Liga Konferencji Europy: 1/16 finału, pierwsze mecze
(0:0)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Bez goli w pierwszym meczu Bodo/Glimt z Lechem. Wszystko wyjaśni się za tydzień w Poznaniu.

40
11
4
7
4
90+3'

Jeszcze wrzutka w pole karne Lecha, piłkę wybił obrońca. Po chwili Bednarek wyłapał kolejne dogranie.

40
16
6
6
7
90'

Jeszcze 4 minuty emocji.

51
35
29
28
27
89'
22
86'

Gospodarze ruszyli z dopingiem. To końcówka potyczki i fani Bod/Glimt jeszcze wierzą w wygraną.

5
10
17
11
21
83'

Powoli przysypiamy. Gospodarze bez koncepcji na atak, goście zadowoleni z 0:0. Lech ma rewanż u siebie i to duży komfort.

35
27
8
4
9
80'
2
80'
5
79'

Minuty płyną, pod bramką Lecha dzieje się na szczęście coraz mniej złego. 0:0 coraz bardziej realne.53

12
4
2
3
5
76'

Kwadrans do końca. Już wiemy, że szaleństwa strzelców w czwartkowych wieczór nie uświadczymy.

12
22
9
10
10
74'

Patrzymy na statystyki. Strzały celne Lecha: WOW!

33
23
16
34
37
72'

Zmiany, zmiany, zmiany. Tymczasem na boisku obraz gry bez zmian. Nikt nie chce zmieniać, bo zmiany przy takim wyniku dobre nie są.

7
9
5
3
3
72'
14
70'
3
70'
4
70'
3
68'

Lech wyszedł z kontrą, ale wyszedł z tego atak pozycyjny. W końcu Karlstroem tragicznie rozegrał piłkę w środku pola. Tak nie można.

1
7
2
3
12
66'
35
16
2
3
4
65'

Czerwiński odważnie wstawił nogę i uratował Lecha. Przy okazji rywal zostanie ukarany.

13
11
2
4
3
64'

Lech przestał zagrażać gospodarzom. Ponownie zawodnicy Bodo/Glimt czują się mocniejsi i mogą zaszkodzić mistrzom Polski.

2
6
4
8
16
61'

Moumbagna tym razem starał się niepokoić Bednarka. Po drodze piłka odbiła się od obrońcy i wyszła na rzut rożny.

10
4
9
6
8
60'

Albert Gronbaek kolejny raz znalazł miejsce do uderzenia. Próba z ok. 20 metrów przeleciała metr obok lewego słupka.

10
5
5
6
8
57'

Lech kolejny raz poszukał okazji po wyjściu prawą stroną. Szymczak do Pereiry. Po chwili goście wywalczyli korner.

34
10
12
8
9
55'

Odważniej grają piłkarze Lecha po zmianie stron. Gospodarze w tyłach mają coraz większe problemy.

44
12
4
7
8
53'

Lech powinien prowadzić! Prawą stroną urwał się Szymczak, zagrał na szósty metr. Tam do piłki dopadł Marchwiński, ale SPUDŁOWAŁ!

10
10
14
32
60
50'

Niepewnie zachowała się obrona Lecha, piłkę nogą odbił Bednarek. Po chwili strzał z pola karnego Mvuki poszybował ponad bramką.

9
3
6
2
6
49'

Lech starał się szybko i sprytnie wznowić grę. Podanie do Szymczaka było minimalnie zbyt mocne. Piłka opuściła boisko.

5
4
11
1
48'

Faul taktyczny na Marchwińskim, kartki nie ma, a być powinna.

3
6
8
47'

Już groźnie pod bramką Lecha. Wycofanie do Pellegrino, ten uderzył z ok. 18 metrów. Źle trafił w piłkę i ta poszybowała daleko od bramki.