Liga Mistrzów: Półfinały, pierwsze mecze
(0:2)
Zakończony
Inter Mediolan
komentarz

Koniec! Inter szybko strzelił dwa gole, później miał kolejne szanse, ale wynik już się nie zmienił. Bardzo mądra gra gości sprawiła, że są w kapitalnej sytuacji przed rewanżem.

7
2
2
1
90+3'

Wściekają się kibice Milanu, bo sędzia przerwał grę. Gagliardini leży na murawie i zwija się z bólu.

1
2
1
2
1
90+2'

Pierwszy celny strzał Milanu! Pobega z szesnastu metrów... w sam środek. Broni Onana.

2
1
90'

Sędzia dolicza minimum cztery minuty.

1
1
1
1
89'

Gagliardini zagrał pod faul i nabrał na to rywala. Cenne sekundy dla zespołu gości.

1
88'

Mądra gra Interu. Dotyczy to całej drugiej połowy, nie tylko ostatnich minut. Kibice Milanu już w sporej liczbie opuszczają trybuny.

2
1
85'

Milan miał rzut wolny z ok. 30 metrów. Do piłki podszedł Theo Hernandez, ale uderzył bardzo niecelnie.

1
2
3
83'

Mogło, a nawet powinno być 0:3. Barella doskonale podał do Gagliardiniego, ale ten niepotrzebnie poprawiał piłkę w polu karnym. Zamiast sytuacji sam na sam z bramkarzem wstawił nogę Thiaw i był faulowany!

2
1
2
82'
wchodzi Wchodzi
Tommaso Pobega #32
schodzi Schodzi
1
1
1
82'
81'

Darmian zablokował strzał Messiasa po indywidualnej akcji. Uderzenie wytraciło impet i piłka znalazła się w rękach Onany.

1
1
81'

Inter spokojnie rozgrywa piłkę, umiejętnie się przy niej utrzymuje.

2
80'

Milan szykuje kolejne dwie zmiany. Gra nie układa się ekipie dzisiejszego gospodarza, a czasu coraz mniej.

1
77'

Inter ruszał z kontrą, Darmian wybiegał na pozycję, ale piłka została wybita poza boisko. To dlatego, że jakiegoś urazu doznał Calhanoglu.

1
1
74'

Błędy Milanu we własnym polu karnym. Przechwycił piłkę Darmian, zastawił się, ale jego strzał został w ostatniej chwili zablokowany.

2
1
1
1
1
73'

Onana ponownie nie popełnia błędu na przedpolu. Pewna interwencja po dośrodkowaniu Theo Hernandeza. Trochę bez pomysłu gospodarze.

1
2
1
71'

Milan ma coraz mniej czasu. Jeden gol sporo zmieni w perspektywie rewanżu.

2
3
2
1
1
70'
70'
1
1
1
1
1
69'

Acerbi strzelał z dystansu. Trochę poniosła go fantazja. Celnie, ale broni Maignan.

1
1
1
1
66'

Coraz groźniejszy zespół Milanu.

1
2
2
1
65'

Rozpędził się lewym skrzydłem Origi, miał dobry pomysł z płaskim podaniem w pole karne, lecz zawiodła precyzja.

2
1
64'

Żółtą kartkę otrzymał Fikayo Tomori.

1
1
63'

Tonali w słupek! Ależ blisko Milan! Świetna akcja gospodarzy.

1
1
1
61'

Pół godziny do końca. Inter w dalszym ciągu mocno pracuje w defensywie, nie zostawia wiele wolnej przestrzeni.

3
1
1
60'
59'
Malick Thiaw #28
1
58'

Saelemaekers wrzucał z lewej strony... do nikogo. Onana był nieatakowany i pewnie złapał piłkę. Tak gospodarze nie strzelą gola kontaktowego.

1
1
1
57'

Obraz gry się nie zmienia. Milan próbuje atakować, choć przychodzi mu to z trudem. Inter natomiast jest bardzo groźny w kontratakach. Pachnie golem na 0:3.

1
1
2
1
1
54'

Sprzed pola karnego uderzał Dimarco. Po koźle, trochę niezbyt dobrze trafił w piłkę, jednak ruszył do niej jeszcze Lautaro. Raczej uniknął spalonego, chciał uderzać z powietrza z dość ostrego kąta, ale zabrakło mu kilku centymetrów.

1
1
1
53'

Ależ akcja Bastoniego. Był nieatakowany, więc po prostu ruszył środkiem. Zagrał w pole karne do Dzeko, ten dobrze przyjął piłkę, ale Maignan wygrał z nim w sytuacji sam na sam!

1
1
1
1
51'

Milan wciąż bez celnego strzału, choć teraz była ku temu kapitalna okazja! Tonali zagrał na wolne pole do Messiasa, ten wbiegł w pole karne, nie był atakowany, jednak uderzył obok słupka!

2
3
1
1
2
50'

Bastoni zagrał idealnie na kilkadziesiąt metrów, piłka zmierzała prosto do Barelli, lecz ten jej nie opanował. Zmarnowali dobrą szansę goście.

1
48'

Wrzutka Theo Hernandeza z rzutu wolnego. Dobre dośrodkowanie, na dalszy słupek, ale przeszkadzali sobie Messias i Giroud. W efekcie żaden nie oddał strzału.