias Olesen. Wchodzi: Eric Martel.

#0
46'

1.FC Koeln. Schodzi: Denis Huseinbasić. Wchodzi: Dejan Ljubicić.

#0
#0
komentarz

Gwizdy żegnają piłkarzy Bayernu. Gospodarze do przerwy przegrywają z FC Koeln 0:1 po golu na samym początku spotkania.

9
5
2
2
45'

Sędzia doliczył minimum jedną minutę.

1
1
1
44'

Ależ interwencja Schwabe! Kapitalnie to obronił po potężnym strzale Pavarda z ostrego kąta! Próbował jeszcze dobijać Goretzka, ale fatalnie pudłuje.

2
1
43'

Niewiarygodne. Davies wypracował stuprocentową sytuację dla Choupo-Motinga, ten przyjął piłkę w polu karnym, ale z niewyjaśnionych przyczyn zabrakło strzału. Jeden kontakt, drugi, trzeci i finalnie zablokowany.

1
2
2
1
41'

Pięć minut do końca pierwszej połowy. Cały czas nie klei się gra Bayernowi. Strata goni stratę.

1
2
2
1
39'

Potworne zamieszanie w polu karnym Bayernu. Goście mieli przynajmniej trzy okazje, by zakończyć to strzałem, ale najpierw przekombinował z dryblingiem Kainz, a później dwie próby przyjezdnych lepiej przemilczeć. Kiks zamiast strzału.

1
1
38'

Tym razem krótkie rozegranie tego rzutu rożnego, ale następnie dośrodkowanie Kainza zostało zablokowane.

37'

Kolonia przeniosła grę pod pole karne Bayernu. Drugi rzut rożny z rzędu po błędach Bawarczyków.

3
2
1
1
1
35'

I znów pomruki niezadowolenia, bo Choupo-Moting w prostej sytuacji nie utrzymał piłki w obrębie boiska. Wykonał zbyt obszerny zwód.

1
2
1
1
1
34'

Pokazywał się wbiegający w pole karne Gnabry, jednak zdecydowanie przesadził z siłą podania Sane. Nie było szans nic z tego zrobić.

1
33'

Powoli można usłyszeć głosy irytacji ze strony kibiców Bayernu. Gospodarze grają przeciętnie, popełniają proste błędy w rozegraniu, tracą piłkę w dość prosty sposób.

1
1
1
1
31'

Szaleje przy linii bocznej trener Steffen Baumgart. Biega, gestykuluje, jakby grał razem z piłkarzami.

2
1
1
29'

Fantastyczna kontra Kolonii! Maina zabawił się na lewym skrzydle, popisał się mocnym dośrodkowaniem w pole karne, ale Skhiri nie ma dubletu, bo dosłownie w ostatniej chwili wygarnął mu piłkę spod nóg Sommer!

2
1
28'

Goretzka dostał się w pole karne, strzelał z ostrego kąta i blokuje go rywal.

1
27'

Stracił piłkę Gnabry, ale tym samym rewanżują się piłkarze w granatowych strojach. Zmarnowali niezłą okazję do kontry.

26'

Coraz większe problemy zespołu gości z utrzymaniem się przy piłce. Tracą ją już na własnej połowie. Bayern podkręca tempo.

4
3
23'

Gnabry dostał bardzo dobre podanie od Daviesa, ruszył w kierunku bramki, ale gdy był już w polu karnym, to strzelił kiepsko, obok.

1
2
1
22'

Ma przewagę w posiadaniu piłki Bayern, jednak goście już parę razy pokazali, że nie zamierzają ograniczać się do defensywy na własnej połowie. Potrafią odebrać piłkę nieco wyżej.

1
1
21'

Dośrodkowanie Kimmicha nie stworzyło zagrożenia. Kolonia oddala zagrożenie od własnej bramki.

1
21'

Dziecinnie prosty błąd Hectora przy linii końcowej i Bayern otrzymał rzut rożny za darmo.

19'

Świetny kontratak Bayernu. Zaczęło się od podania Goretzki do Sane. Ten wdał się w drybling, widział niepilnowanego kolegę w polu karnym, lecz podawał niedokładnie. Gnabry nie miał szans dojść do sytuacji strzeleckiej.

1
1
17'

Spora liczba błędów w rozegraniu po stronie Bayernu. Frustruje się na ławce trener Nagelsmann.

3
2
1
3
3
15'

Nie opanował piłki Gnabry po miękkim zagraniu z głębi pola.

1
1
2
14'

Mógł być remis! Szybka akcja Bayernu, Gnabry został wyprowadzony na czystą pozycję po kilku krótkich podaniach, ale w odpowiednim momencie skrócił kąt Schwabe i nie dał się pokonać!

3
1
1
1
13'

Wrzutka Pavarda z prawej strony, lecz obrońcy gości upilnowali Choupo-Motinga.

1
1
12'

Żółtą kartkę otrzymał Denis Huseinbasić. Zdziwiony zawodnik gości. Faul na Goretzce w okolicach linii środkowej. Za bardzo machał rękami i trafił Niemca.

Denis Huseinbasić #8
1.FC Koeln
1
1
1
10'

Szansa dla Bayernu po prostej stracie Kolonii. Sane od razu strzelał zza pola karnego, ale nie trafił w bramkę.

9'

Blisko gola na 0:2! Ależ niefrasobliwość w obronie Bayernu. Po kąśliwym dośrodkowaniu z lewej strony łapie piłkę Sommer, który w ostatniej chwili uprzedził nabiegającego rywala.

1
1
8'

Sporo błędów po stronie Bawarczyków. To będzie napędzać zespół gości, którzy wyglądają bardzo korzystnie w pierwszych minutach.

1
1
1
7'

Podanie de Ligta na prawe skrzydło, ale niepotrzebnie czekał na piłkę Pavard zamiast wykonać do niej ruch. Uprzedził go rywal i Francuz dopuścił się faulu taktycznego.

1
1
1
6'

Nerwowo Bayern. Upamecano chciał być sprytny i odegrać piłkę we własnym polu karnym do Sommera, ale wyszło to strasznie pokracznie i ratował się wybiciem w aut.

1
4'

Gol! Strzelił Ellyes Skhiri. Asystował mu Julian Chabot.

Kolonia na prowadzeniu! Pierwsza szansa i Allianz Arena w szoku! Świetne dośrodkowanie z rzutu rożnego, strącił piłkę Chabot, a kompletnie niepilnowany na dalszym słupku Skhiri z bliska pokonuje Sommera!

10
3'

Początek obiecujący w wykonaniu gości. Utrzymują się przy piłce w okolicach pola karnego Bayernu. A teraz dodatkowo wywalczyli rzut rożny.

2
1
1'

Zaczynamy spotkanie w Monachium!

2
1
czas Start meczu
20:28

Zawodnicy wychodzą na boisko. Niebawem początek spotkania!

2
20:22

Bayern jest pierwszy w tabeli Bundesligi, z kolei zespół z Kolonii zajmuje jedenastą lokatę.