Obie drużyny marzą już o końcu spotkania. Hamulić stara się w pojedynkę coś zdziałać, ale niewiele mu wychodzi.

2
1
114'
112'

Gol! Strzelił Tom Hateley. Asystował mu Michał Chrapek. Piast dobija rywala. Chrapek do Hateley'a, a ten wbił piłkę do siatki. 0:3!

7
4
3
3
109'

Przed szansą mógł znaleźć się Hamulić, Munoz w ostatniej chwili zatrzymał rywala.

1
1
1
108'

Stal już raczej nie będzie ryzykował. Mielczanie nie wierzą w możliwość odrobienia strat. Gospodarzom pozostaje gra na tzw. aferę.

komentarz

Jeszcze kwadrans przed nami, ale w meczu już raczej wszystko jasne.

1
5
4
105+1'

Gol! Strzelił Alexandros Katranis. Asystował mu Tom Hateley. Szybka akcja Piasta, zagranie do Katranisa, który podwyższył prowadzenie Piasta. 0:2!

8
5
10
7
105'

Sędzia doliczył miinutę.

1
103'

Stal po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć Piastowi. Czasu gospodarze jednak jeszcze trochę mają.

2
2
1
101'
101'
101'
99'

Gol! Strzelił Gabriel Kirejczyk. Asystował mu Michał Chrapek. Błąd popełnił Dudek, Chrapek przejął piłkę, zagrał do Kirejczyka, a ten zdobył gola! 0:1!

8
5
9
14
97'

Niewiele dzieje się w polach karnych. Piast gra w przewadze, ale jak na razie nie wykorzystuje tego.

1
2
94'

Faul na Domański i sędzia wyciągnął żółtą kartkę.

1
1
93'

Piast gra w liczebnej przewadze i stara się dyktować warunki gry. Stal przyczajona.

1
91'
czas Pierwsza połowa dogrywki
komentarz

Krótka przerwa i przed nami dogrywka!

1
90+5'

Piast mógł zadać cios. Strzał Kirejczyka obronił Dudek, po chwili Flis wybił piłkę sprzed linii bramkowej!

1
1
2
1
90+4'
CZERWONA KARTKA

Faul taktyczny Wolskiego na Kirejczyku i Stal w dziesiątkę!

2
4
4
3
3
90+1'

Jeszcze starał się szarpnąć Hamulić, ale obrona Piasta była czujna.

3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

2
2
2
3
90'

Stal dłużej utrzymuje się przy piłce. Niewiele z tego wynika. Przed momentem strzał Hamulicia poszybował w ręce bramkarza.

2
87'

Końcowe minuty. Drużyny starają się atakować, ale brakuje dokładności.

3
84'

Hiszpański nadepnął Pyrkę, który odczuł starcie.

4
83'

W końcówce należy spodziewać się szybszego tempa. Drużyny będą chciały uniknąć dogrywki.

3
81'
81'
80'

Ostro zaatakował rywala Pyrka. Gracz Stali trafiony w twarz.

2
2
4
79'

Ameyaw łapią skurcze. Zawodnik Piasta stara się jednak wrócić do gry.

2
77'

Dogrywał Domański, uderzał Hamulić, ale w bramkę nie trafił.

2
2
2
76'

Zagranie do Matrasa, który już składał się do strzału. Jednak Kirejczyk przeszkodził w dobrym uderzeniu i uratował gliwiczan.

2
74'

Chrapek znalazł sobie miejsce do uderzenia. Piłka trafiła w słupek! Poprawka Dziczka była niecelna.

1
1
1
71'

Uciekał Ameyaw, Wolski go sfaulował i otrzymał kartkę.

2
1
69'

Minuty płyną, coraz więcej wskazuje na to, że w meczu będzie dogrywka.

1
66'

Faul na Hamuliciu, sędzia pokazał kolejną kartkę w meczu.

5
2
1
64'

Groźnie mogło być pod bramką Stali. Po dośrodkowaniu piłka zmierzała w kierunku bramki, ale czujność zachował Dudek.

2
2
3
2
63'
59'

Wejście Hamulicia daje nadzieję, że w końcu w potyczce coś się zacznie dziać pod bramkami.

3
2
1
1
1
58'
55'

Znowu tempo gry spadło. Potyczka wyrównała się. Cały czas brakuje przyspieszenia tempa pod bramką rywala.

1
51'

Kolejna próba Poreby. Ponownie obok słupka. Żwawsza 2. połowa, ale do ideału wciąż daleko.

2
2
1
49'

Jest i celny strzał. Próba Poreby poszybowała dokładnie tam, gdzie stał Szymański.

9
8
1
48'

Po zmianie stron gospodarze starają się grać szybciej. Jak na razie bez okazji bramkowych.