Zakończony
Real Madryt
90+1'

Gol! Strzelił Julian Alvarez. Asystował mu Phil Foden.

Mocne wejście z ławki rezerwowych. Nie brakuje takich, którzy cierpią z powodu braku Juliana Alvareza w podstawowym składzie Manchester City. Będą oni mieli argument w nocnych rozmowach. Pewne wykończenie w sytuacji sam na sam po podaniu Phila Fodena.

54
30
3
5
8
90'

Doliczone trzy minuty.

8
2
2
1
1
90+1'
3
3
3
5
89'
88'

Inter zatrzyma tę maszynę? Simone Inzaghi ma kilka tygodni na przemyślenia.

2
1
1
1
86'

Nie ma tu co doliczać. Lepiej iść na angielską rybę z frytkami. Chociaż takie jedzenie na noc? Może lepiej do jednego z pubów w pobliżu stadionu.

17
10
1
1
2
84'
82'

Festiwal zmian, rozpoczął się już benefis zespołu z Manchesteru. Trudno będzie poderwać się Królewskim przy aktualnym wyniku i biorąc pod uwagę dotychczasowy przebieg rewanżu.

13
4
1
2
2
80'
79'
79'
5
2
3
3
2
76'

Gol samobójczy! Eder Militao.

Podsumowanie występu Królewskich w Manchesterze. Postanowił to spuentować Eder Militao. Po wrzutce z rzutu wolnego piłka znalazła się ponownie w bramce Thibauta Courtoisa. Tym razem wpakował ją tam nieatakowany Eder Militao. Nie wiadomo, co autor gola miał na myśli, ale wiadomo przy wyniku 3:0, że Obywatele mogą planować wyprawę do Stambułu!

51
49
6
14
13
75'

Żółtą kartkę otrzymał Eduardo Camavinga za faul na Jacku Grealishu.

9
6
2
3
3
73'

Manchester City nie chce dramaturgii i w stylu z pierwszej połowy wymienił podania na połowie przeciwnika. Wynikła z tego trzecia, rewelacyjna szansa na gola Erlinga Haalanda. Dostał piękne podanie od Ilkaya Guendogana, jednak po raz trzeci przegrał pojedynek z Thibautem Courtoisem. Tym razem nie pokonał bramkarza Królewskich kopnięciem piłki.

6
7
1
1
1
71'

Tak bezstronnie, to gol kontaktowy dolałby nam tu oliwy do ognia. Próbował podnieść temperaturę rewanżu Vinicius Junior, ale indywidualna akcja reprezentanta Brazylii wyglądała desperacko. Piłka przetoczyła się obok bramki Edersona.

6
6
5
70'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Marco Asensio.

6
5
2
4
2
68'

Próbuje coś zdziałać Real Madryt, ale jak pokazuje wynik, nic z tego nie wynika. W ostatnich minutach kibice Królewskich byli niepocieszeni po blokowanych uderzeniach Toniego Kroosa oraz Edera Militao. Obrońcy gospodarzy zawsze ustawieni w odpowiednim miejscu oraz czasie.

2
66'

Podanie prostopadłe Antonio Ruedigera do Karima Benzemy, ale piłka została za plecami Francuza. Manchester City chciał wyjść z niebezpiecznym kontratakiem, ale i to skończyło się niepowodzeniem.

2
2
2
64'

Szaleje Erling Haaland w pressingu. Napastnik Manchesteru City na razie nie pokonał bramkarza Realu Madryt, choć w pierwszej połowie miał dwie wyśmienite szanse na strzelenie gola.

4
5
2
2
2
63'
62'

Żółtą kartkę otrzymał Ilkay Gundogan za spóźniony atak wślizgiem w nogi przeciwnika.

1
1
6
3
1
61'

Minęła godzina i chóralne śpiewy kibiców Manchesteru City zapowiadają nadchodzący sukces. Po przerwie gospodarze nieco wycofali się i pozwalają Królewskim poprawić statystykę posiadania piłki.

4
3
1
1
58'

Nie ma pomysłu Real Madryt na skuteczne wejście w pole karne przeciwnika. Na razie najgroźniejsze dla Manchesteru City były uderzenia z dystansu oddane przez Toniego Kroosa oraz Davida Alabę.

2
3
1
4
2
57'

Na razie gospodarze o dwa wielkie kroki przed przeciwnikami.

1
1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Carvajal za faul na Jacku Grealishu.

Real Madryt
12
5
1
7
5
54'

Przez moment obiecująco zapowiadała się akcja piłkarzy z Madrytu, jednak w obronie znalazł się w odpowiednim miejscu Kyle Walker. To jego interwencja nie pozwoliła przyjezdnym na zakończenie ataku strzałem.

