(0:0)
Zakończony
US Cremonese
90+2'

Bezbarwny, nawet wstydliwy występ Cremonese w Turynie. Goście oczywiście nie byli faworytami, ale przez całe spotkanie praktycznie nie zagrozili Mattii Perinowi. Tak jakby ich jedynym pomysłem na niedzielny wieczór było minimalizowanie strat.

1
1
1
1
1
90'

Doliczone cztery minuty.

1
88'

Sporo wolnego miejsca miał na połowie przeciwnika Moise Kean. Napastnikowi Juventusu w pewnym momencie zabrakło koncepcji na zakończenie ataku i poprawienie wyniku.

1
86'

Tymczasem ostatnie minuty podstawowego czasu, a obraz rywalizacji jak przez całe spotkanie. Juventus przeważa pod względem posiadania piłki, a nieliczne ataki Cremonese są kasowane w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Mattię Perina.

83'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Tommaso Barbieri.

wchodzi Wchodzi
Tommaso Barbieri #42
schodzi Schodzi
83'
ZMIANA
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bremer.

Juventus podwyższył prowadzenie i praktycznie zapewnił sobie zwycięstwo z Cremonese. Dośrodkowanie z rzutu rożnego zostało przedłużone przez Arkadiusza Milika w pobliże dalszego słupka. Tam najbardziej przytomnie zachował się Bremer.

Juventus FC
6
4
3
1
75'

Dwie sytuacje do analizowania. Juventus ani nie doczekał się przyznania rzutu karnego, ani uznania gola Arkadiusza Milika. Powodem wstrzymania radości reprezentanta Polski był spalony, który słusznie wypatrzył sędzia asystent.

1
1
3
3
72'

Niezmiennie nużące wymiany podań zawodników Juventusu. Nagle jednak przyspieszenie i akcja zakończyła się strzałem Angela Di Marii ponad poprzeczką w bramce zespołu z Lombardii.

71'
ZMIANA

US Cremonese. Schodzi: Luka Loczoszwili. Wchodzi: Leonardo Sernicola.

Leonardo Sernicola #17
Luka Lochoshvili #44
1
67'
ZMIANA

US Cremonese. Schodzi: Marco Benassi. Wchodzi: Cristian Buonaiuto.

Cristian Buonaiuto #10
67'
ZMIANA

US Cremonese. Schodzi: Alex Ferrari. Wchodzi: Michele Castagnetti.

Michele Castagnetti #19
Alex Ferrari #24
1
67'
ZMIANA

Juventus FC. Schodzi: Federico Chiesa. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #43
1
66'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Danilo za faul blisko koła środkowego.

Juventus FC
1
1
1
1
1
64'

Danilo interweniował na lewej stronie boiska i nie pozwolił zawodnikom Cremonese na kontynuowanie ataku. Ekipa z Lombardii stara się w ostatnich minutach przekonać, że stać ją na dłuższe utrzymanie się w posiadaniu piłki.

1
63'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za nieeleganckie zachowanie.

2
2
62'

Ponownie piłka blisko pola karnego Cremonese. Juventus nie chce dopuścić przeciwnika do głosu, a już najlepszym rozwiązaniem dla podopiecznych Massimiliano Allegriego byłoby podwyższenie prowadzenia.

1
60'

Drużyna z Turynu jest na prowadzeniu, co ułatwia jej wiele spraw. Cremonese odpowiedziało na gola Nicolo Fagioliego jednym atakiem, ale skończył się on tylko groźnym zderzeniem Davida Okereke z Mattią Perinem.

1
1
1
1
1
55'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nicolo Fagioli. Asystował mu Federico Chiesa.

W końcu Juventus przestał ostrzegać i zdobył gola na 1:0 w 55. minucie. Nicolo Fagioli huknął prosto pod poprzeczkę z linii pola karnego. Bramkarz nie miał nic do powiedzenia, ponieważ piłka poszybowała z wysoką prędkością. Trafiła ona do młodego pomocnika Bianconerich po podaniu Federico Chiesy. Skrzydłowy zatańczył z przeciwnikami na skraju pola karnego i przytomnie zauważył rodaka.

