Doliczone cztery minuty.

1
2
88'

Rewelacyjne uderzenie Sofyana Amrabata zza pola karnego, ale jeszcze lepsza była parada Mattii Perina. Bramkarz Bianconerich wykorzystał jedną dłoń do sparowania piłki ponad poprzeczkę. Wojciech Szczęsny ma bardzo dobrze dysponowanego konkurenta w szatni Juventusu.

1
1
85'

Ostatnie szanse obu jedenastek na rozstrzygnięcie tego meczu. Nie widać ogromnej przewagi żadnego z zespołów. Od czasu do czasu próbuje zaatakować Fiorentina, za moment odpowiada Juventus, ale druga połowa prawdopodobnie nie przejdzie do historii światowego futbolu. Po prostu brakuje w niej stuprocentowych sytuacji podbramkowych.

1
1
1
83'

Juventus FC. Schodzi: L. Paredes. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

wchodzi Wchodzi
Nicolo Fagioli #44
schodzi Schodzi
L. Paredes #32
1
78'
75'

Pozostał zaledwie kwadrans podstawowego czasu.

68'

Akcja Danilo była nieodpowiedzialna i pozwoliła Fiorentinie wznowić grę od rzutu rożnego. Była to szansa na zdobycie prowadzenia dla gospodarzy. Inna sprawa, że dośrodkowanie Cristiana Biraghiego pozostawiało bardzo dużo do życzenia. Mattia Perin nie znalazł się tym razem w poważnych opałach. Pozostaje coraz mniej czasu obu zespołom na rozstrzygnięcie tego widowiska.

1
63'

Juventus FC. Schodzi: Filip Kostić. Wchodzi: Moise Kean.

63'
62'

ACF Fiorentina. Schodzi: Youssef Maleh. Wchodzi: Jonathan Ikone.

Youssef Maleh #14
1
60'

Godzina meczu za drużynami i było rozegranie Bianconerich na obrzeżach pola karnego przeciwnika. Cała akcja została przerwana przez odważnie interweniującego na przedpolu Pietro Terracciano. Ten bramkarz w poprzednim sezonie wygrał rywalizację o miejsce między słupkami Violi z Bartłomiejem Drągowskim.

1
57'

Po przerwie zrobiło się na boisku nerwowo, co poskutkowało napomnieniami żółtą kartką nie tylko dla dwóch zawodników Juventusu, ale również dla ich szkoleniowca Massimiliano Allegriego. Bianconeri nie potrafili pójść za ciosem po golu Arkadiusza Milika i mają coraz większe problemy z energicznymi oraz wspieranymi dopingiem z trybun przeciwnikami.

1
1
1
54'

ACF Fiorentina. Schodzi: Nikola Milenković. Wchodzi: Lucas Martinez.

Lucas Martinez #28
1
1
53'

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za ostre przewinienie.

Juventus FC
1
1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Locatelli za ostre przewinienie.

1
1
1
czas Druga połowa
63'

Juventus FC. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Mattia De Sciglio.

komentarz

Przygotowania do wznowienia meczu.

2
1
Czy Juventus strzeli minimum gola po przerwie?
1
1
1
komentarz

Pierwsza połowa meczu była całkiem energiczna. Arkadiusz Milik ponownie strzelił gola dla Juventusu, ale później Bianconeri znaleźli się w opałach. Do remisu 1:1 doprowadził swoim uderzeniem Christian Kouame, a Mattia Perin musiał bronić strzał Luki Jovicia z rzutu karnego.

3
45'

Doliczone dwie minuty.

2
1
44'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Luka Jović!

W 44. minucie przed gospodarzami otworzyła się szansa na zdobycie prowadzenia. Luka Jović zabrał się za wykonanie rzutu karnego, który po wideo weryfikacji został przyznany Fiorentinie. Daniele Doveri gwizdnął zagranie ręką debiutanta Leandro Paredesa. Uderzenie Serba zostało sparowane na słupek prze Mattię Perina, który coraz mocniej naciska na kontuzjowanego Wojciecha Szczęsnego w walce o jedenastkę Juventusu.

6
3
2
1
1
43'

Luka Jović będzie strzelać z rzutu karnego. Decyzja po wideo weryfikacji. Zagranie ręką Leandro Paredesa!

