Liga Mistrzów: Półfinały, pierwsze mecze
(1:0)
Zakończony
Manchester City
komentarz

Bez zwycięzcy w pierwszym półfinale Ligi Mistrzów. Wszystko wyjaśni się za osiem dni w Manchesterze.

33
16
7
11
10
90+2'

Kontra Realu. Niewidoczny Haaland do De Bruyne. ale dobrze wrócił obrońca.

24
14
6
10
12
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

24
11
13
9
13
90'

Kapitalnie huknął z dystansu Aurelien Tchouameni, Ederson uratował City parując piłkę na korner!

26
16
7
11
19
88'

W końcówce Real Madryt stara się być aktywniejszy, zawodnicy City szans szukają po nielicznych kontrach.

16
11
6
4
8
87'
6
4
9
5
27
86'
20
12
7
7
15
84'

Końcowe fragmentu gry. Żadna z drużyn nie chce ryzykować. Wiele wskazuje na to, że wszystko wyjaśni się w za osiem dni w Manchesterze.

10
5
7
5
8
84'
4
4
14
28
65
82'
12
9
6
8
4
80'
30
14
5
9
20
78'

Dogranie z rzutu wolnego Kroosa, strzał głową Benzemy odbił Courtois.

19
24
9
3
6
77'

Valverde wpadł w pole karne prawą stroną, ale z dograniem poradzili sobie obrońcy. Stara się jeszcze szarpnąć Real Madryt.

14
8
6
2
2
75'

Kwadrans do końca. Manchester City na połowie Realu, ale goście nie kwapią się do zdecydowanego ataku.

13
8
6
7
7
73'

Mocny strzał z rzutu wolnego Alaby. Piłka poszybowała ponad bramką Manchesteru City.

24
16
6
15
15
72'
19
9
4
8
18
71'

Real stara się atakować i ponownie wyjść na prowadzenie. Gracze City skupiają się na rozbijanie prób gospodarzy.

19
12
3
6
4
68'

Gol! Strzelił Kevin De Bruyne. Asystował mu Ilkay Gundogan. Tym razem do zawodnicy City wyczekali Real. Rodri przejął piłki, po szybkim rozegraniu Gundogan do De Bruyne, a ten natychmiast uderzył. Courtois bez szans! 1:1!

172
91
20
38
79
66'

Dogranie Viniciusa trafiła w rękę obrońcy, ale sędzia uznał, że o rzucie karnym mowy nie ma. Ancelotti przy ławce już nie może wytrzymać.

24
22
4
9
29
64'

Real Madryt wychodzi z założenia, że najlepszą obroną jest atak. Dużo lepiej w ofensywie po przerwie prezentują się Królewscy.

23
12
5
4
13
61'

Faul taktyczny popełnił Rodri. Bez kartki, co nie podoba się Ancelottiemu.

6
11
8
8
15
60'

Dogranie z kornera przed pole karne do Valverde, ten uderzył, ale piłka poszybowała pół metra ponad poprzeczką.

14
17
1
4
5
58'

Po przerwie Real częściej stara się atakować. Vinicius dogrywał, piłki we własnej bramce omal nie umieścił Stones. Po chwili próba Rodrygo poszybowała ponad bramką. Będzie jeszcze korner.

14
5
3
2
12
55'

Składna akcja City zakończona mocnym strzałem De Bruyne z ok. 22 metrów. Courtois pewnie interweniował.

25
11
7
5
15
52'

De Bruyne przegrał w sytuacji sam na sam z bramkarzem, dodatkowo okazało się, że był spalony.

15
13
7
10
10
51'

Rodri starał się zatrzymał Viniciusa. Ten w końcu padł w polu karnym, ale o faulu mowy nie ma.

13
7
3
7
4
50'

Ładnie rozegrali akcję zawodnicy Realu. Po "klepce" z Carvajalem przed szansą stanął Benzema. Piłka ponad bramką wyszła na rzut rożny.