(1:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Gospodarze uczynili duży krok w kierunku utrzymania. Z kolei Real musi gonić Atletico, które obecnie jest wiceliderem.

27
21
1
2
2
90+16'

Kocioł pod bramką Valencii, ale gola nie ma!

32
17
2
1
2
90+15'

Kroos fatalnie wykonał rzut wolny. Od bramki gospodarze.

38
26
3
3
5
90+14'

To niebywałe, ale piłkarze wciąż grają!

4
10
8
6
21
90+12'

Benzema sam na sam z bramkarzem, ale górą Mamardashvili!

37
23
5
2
4
90+11'

Kolejna przerwa w grze. To spotkanie z piłką nożną ma już niewiele wspólnego.

1
2
4
3
9
90+9'

Jeszcze trochę pogramy. Przypuszczamy, że 3-4 minuty, czyli łącznie ok. 14 minut.

1
1
4
8
10
90+4'
Yunus Musah #4
Valencia CF
3
1
3
6
90+7'
CZERWONA KARTKA

Vinicius wyrzucony z boiska za uderzenie rywala!

38
22
3
1
5
90+7'

Jeszcze mamy VAR. Vinicius uderzył Duro.

10
5
3
1
2
90+4'
6
90+4'

Kroos uderzył z rzutu wolnego, Gruzin w bramce Valencii jest nie do pokonania!

14
8
3
1
1
90+1'

Powinien być remis! Strzał Valverde z pola karnego odbił bramkarz!

14
6
4
1
2
90'

Sędzia doliczył 10 minut.

1
2
2
4
7
90'
90'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
2
1
89'

Akcja Valencii, uderzał Gaya, ale Courtois pewnie interweniował.

4
1
1
2
1
88'
Real Madryt
9
5
1
86'
86'
Real Madryt
4
2
1
83'

Kluivert z bliska do bramki, ale gola nie ma. Zawodnik Valencii był na spalonym.

2
2
5
4
83'

Valencia skupia się na defensywie, gospodarze wyraźnie opadli z sił. Real w natarciu.

2
1
2
2
81'

Szybkie wyjście Valencii, akcja zakończona niecelnym strzałem Kluiverta.

3
78'

Wróciliśmy do gry. Real ponownie w ataku. Groźnie było pod bramką Valencii, ale gola nie ma.

5
2
2
1
1
75'

Już wiadomo co co chodzi. Vinicius był obrażany i spotkanie zostało przerwane. Wrócimy jeszcze do gry?

2
1
75'

Cały czas trwają narady i konsultacje. Dwie piłki, przedmiot. Nerwowo w okolicach murawy.

1
72'

Nerwowo na boisku. Pojawiła się na nim druga piłka. Sytuacja rozwścieczyła Viniciusa, który przestał panować nad nerwami.

1
4
1
2
71'
Valencia CF
3
2
68'

Zagranie do Rodrygo, strzał rezerwowego z kilku metrów poszybowało ponad bramką!

1
2
2
68'
65'

Valencia stara się kontrować Real. Królewscy starają się grać szybciej, ale zagrozić miejscowym nie są w stanie.

1
1
64'
64'
61'

Dwa kwadranse pozostały Realowi na wyrównanie. Królewscy starają się atakować, ale nie są w stanie poważniej zagrozić Valencii.

1
1
58'
Samuel Lino #16
56'

Dogrywał Asensio, uderzał Rodrygo. Piłka frunęła na aut, ale bramkarz dla pewności jeszcze ją wybił.

1
1
57'
1
54'

Kluivert do Lopeza, który w polu karnym zwiódł obrońcę, ale strzał z ok. 12 metrów odbił Courtois!

1
1
1
52'

Strata Vazqueza, szarża Kluiverta, ale błąd partnera naprawił Militao.

1
50'

Aktywniejszy Real, gorąco musiało być w szatni Królewskich w przerwie.

1
2
47'

Real po zmianie stron ruszył do ataku. Valencia stara się przetrwać pierwsze minuty.