Nicolo Fagioli #44
Juventus FC
6
6
1
54'

W 54. minucie Adrien Rabiot sprawdził Marco Carnesecchiego mocnym strzałem zza linii pola karnego. Poradził sobie z nim bramkarz Cremonese. Było to kolejne ostrzeżenie dla grającego zbyt ostrożnie beniaminka.

52'

To zamieszanie trwało zdecydowanie za długo. Daniel Ciofani pojawił się na boisku w masce, która chroni poszkodowaną twarz, ale ma problem z tym sprzętem. Zajął nim z dwie minuty spotkania.

1
48'

Na lewej stronie boiska przyspieszył Federico Chiesa. Po dryblingu było dośrodkowanie reprezentanta Włoch, a po nim piłka przeleciała ponad głową Arkadiusza Milika.

1
czas Druga połowa
46'
ZMIANA

US Cremonese. Schodzi: Felix Afena-Gyan. Wchodzi: Emanuele Valeri.

Emanuele Valeri #3
46'
ZMIANA

US Cremonese. Schodzi: Giacomo Quagliata. Wchodzi: Daniel Ciofani.

komentarz

Dramat Paula Pogby, który opuścił boisko z powodu urazu.

Czy po przerwie padnie minimum gol?
Tak
Nie
komentarz

Uderzenie Arkadiusza Milika to jedno z nielicznych interesujących wydarzeń w pierwszej połowie. Juventus czy to w ustawieniu z jednym napastnikiem, czy to w wariancie z dwoma atakującymi, nie sprawdzał często strzałami Marco Carnesecchiego. Bianconeri mieli zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki, ale nie przekładała się ona na liczne sytuacje podbramkowe. Z kolei beniaminek prawie nie meldował się pod bramką Mattii Perina.

1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
43'

Jeszcze ostatnie szanse na poprawienie wyniku w pierwszej połowie, ale absolutnie nic nie zapowiada gola. Zdecydowana przewaga w posiadaniu piłki Bianconerich, ale Marco Carnesecchi nie musi gimnastykować się między słupkami w bramce.

1
2
41'

Długimi fragmentami można uciąć sobie drzemkę przy meczu Juventusu z Cremonese. Dogodnych sytuacji podbramkowych jest tyle co kot napłakał.

1
1
1
40'

Dramat Paula Pogby. Czeka go kolejna pauza.

1
1
2
1
37'

Federico Chiesa zdecydował się na oddanie strzału zza pola karnego, kiedy to pojawiło się tam trochę przestrzeni. Sporo precyzji zabrakło reprezentantowi Włoch do wpakowania piłki do bramki Marco Carnesecchiego.

1
1
35'

David Okereke nie miał dużych szans na przedostanie się pod bramkę bezrobotnego Mattii Perina. Łupem napastnika Cremonese okazał się wrzut z autu na połowie Bianconerich.

1
1
32'

Arkadiusz Milik ponownie pokazał się blisko bramki beniaminka. Widać, że rozgrzał się już awaryjnie wprowadzony z ławki rezerwowych napastnik. Polakowi nie udało się wykonać dobitki strzału odbitego przez Marco Carnesecchiego.

1
1
1
2
30'

W 30. minucie było pierwsze uderzenie celne na bramkę Cremonese i oddał je właśnie Arkadiusz Milik. Polak nie był zachwycony swoim wyczynem, ponieważ kopnął piłkę delikatnie i dokładnie w miejsce zajmowane między słupkami przez Marco Carnesecchiego.

2
2
29'

Dusan Vlahović pojedynkował się z przeciwnikami blisko linii pola karnego. Ostatecznie Serb nie znalazł miejsca do oddania strzału. Nadspodziewanie mało obowiązków ma Marco Carnesecchi między słupkami w bramce Cremonese.