3
2
2
2
52'

Pierwsze wyzwanie dla Edersona. Brazylijczyk znalazł się w dobrym miejscu w bramce i jedną dłonią sparował piłkę po strzale Davida Alaby. Brawurowa próba Austriaka, ale mogła okazać się skuteczna.

3
1
3
2
51'

Crossowe podanie i zgranie Daniego Carvajala do Karima Benzemy. Posiadacz Złotej Piłki starał się oddać uderzenie z kilkunastu metrów, jednak trafił piłką prosto w nogi przeciwnika.

1
1
2
6
4
50'

Żółtą kartkę otrzymał Ruben Dias za faul na własnej połowie boiska.

8
4
1
3
4
48'

Manchester City od rzutu wolnego na połowie przeciwnika. Poradzili sobie piłkarze broniący z Madrytu z wyekspediowaniem piłki.

5
3
3
2
3
47'

Wracamy do gry. Prawdopodobnie po raz ostatni w tym półfinale. Chyba że nagle zobaczymy szalony zwrot akcji i Real Madryt uratuje wynik. Czas pokaże. Różne zwariowane rzeczy robili już Królewscy pod wodzą Carlo Ancelottiego.

komentarz

Bernardo Silva - specjalista od dużych meczów.

komentarz

Totalna dominacja Manchesteru City w pierwszej połowie półfinałowego rewanżu. Bernardo Silva wyrasta na najważniejszego piłkarza nocy. Jego dwa gole dają prowadzenie 2:0 gospodarzom. Real Madryt potrzebuje dwóch trafień do dogrywki, a na razie nie sprawdził Edersona uderzeniem celnym. Najgroźniejsze było uderzenie Toniego Kroosa, ale w poprzeczkę. O Szymonie Marciniaku na razie nie ma co wspominać i dobrze - to oznacza, że bez kontrowersji.

23
10
3
3
43'

Bernardo Silva z apetytem na klasycznego hat-tricka, ale poniosło Portugalczyka. Całkiem spektakularne pudło.

10
8
5
2
6
42'

Piłkarze Interu mogą usiąść i zapłakać po zobaczeniu takiej pierwszej połowy Manchesteru City. Zespół z Anglii perfekcyjnie radzi sobie z Królewskimi.

13
11
2
10
7
40'

Druga sztuka. Bernardo Silva na 2:0!

10
4
5
6
39'

Aż wstał Carlo Ancelotti. Bardzo nerwowo Włoch, próbuje coś wymyślić, ale tu trzeba zmienić wszystko.

2
4
3
4
37'

Gol! Strzelił Bernardo Silva.

Bernardo Silva wyrasta na najważniejszego piłkarza nocy w Manchesterze! Szaleją gospodarze, szaleje Pep Guardiola. Portugalczyk główkował w narożnik odsłoniętej bramki sekundę po tym jak Królewscy zablokowali uderzenie Ilkaya Guendogana. Citizens raz jeszcze pograli skutecznie miedzy obrońcami z Madrytu. Easy - tak mogą mówić kibice na trybunach.

62
26
1
12
25
35'

Pocisk Toniego Kroosa. Po rzucie rożnym Real Madryt kręcił się przez chwilę na obrzeżach pola karnego Manchesteru City aż Niemiec oddał potężne uderzenie. Piłka praktycznie nie obracała się w powietrzu, szybowała z wysoką prędkością, ale zatrzymała się na poprzeczce! Pierwsze zagrożenie dla gospodarzy.

7
7
6
4
3
34'

Najdłuższe rozegranie Realu Madryt. Luka Modrić uruchomił podaniem Daniego Carvajala, a zablokowane dośrodkowanie skończyło się rzutem rożnym.

8
12
4
5
2
32'

Wejście Realu Madryt w pole karne przeciwnika, ale natychmiast wrzawa na trybunach, ponieważ Kyle Walker poradził sobie jak profesor z rozpędzonym Viniciusem Juniorem.

8
6
1
3
4
31'

Podeszli pressingiem gospodarze i co prawda odzyskali piłkę, jednak podanie zamiast do Erlinga Haalanda, dotarło do Edera Militao. Jedno z nielicznych tak wyraźnych nieporozumień między podopiecznymi Pepa Guardioli.

5
1
1
1
2
30'

Nie ma Realu Madryt, został w stolicy Hiszpanii, nie wsiadł do samolotu. Jeszcze nie zobaczyliśmy w transmisji telewizyjnej Edersona. Nie wiadomo, czy nie wyszedł ze stadionu, skoro i tak nic nie dzieje się na połowie Manchesteru City.

