2
1
1
85'

Maguire faulował Buszczana. Przesadził Anglik, zbyt agresywnie zaatakował bramkarza. Wcześniej mocno z rzutu wolnego uderzył Rashford i Buszczan lekko musnął piłkę.

1
1
1
81'

Kolejny rajd Mudryka, ale świetnie zachował się Walker, wygrał fizyczną walkę w polu karnym i nie pozwolił rywalowi na nic.

1
81'

Dziesięć minut do końca. Jedni i drudzy wyglądają tak, jakby remis w pełni ich satysfakcjonował.

1
79'

Podanie po linii w kierunku Rashforda. Znowu brakuje dokładności. Anglik nie dogonił piłki w obrębie boiska.

1
75'

Niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach.

1
1
3
1
1
72'

Maguire strzelał głową, ponownie bardzo lekko. Buszczan pewnie łapie piłkę.

1
2
3
2
2
71'

W polu karnym leżał jeszcze Mudryk. Potrzebuje pomocy medycznej.

1
1
1
71'

Przerodziło się to w kontrę Anglików. Kane wrzucał płasko z prawej strony, ale wybronili się Ukraińcy.

70'

Ładna akcja Ukrainy prawą stroną. Ostatecznie rzut rożny.

1
2
69'

Chaotyczny rajd Mudryka lewym skrzydłem. Ruszył na przebój, bez wsparcia. Nie przedostał się w pole karne.

1
66'
65'
64'

Kane strzelał płasko zza pola karnego. Źle. Obok bramki.

1
1
63'

Mała gra gości w polu karnym. Saka dryblował na małej przestrzeni i w końcu został zablokowany. Sugerowali, że ręką, ale sędzia jest innego zdania.

62'

I znowu bardzo długo budują swoje akcje Anglicy.

59'

Saka! Ależ blisko. Świetny strzał z szesnastu metrów i poprzeczka ratuje Ukrainę!

1
1
57'

Powalczyli w pressingu Ukraińcy. Zinczenko wycofał piłkę przed pole karne, ale Sudakow nie miał dużo miejsca, atakował go Rice, w efekcie czego uderzenie okazało się bardzo niecelne.

56'

Maguire dostrzegł rozpędzonego Chilwella, ale podał niedokładnie w jego kierunku. Była próba opanowania piłki na wślizgu - nieudana.

54'

Maddison z rzutu rożnego, był niepilnowany na dalszym słupku Maguire, lecz jakoś tak pokracznie nabiegał na piłkę i nie trafił w nią czysto.

1
51'

Krótko to rozegrali. Walker wrzucał w pole karne, Maguire wygrał walkę w powietrzu, ale strzelił niecelnie.

51'

Kane faulowany, ale do bramki Ukrainy daleko, ponad 40 metrów.

50'

Mecz wygląda dokładnie tak, jak w pierwszej połowie. Ukraina w głębokiej defensywie.

1
1
48'

Bellingham strzelał głową po dośrodkowaniu z prawej flanki, ale zabrakło dokładności. Pewnie broni Buszczan.

1
46'

Gramy!

1
2
1
czas Druga połowa
46'
komentarz

Zawodnicy wracają na boisko.

1
komentarz

Przerwa. Jest to przeciętny mecz, Anglicy mają optyczną przewagę, ale póki co mamy remis 1:1.

1
2
1
45'

Sędzia dolicza minimum 1 minutę.

45'

Zinczenkoo chciał uruchomić Mudryka prostopadłym podaniem, ale w porę odczytał wszystko Pickford i skutecznie interweniował poza polem karnym.

1
1
43'
5
3
1
42'

Sytuacja na styku, ale spalonego nie było. Gol prawidłowy.

3
2
2
2
42'

Sprawdzamy na VAR ewentualnego spalonego.

2
41'

Gol! Strzelił Kyle Walker. Asystował mu Harry Kane.