27'

Pierwsza akcja już za wprowadzonym z ławki rezerwowych na boisko Arkadiuszem Milikiem. Na razie również ustawienie Juventusu z dwoma napastnikami nie sprawia dużego problemu obrońcom Cremonese.

1
2
25'

Paul Pogba już w 23. minucie opuścił boisko z powodu urazu. Kariera Francuza gwałtownie zahamowała z powodu kontuzji i nie wydaje się, żeby ponownie miała nabrać rozpędu. Paul Pogba schował twarz w koszulce, a Massimiliano Allegri oraz Angel Di Maria próbowali dodać otuchy zrozpaczonemu piłkarzowi.

4
24'
ZMIANA
22'

Miękka wrzutka nie sprawiła problemu czujnemu na przedpolu Marco Carnesecchiemu. Na dodatek Paul Pogba runął na boisko z powodu urazu.

1
1
2
20'

Ponownie suną z atakiem Bianconeri. Drużyna z Turynu ma zdecydowaną przewagę pod względem posiadania piłki, ale jeszcze nie przeprowadziła akcji stanowiącej duże zagrożenie dla Marco Carnesecchiego.

18'

Bremer przed szansą na zdobycie prowadzenia po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W gąszczu obrońców Cremonese nie było łatwo o oddanie skutecznego uderzenia.

16'

Dla odmiany szansa na zaskoczenie obrony Juventusu dograniem z rzutu wolnego. Poradzili sobie w powietrzu gospodarze, a kiedy Juan Cuadrado sposobił się do przeprowadzenia kontrataku, został zatrzymany przewinieniem taktycznym. Kolumbijczyk bezowocnie domagał się przyznanie żółtego kartonika graczowi Cremonese.

14'

Pokazuje się na boisku Paul Pogba. Jedna z jego akcji zakończyła się przyblokowanym uderzeniem z obrębu pola karnego, a następna została powstrzymana faulem w znacznej odległości od bramki Marco Carnesecchiego.

12'

Po raz pierwszy po powrocie do klubu w podstawowym składzie Juventusu jest Paul Pogba. Zabrakło Wojciecha Szczęsnego oraz Arkadiusza Milika. Bramkarza reprezentacji Polski można spodziewać się w bramce w czwartek, kiedy to Bianconeri powalczą na wyjeździe z Sevilla FC o awans do finału Ligi Europy. Milik pozostaje kandydatem do wejścia na boisko z ławki rezerwowych jeszcze dziś.

8'

Juventus prezentuje możliwości w ataku pozycyjnym. Na razie wymiany podopiecznych Massimiliano Allegriego nie robią dużego wrażenia na spokojnej publiczności.

1
1
5'

Juventus stoi przed szansą wykorzystania niepowodzeń Lazio, Milanu, Atalanty oraz AS Romy. Żaden z wymienionych klubów, które kandydują do awansu do Ligi Mistrzów, nie zdobył w trwającej kolejce kompletu punktów. Na swoim postawił tylko Inter Mediolan w meczu z US Sassuolo. Bianconeri są faworytami w spotkaniu na Allianz Stadium z niemal skazanym na spadek beniaminkiem.

2'

Juventus w strojach przygotowanych pod kątem następnego sezonu. Ich barwy są tradycyjne i adekwatne do przydomka Bianconeri. Z kolei Cremonese w czerwonych koszulkach oraz spodenkach z białymi elementami.

czas Start meczu
20:18

Zestawienie Cremonese.

20:17

Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik na ławce rezerwowych Juventus.

20:13

Sędzia: Daniele Chiffi

1
20:07

Na zakończenie niedzielnego grania w lidze włoskiej dojdzie do starcia Juventusu z Cremonese. Bianconeri mogą poprawić sytuację w grze o awans do Ligi Mistrzów. W trwającej kolejce po komplet punktów nie udało się sięgnąć Lazio, Milanowi, Atalancie oraz Romie. Przeciwnikiem zespołu z Turynu będzie przedostatnia drużyna w tabeli.