17
13
2
5
3
27'

Chwilę po golu było widać bardzo ożywione dyskusje blisko ławki rezerwowych Realu Madryt. Vinicius Junior miał do porozmawiania z Carlo Ancelottim. Koszmar, po prostu koszmar obrońcy trofeum w Manchesterze.

9
7
3
3
4
25'

Piłkarze z Manchesteru na prowadzeniu 1:0!

11
5
1
5
4
23'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Kevin De Bruyne.

To musiało się tak skończyć! 1:0 w Manchesterze. Po prostu nieustanna ofensywa Citizens skończyła się golem. Ciasteczko Kevina De Bruyne, do jakich przyzwyczaił. Rewelacyjne podanie w uliczkę do Bernardo Silvy, a ten znalazł sposób na pokonanie w sytuacji sam na sam Thibauta Courtoisa. Tym razem bramkarz Królewskich nie zdołał już ich uratować.

84
49
10
30
32
21'

Thibaut Courtois. Thibaut Courtois. Kiedy wydawało się, że najpiękniejsza parada wieczoru jest za bramkarzem Królewskich, ten przelicytował. Rewelacyjnie sięgnął piłkę po strzale głową Erlinga Haalanda. Norweg może mieć już serdecznie dość Belga.

13
9
5
4
5
20'

Manchester City nie oddaje piłki przeciwnikom. Próbowali agresywniej pressować Vinicius Junior oraz Rodrygo Goes, ale skończyło się to wszystko zrobieniem kilkunastu kroków w środku pola.

6
4
3
7
9
18'

Obrona Thibauta Courtoisa - po prostu poezja.

5
3
2
1
1
17'

Kamera pokazała Karima Benzemę, ale biegającego bez piłki. Trudno byłoby przygotować inne ujęcie.

4
9
1
4
1
15'

Kwadrans Realu Madryt w rozpaczliwej obronie. Królewscy jakoś przetrwali, ale takie granie w dalszej fazie meczu nie zapowiada niczego dobrego. 21 procent posiadania piłki podopiecznych Carlo Ancelottiego.

5
4
4
7
14'

Tak to wyglądało krótko przed pierwszym gwizdkiem.

2
2
4
2
2
13'

Nie ma gola, ale jakim sposobem? Wrzutka Jacka Grealisha do Erlinga Haalanda, który tym razem wygrał konfrontację z obrońcami z Madrytu, ale nie pokonał przesuwającego się na linii Thibauta Courtoisa. Kapitalna interwencja bramkarza Realu!

9
4
4
4
7
12'

Podanie Jacka Grealisha do Ilkaya Guendogana, ale Niemcowi nie udało się oddać uderzenia. Piłka trafiła niebawem do Johna Stonesa, który co prawda strzelił, ale tak, że postraszył gołębie na stadionie.

3
3
1
1
3
10'

Na początku meczu Szymon Marciniak miał do pogadania z Erlingiem Haalandem. Polak dał do zrozumienia najskuteczniejszemu piłkarzowi Manchesteru City, kto ma rządzić na boisku.

13
5
2
1
8'

Pep Guardiola wymownie pokazał gestami, że oczekuje od publiczności bardzo żywiołowego dopingu. Menedżer Manchesteru City podniósł wrzawę na trybunach.

7
2
1
1
2
7'

Napierają gospodarze, ale brakuje wykończenia. Erling Haaland obiegł już Thibauta Courtoisa, ale wygonił się daleko, że jedynym rozwiązaniem było wycofanie piłki w centrum pola karnego. Tam było pełno zawodników z Madrytu, ale ani jednego z Manchesteru. Kolejna akcja Obywateli zakończyła się płaskim, ale niecelnym strzałem Rodriego.

2
3
1
2
1
6'

Takie powitanie przygotowali kibice.

1
3
2
5'

Szarża Kevina De Bruyne wewnątrz pola karnego Królewskich. Belg starał się mierzoną wrzutką dostarczyć piłkę na głowę Erlinga Haalanda. Trafił jednak w Edera Militao, a całe zamieszanie zakończyło się chwytem Thibauta Courtoisa.

2
1
4'

Manchester City w rozegraniu piłki. Znudził się wymianą podań Kyle Walker i oddał uderzenie z dystansu. Mocno ostrzegawcze uderzenie. Kamera zabramkowa pokazała wyraźnie, że futbolówka poszybowała bardzo daleko od bramki Thibauta Courtoisa.

1
1
1
1
2'

Ruszyli. Manchester City w błękitnych koszulkach i getrach, a do tego w białych spodenkach. Real Madryt nieco bardziej zakamuflowany, ponieważ w ciemnych strojach.