3
4
1
38'

Całkiem dynamiczne widowisko z sytuacjami podbramkowymi po obu stronach Stadio Artemio Franchi. Zresztą do wyrównania Christiana Kouame doszło zaledwie kilka chwil po koncertowo zmarnowanej szansie Bianconerich. Juan Cuadrado zdecydował się niepotrzebnie na podanie w centrum pola karnego zamiast huknąć w kierunku bramki Pietro Terracciano.

33'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Sandro za ostre przewinienie na boku boiska.

Juventus FC
2
2
2
4
3
29'

Gol! Strzelił Christian Kouame. Asystował mu Riccardo Sottil.

Fiorentina nie dała za wygraną i w 29. minucie doprowadziła do remisu 1:1. Podanie na wolne pole do rozpędzonego Christiana Kouame. Iworyjczyk nie dał się złapać Bianconerim i pokonał płaskim uderzeniem w sytuacji sam na sam Mattię Perina. Ten bramkarz Juventusu musiał sięgnąć po piłkę do siatki po raz pierwszy w sezonie.

9
26'

Tak padła bramka Arkadiusza Milika.

7
3
3
3
23'

W 23. minucie było drugie uderzenie w meczu Arkadiusza Milika. Polak wypracował sobie miejsce blisko linii pola karnego Violi, ale nie przymierzył. Kopnięta przez niego piłka została odprowadzona wzrokiem poza boisko przez Pietro Terracciano.

3
3
2
3
3
20'

Riccardo Sottil starał się wypracować miejsce do podania strzałem Mattii Perina. Akcja indywidualna zawodnika Fiorentiny w pobliżu linii pola karnego Juventusu. Skoncentrowani na swoich pozycjach w obronie byli goście i nie pozwolili na zatrudnienie, ani tym bardziej na pokonanie dublera Wojciecha Szczęsnego.

2
3
2
2
2
18'

Fiorentina musi odrabiać stratę do przeciwnika po uderzeniu Arkadiusza Milika. Przez ponad minutę gospodarze wymieniali podania na obrzeżach pola karnego Juventusu, ale nie udało się stworzyć możliwości pokonania Mattii Perina.

3
4
3
3
4
15'

Żółtą kartkę otrzymał Sofyan Amrabat za ostre przewinienie na Arkadiuszu Miliku.

5
2
4
2
12'

Arkadiusz Milik i 1:0 dla Bianconerich.

5
1
1
9'

Gol! Strzelił Arkadiusz Milik. Asystował mu Filip Kostić.

Arkadiusz Milik nie potrzebował dużo czasu na strzelenie gola. Jego średnia minut, co które zdobywa gola w barwach Juventusu, staje się imponująca. Pierwszy występ w podstawowym składzie Bianconerich i od razu uszczęśliwił kompanów z zespołu swoim uderzeniem do bramki Pietro Terracciano. Asystował inny sprowadzony latem przez Juventus piłkarz Filip Kostić.

392
97
10
6
7
5'

Fiorentina gra w tym meczu w fioletowych koszulkach i getrach, a także w białych spodenkach. Gospodarze mogą liczyć na żywiołowe wsparcie publiczności na Stadio Artemio Franchi. Konfrontacja z Bianconerimi jest jedną z najważniejszą w kalendarzu kibiców z Toskanii.

2
2
2
4
4
3'

Już w 3. minucie Bianconeri starali się wykorzystać ustawionego w przodzie kadrowicza Czesława Michniewicza. Osaczonemu napastnikowi nie udało się jednak odwrócić w kierunku bramki Pietro Terracciano.

14:25

Wojciech Szczęsny nie znalazł się w kadrze Juventusu z powodu kontuzji.

2
1
1
1
2
14:25

Arkadiusz Milik w podstawowym składzie Bianconerich.

1
1
1
14:24

Na początek kolejki ligi włoskiej dojdzie do konfrontacji ACF Fiorentiny z Juventusem FC. Oba zespoły przygotowują się do startu w fazie grupowej europejskich pucharów. Viola będzie reprezentantem calcio w grupie Ligi Konferencji Europy, a Bianconeri ponownie wystartują w Lidze Mistrzów.