22
15
17
87'

Pora na ostatnie przyspieszenia obu drużyn, ale wynik 4:1 nie pozwala już na budowanie dramaturgii przed ostatnimi minutami spotkania. FC Barcelona zbudowana wysokim prowadzeniem i stara się, zgodnie z filozofią Xaviego, utrzymywać jak najdłużej w posiadaniu piłki.

111
24
10
9
4
84'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Franck Kessie.

23
10
7
4
7
84'
ZMIANA
33
13
6
5
8
82'

Ansu Fati i Robert Lewandowski rozmontowali defensywę Realu Sociedad.

68
18
10
6
6
79'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Robert Lewandowski.

4:1 to już bardzo wyraziste prowadzenie! FC Barcelona niszczy przeciwnika. Komplet punktów na pewno zostanie zabrany do Katalonii. Podanie Roberta Lewandowskiego nie zostało zahamowane i piłka trafiła do Ansu Fatiego. Wprowadzony z ławki rezerwowych młodzian ma już na koncie gola oraz dwie asysty. Kapitalne wejście!

655
184
29
19
22
78'
ZMIANA

Real Sociedad. Schodzi: Mikel Merino. Wchodzi: Jon Karrikaburu.

5
78'
ZMIANA

Real Sociedad. Schodzi: Aritz Elustondo. Wchodzi: Andoni Gorosabel.

2
77'

FC Barcelona już na zdecydowanym prowadzeniu i nie pozwala na odpowiedź coraz mocniej zniechęconym przeciwnikom. Real Sociedad nie wykorzystywał swoich szans na zdobycie prowadzenia, a Robert Lewandowski i spółka potrafili znaleźć odpowiedni moment do ataku.

30
15
5
4
2
75'
41
8
6
3
5
73'

Uderzenie Alexandra Isaka nie sprawiło problemu bramkarzowi Barcelony. Podkręcona piłka szybowała zbyt powoli i została wyłapana przez ustawionego w odpowiednim miejscu Marca-Andrego ter Stegena.

51
26
6
8
7
71'
ZMIANA
37
10
12
8
5
70'
ZMIANA

Real Sociedad. Schodzi: Takefusa Kubo. Wchodzi: Mohamed-Ali Cho.

Mohamed-Ali Cho #11
3
1
5
6
6
70'
ZMIANA

Real Sociedad. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Benat Turrientes.

Benat Turrientes #27
7
7
3
4
5
70'
ZMIANA

Real Sociedad. Schodzi: Alexander Isak. Wchodzi: Robert Navarro.

Robert Navarro #29
35
7
4
4
3
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Ansu Fati.

Mają to piłkarze Barcelony, ma to Robert Lewandowski! Dwa gole Polaka na Anoeta! Real Sociedad nie potrafił wybić piłki po dośrodkowaniu Raphinhi. Pozostała ona w posiadaniu gości i przepchnięta przez Pedriego, została wkrótce wpakowana do bramki przez "Lewego". Brawo!

2329
709
81
33
40
66'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Ansu Fati.

FC Barcelona ponownie na prowadzeniu. Goście przetrwali ataki Realu Sociedad i sami przeszli do natarcia. Rewelacyjne podanie Ansu Fatiego do ustawionego w polu karnym Ousmane'a Dembele, a ten nie mógł pozwolić sobie na zmarnowanie sytuacji podbramkowej. 2:1 dla Dumy Katalonii!

530
154
22
19
23
65'

Po podwójnej zmianie Xaviego była akcja z wykorzystaniem Roberta Lewandowskiego. Napastnik Barcelony dostał piłkę po podaniach Raphinhi i Gaviego, po czym oddał niedopieszczone uderzenie. Szkoda.

31
15
10
19
12
64'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Ferran Torres. Wchodzi: Ansu Fati.

33
9
4
4
5
64'
ZMIANA

FC Barcelona. Schodzi: Alex Balde. Wchodzi: Raphinha.

21
4
2
2
3
62'

Niebawem zmiany Xaviego.

26
8
7
4
4
61'

Kibice gospodarzy chcą niespodzianki!

3
1
60'

Takefusa Kubo rozpędził się na lewej stronie boiska, ale swoim podaniem nie uruchomił żadnego zawodnika wbiegającego w pobliże bramki Marca-Andrego ter Stegena. Cała akcja Realu Sociedad została przerwana chwytem doświadczonego golkipera.

13
55'

W ostatnim momencie zablokowane zostało uderzenie dryblującego w polu karnym Gaviego. Jeszcze próbował strzelić gola Robert Lewandowski, ale w potwornym gąszczu nóg udało się przechwycić piłkę bramkarzowi.

18
13
13
28
18
54'

Podniosła się temperatura na trybunach, ponieważ kibice Realu Sociedad już przez kilka sekund zaczęli cieszyć się z ponownego pokonania Marca-Andrego ter Stegena. FC Barcelona próbuje odpowiedzieć na to zagotowanie skutecznym atakiem.

21
12
5
6
5
54'

Piłka po raz drugi tego wieczoru w bramce Barcelony, ale nie ma gola z powodu spalonego w momencie dośrodkowania. Denerwuje się publiczność, ale decyzja sędziego była raczej słuszna.

46
23
9
10
18
51'

Piłkarze rezerwowi z Katalonii rozpoczęli rozgrzewkę przed ewentualnym pojawieniem się na boisku. Dużo wskazuje na to, że zmiany będą potrzebne Xaviemu.

23
6
8
7
5
51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo za zatrzymanie faulem Takefusy Kubo.

11
6
11
7
14
49'

FC Barcelona nie przebiła się z atakiem po crossowym podaniem na prawe skrzydło. Piłka została zatrzymana przez zawodników z San Sebastian i rozgorzała na nowo walka o panowanie w środku pola.

7
8
9
6
9
47'

Powracający z szatni na boisko gracze Barcelony zostali przywitani głośnymi gwizdami. Wśród nich oczywiście Robert Lewandowski, który postara się po przerwie o skompletowanie dubletu.