1
78'

Bardzo dobre spotkanie Solera. Hiszpana zmienia Sanches, dawny Golden Boy.

77'

Strzał Mbappe nie do obrony. Piłka wpadła w okienko bramki i PSG jest już bardzo blisko trzech punktów.

2
1
1
75'

Rzut karny dla PSG! Bramkarz faulował Solera.

Gauthier Gallon #30
1
75'
1
72'
Renaud Ripart #20
Thierno Balde #18
72'
Yasser Larouci #39
Abdu Conte #12
1
67'

Zaczyna się bawić PSG. Teraz Neymar z obrotem piętką podawał do Mbappe. Francuz jednak ponownie zatrzymany.

1
64'

Mbappe! Zatrzymany Francuz w sytuacji sam na sam.

1
62'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Lionel Messi. PSG pierwszy raz na prowadzeniu! Przepiękne podanie Messiego i Neymar bez problemu pokonuje bramkarza gości.

3
1
2
59'
Jackson Porozo #2
2
59'
58'
55'

Leo Messi na ratunek PSG! Przepiękne uderzenie Argentyńczyka z dystansu. Proste podbicie, precyzja, siła. Było w tym strzale wszystko.

3
1
1
2
54'

Ależ chciało pójść za ciosem Troyes! W bramce czujnie jednak Donnaruma.

1
52'

Gooool dla gości! Doskonała akcja w szybkim ataku pozwoliła wyprowadzić Balde na bardzo korzystną pozycję. Napastnik Troyes już z dubletem, a w Paryżu znów sensacja.

Mama Balde #7
2
1
49'

Ależ musiał wysilić się Donnaruma. Doskonały strzał z dystansu gości, ale ostatecznie Włoch radzi sobie z tym uderzeniem.

1
46'

Zaczynamy drugą połowę. Liczymy na tyle samo emocji!

1
czas Druga połowa
komentarz

Koniec pierwszej bardzo emocjonującej połowy!

41'

Messi głową z bliska! Broni bramkarz! Co za mecz golkipera gości.

40'

Neymar! Strzał z rzutu wolnego został obroniony. Potem dobijali Mbappe i Ramos. Ostatecznie jakimś cudem piłka nie wpadła do siatki.

37'

Groźna kontra Troyes zatrzymana przez Kimpembe.

32'

Od strzelenia gola PSG postanowiło nie kreować akcji ofensywnych, a jedynie klepać piłkę w środku pola.

27'

Groźne zderzenie. Obrońca gości uderzył swojego bramkarza kolanem w głowę, ale ten wstał na całe szczęście.

24'

Gol! Strzelił Carlos Soler. Asystował mu Neymar. Doskonała asysta Neymara. Solerowi pozostało wbić piłkę do siatki. 20 minut utrzymali się goście na prowadzeniu.

1
2
1
2
4
23'

Teraz próba Neymara zza pola karnego. Tuż obok słupka.

20'

Dobry strzał Ranosa z dystansu, ale bramkarz czujny!

16'

Brzydki faul Vitinhi, ale sędzia wezwał go jedynie na rozmowę wychowawczą.

1
11'

To powinno być 2:0! W sytuacji 100-procentowej broni Donnaruma. Doskonała kontra gości.

2
1
1
2
2
8'

Ależ natarcie PSG! Gospodarze chcą szybko odrobić straty. W bramce gości stoi jednak świetny fachowiec i jak na razie radzi sobie ze strzałami.

2
6'

Pierwszy rzut wolny dla PSG, ale bramkarz łapie piłkę bez problemów.

1
3'

Sensacja na początku meczu! Co za uderzenie Balde. Piękny strzał z woleja i na tablicy wyników mamy już 1:0 dla gości. Doskonałe wieści dla widowiska.

4
2
2
1'

Zaczynamy granie w Paryżu!

czas Start meczu
16:46

Co ciekawe, poprzedni mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się remisem 2:2. Spotkanie miało miejsce w maju. Historyczny bilans oczywiście na korzyść gospodarzy.