I tak kompletnie z niczego Anglia wyrównuje! Kane bardzo długo składał się do podania. Niezgrabnie, w zwolnionym tempie. W końcu jednak popisał się idealnym zagraniem w pole karne. Walker zgubił całą defensywę, przyjął piłkę i strzelił przy bliższym słupku.

10
5
3
1
3
40'

Angielscy kibice śpiewają hymn.

3
3
1
1
39'

Ukraińcy nieco dłużej utrzymali się przy piłce, choć tym razem nic nie udało się wykreować. Goście trochę na stojąco.

1
1
2
36'

To powinno być 1:1. Strata Ukrainy na własnej połowie, Bellingham podawał prostopadle w kierunku Maddisona, ale ten fatalnie przyjmował piłkę na szesnastym metrze.

2
2
1
1
1
34'
1
1
1
1
4
33'

Obraz gry się nie zmienia. Anglicy są zdecydowanie dłużej w posiadaniu piłki, ale nie przekłada się to na stwarzane sytuacje.

1
30'

Jaremczuk przewrócił się w polu karnym gości, ale to on faulował. Guehi był szybszy i zdążył wbiec przed rywala.

1
29'

Anglicy mogli odpowiedzieć. Popracował w odbiorze Bellingham, zagranie w pole karne, jednak Saka nie miał możliwości do oddania strzału. Wycofanie piłki przed "szesnastkę" i Henderson uderzył nad bramką.

1
27'

Była jeszcze informacja, że VAR to sprawdzał, ale nawet nie było podstaw. Bramka prawidłowa.

1
26'

Gol! Strzelił Ołeksandr Zinczenko. Asystował mu Juchym Konopla.

Ależ akcja Ukrainy! Perfekcyjnie to rozegrali. Wszystko w tempo, Cyhankow zagrał na obieg, rozpędzony Konopla umiejętnie wycofał piłkę, a Zinczenko po prostu dokonał egzekucji z kilku metrów!

10
23'

Była okazja do kontry, Zinczenko miał sporo przestrzeni przed polem karnym, lecz podawał niedokładnie w kierunku Jaremczuka. Sam był na siebie zły po tym zagraniu.

22'
21'

Tym razem Mykołenko zakręcił przeciwnikiem na skrzydle, zagrał w pole karne i skiksował Rice. Mogło być niebezpiecznie, jednak Mudryk nie przepchnął Walkera, a ten pozwolił, by piłką przejął Pickford.

19'

Wrzutka w pole karne z lewej strony, ale Matwijenko uprzedził Kane'a. Trochę skiksował, ale piłka i tak znalazła się po chwili w rękach Buszczana.

16'

Gwizdy ukraińskich kibiców, bo Anglicy nie oddają piłki.

1
1
2
15'

Długo, cierpliwie budują swoje akcje przyjezdni.

13'

Saka strzelał z kilkunastu metrów. Ofiarnie rzucił mu się pod nogi jeden z Ukraińców i zdążył z blokiem.

1
1
12'

Wrzutka z prawej strony, ale niedokładna. Kane nie miał szans nic z tego zrobić.

1
1
9'

Goście wymieniają dużo podań, ale nie potrafią - póki co - wykreować sobie sytuacji strzeleckiej.

7'

Chilwell ruszył odważnie lewym skrzydłem, zagrał płasko z linii końcowej, jednak nie doszedł do piłki żaden z partnerów.

1
7'

Saka trafiony w nogę przez Mykołenkę, ale nie ma potrzeby interwencji sztabu medycznego. Anglik chwilę leżał na murawie.

1
6'

Na razie Ukraina ma problem z wydostaniem się z własnej połowy. Nie jest w stanie wymienić dwóch podań.

4'

Bellingham podawał w pole karne, jednak trochę zbyt mocno i Saka nie zdołał opanować piłki w boisku.

1
3'

Anglicy nie schodzą z połowy przeciwnika.

1'