(0:2)
Zakończony
Czechy
komentarz

Koniec! Czesi pewnie wygrywają na wyjeździe z Wyspami Owczymi 3:0 i umacniają się na pozycji lidera "polskiej" grupy!

1
1
90+3'

Bardzo niecelny strzał Matouska.

90+2'

Jakieś przepychanki na murawie. Wyraźnie przesadził Edmundsson, który ostro potraktował rywala przy linii bocznej. Ewidentnie szukał spięcia.

90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty.

1
89'
wchodzi Wchodzi
Lukas Sadilek #18
schodzi Schodzi
88'

Niewiele dzieje się w końcówce. Obie drużyny czekają już na końcowy gwizdek.

85'

Wrzucał Sadilek, zamykał akcję na dalszym słupku Kral, ale nie trafił czysto w piłkę.

85'

Na trybunach sielanka, cały czas gra "orkiestra". A tymczasem Czesi suną z kolejnymi atakami.

83'
Stefan Radosavlevic #17
Solvi Vatnhamar #10
1
83'
Rogvi Baldvinsson #13
Jakup Andreasen #22
83'
Magnus Egilsson #2
Gilli Rolantsson #14
80'

Czechy. Schodzi: Vaclav Jurecka. Wchodzi: Jan Matousek.

Jan Matousek #20
80'
80'

Cerny miał okazję na hat-tricka. Sytuacja dużo prostsza niż te, po których strzelał gole. Był w polu karnym, ale przestrzelił!

79'

Czesi nie podbiegają do bramkarza albo obrońców rywala. Pozwalają rozgrywać piłkę, jednak Wyspy Owcze nie wiedzą, co mają robić.

78'

Ambitnie grają gospodarze, ale kompletnie nie mają argumentów. Różnica klas jest widoczna gołym okiem.

75'

Cerny po raz drugi! Opanował piłkę w narożniku pola karnego i uderzył nie do obrony przy dalszym słupku!

74'

I znowu taktyka gości to ciągłe dośrodkowania w pole karne. Michał Probierz byłby dumny.

73'

Upływają kolejne minuty, a obraz gry się nie zmienia. Cały czas Czesi mają kontrolę nad meczem.

72'

Mamy przerwę w grze, bo na boisku leży kontuzjowany Gestsson. Bramkarz potrzebuje pomocy medycznej.

69'

Czechy. Schodzi: Adam Hlozek. Wchodzi: Lukas Provod.

Lukas Provod #14
69'
Mojmir Chytil #10
Jan Kuchta #11
67'

Wreszcie ożywili się kibice na trybunach, ale nawet nie było strzału. Po odbiorze na połowie Czechów była próba prostopadłego podania, jednak Pavlenka dobrze czytał grę i nie pozwolił na uderzenie.

65'
Wyspy Owcze
63'

Wyspy Owcze wciąż bez jakiegokolwiek strzału.

62'

Znowu spalony. Kuchta nie utrzymał linii po podaniu na prawej stronie. Później było groźnie, bo Kuchta mocno zagrywał wzdłuż pola karnego i desperacko ratowali się gospodarze.

59'

Znów było groźnie pod bramką gospodarzy. Wrzucał ze skrzydła Jurasek, główkował z jedenastu metrów Kuchta, ale instynktownie broni Gestsson!

58'
Hanus Sorensen #8
Joannes Bjartalio #7
58'
Joan Edmundsson #9
Petur Knudsen #19
56'

Potężne uderzenie Hlozka zza pola karnego... zablokowane. Mimo wszystko sędzia asystent podniósł chorągiewkę. Wcześniej na spalonym był Jurecka.

56'

Tymczasem goście. Mocne dośrodkowanie Juraska z lewej strony, ale brakuje strzału.

55'

Gestsson rozłożył ręce. Nikt z kolegów nie pokazał mu się do gry. Wykopał więc piłkę na oślep, byle dalej od bramki.

53'

Nie ma prób akcji ofensywnych po stronie gospodarzy. Czesi stanowią monolit w defensywie i trudno jest się przebić. O strzałach na bramkę nawet nie wspominamy.

50'

Była doskonała okazja na 0:3! Cerny podał prostopadle do Kuchty, ale ten fatalnie pudłuje!

49'

Kontra Czechów w przewadze liczebnej i... gwizdek arbitra. Jego zdaniem Jurecka pomagał sobie ręką, gdy przyjmował piłkę przed polem karnym. Zawodnik zdziwiony, zarzeka się, że było czysto.