Luigi D'Avino #23
schodzi Schodzi
1
90+1'

Atalanta bije głową w mur. Niewiele potrafią zdziałać gospodarze, a czasu mają już niewiele.

90'

Jeszcze 4 minuty emocji przed nami.

86'
Brandon Soppy #93
Mitchel Bakker #33
85'

Gracze Napoli pod bramką Atalanty. Najlepszą obroną jest atak. Słuszne założenie gości.

83'

Ruslan Malinovskiy uderzył lewą nogą. Meret pewnie złapał piłkę.

80'
80'

Kolejna próba Simeone, tym razem z dystansu. Jednak niecelnie.

78'

Powinno być 1:3! Z pola karnego tuż obok słupka uderzył Simeone!

1
77'

Kontra Napoli, ale nawet goście nie wierzyli w powodzenie. Oni już skupiają się jedynie na defensywie.

73'

W grze obu drużyn pojawia się coraz więcej błędów. Zmęczenie daje znać o sobie. Brakuje okazji.

70'
Ruslan Malinovskiy #18
70'
Rasmus Hojlund #17
67'

Atalanta w ataku, ale Napoli cały czas bez większych problemów rozbija próby gospodarzy. Do bramki już jest jednak bliżej niż jeszcze kilka minut temu.

1
64'
63'

Lookman do Hojlunda, ten jednak nie zdołał z kilku metrów wbić piłki do siatki!

1
60'

Dwa kwadranse za nami. Atalanta stara się atakować, ale Napoli skutecznie oddala grę od własnego pola karnego.

1
1
1
58'
2
57'
SSC Napoli
1
55'

Maehle z łatwością przedostał się w pole karne, jego strzał odbił bramkarz, poprawka Lookmana trafił w poprzeczkę!

3
1
54'

Gramy w środku pola. Niewiele dzieje się pod bramkami. Taka sytuacja odpowiada oczywiście gościom.

1
1
51'

Próba uderzenia w wykonaniu Anguissy, ale niewiele z tego wyszło. Piłka w rękach bramkarza.

1
49'

Di Lorenzo dośrodkował piłkę w pole karne z prawej strony. Jednak zbyt mocno. Nikt do niej nie doszedł.

1
47'

Atalanta po przerwie stara się atakować, Napoli nastawione na kontry. Na razie bez okazji bramkowych.