(3:0)
Zakończony
Real Betis
komentarz

Dobry mecz Barcelony, dobry Lewandowskiego, ale pamiętać należy, że rywal grał przez większość meczu w osłabieniu.

15
6
3
4
5
90+3'

Strzał Lewandowskiego minął mur, ale piłka poszybowała wprost w bramkarza.

24
17
10
5
3
90+2'

Jeszcze będzie rzut wolny dla Barcelony. Piłkę zabrał Lewandowski, on chce pokazać sztuczkę!

65
35
11
6
10
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

21
11
5
3
6
89'

Yamal przepięknie do Dembele, ale Francuzowi trochę zabrakło, aby skierować piłkę do bramki.

13
10
8
15
3
86'

Błąd popełnił Montoya, w świetnej sytuacji znalazł się Lamine Yamal, ale 15-latka zatrzymał bramkarz!

13
16
22
11
8
82'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Rodriguez Guido. Fati ograł Williama Carvalho i zagrał na piąty metr, a tam Guido niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki. 4:0!

86
59
41
16
16
83'
8
79'

Kolejny problem mają goście. Urazu doznał Joaquin i Betis prawdopodobnie będzie grał w dziesiątkę.

12
22
22
14
10
79'

Balde chciał posłać efektownego rogala z pola karnego, ale wyraźnie spudłował.

17
10
10
11
13
Robert Lewandowski zdobędzie kolejnego gola w meczu?
I to nie jednego
16
11
8
3
7
76'

Kwadrans do końca. Goście mają coraz mniej sił, a Barcelona wciąż sporo ochoty do ataku.

43
26
7
7
5
75'
7
3
5
7
2
72'
64
36
10
2
3
72'

Najpierw zablokowany został strzał Kounde, po chwili z dystansu mocno, ale niecelnie przymierzył Raphinha.

10
10
10
12
11
72'
11
9
8
4
5
69'

Araujo doszedł do dogrania z rzutu rożnego, ale piłki nie umieścił w bramce Betisu!

13
9
8
11
27
69'

Szarżował Fati, ale nie dogrywał do Lewandowskiego, ale do Balde. Piłkę na korner wybili goście.

7
9
5
6
26
66'

Lewandowski niepotrzebne przejmował piłkę. Polak był na spalonym i sędzia akcję przerwał.

10
15
12
34
16
64'
2
3
29
5
1
63'
Abner Vinicius #20
3
7
4
2
2
61'

Zamieszanie w polu karnym Betisu. Tym razem zabrakło uderzenia. Barcelona wciąż pazerna, szuka bramki numer cztery.

32
17
6
4
6
59'
18
9
10
4
7
59'
57'

Lewandowski jak Benzema. Pedri do Polaka, a ten uderzył obok bramkarza, ale trafił w słupek!

38
21
21
26
14
54'

Lewandowski wyszedł sam naprzeciwko bramkarza, ale piłkę spod nóg zabrał mu bramkarz!

59
53
28
29
35
53'

Groźnie pod bramką Barcelony. Przed szansą Miranda, ale górą ter Stegen! Zaspała defensywa lidera La Liga.

23
15
12
7
17
50'

Cały czas gra toczy się na połowie Betisu. Goście wyszli z założenia, że ich celem teraz jest przegrać jak najniżej.

18
9
9
6
6
47'

Mocno weszła Barcelona w 2. połowę. Aktywny jest Lewandowski, Polak jednak ponownie w bramkę nie trafił.

22
19
12
32
12
46'

W dobrej sytuacji znalazł się Lewandowski. Próba z ok. 20 metrów poszybowała dość daleko od bramki Betisu.